Lazer Epilasyon Diode Lazer Cihazini Kullananlarin Paylasim Alani

arkadaşlar diod lazer sadece yüze yapılıyo gibi yazmışsınız genelde.ben bacaklarıma ve bikini bölgeme başladım diod lazerle.henüz tek seans yapıldı.daha bişey belli değil yani.

az önce dokktorumla konuştum..bende ilk defa genitale yaptıracağım..135 dedi tek seansına..makine diotmuş..sordum ince tüyler için mi kullanılıyo diye hayır alakası yok..özellikle bikini ve koltukaltında etkisi var dedi. ama sizin yazdıklarınıza bakınca tereddütte kalıyor insan ya..napcam anlamadım.burda herkese yaptım dedi.bi müddet sonra tamamen bitiyomuş tüyler.önce incelip sonra kökten gidiyomuş..ayrıca yıllar yıllar sonrada hormanal bi değişklik yoksa çıkmıyomuş...ama sizin yazdıklarınız beni çok korkuttu ya...

arkadaşlar sorano diotla diot aynımı bilemiyorum ama kardeşim bodrumda soprano diot lazer aletiyle yaptırıyor şu an 3 .seansı olması lazım ve bitti abla diyor zaten ege bölgesinde birtek bodrumda varmış biraz pahalı ama kesin çözüm.

bana kalırsa yüze alex yaptırma. ayva tüylerini uyarıyomuş. bu sefer onlar da kalın kalın çıkıyomuş. kabus!

arkadaşlar yüze sakın alexdrite lazeri bulaştırmayın daha fena yaparsınız ben o aptallığı yaptım 3 yıl gittim yüzmdeki kıllar bırakın azalmayı yaıldı arttı resmen kaldı ki bu sorun bi tek benim için geçerli dğeil herkes aynı dertten muzdarip alex yüze sonuç vermio alexin sonuç vermesi için resmen erkek gibi kalın sert saçaklı kıllarınızın olması gerek onu anladım ben bağdat caddesinde bi tıp merkezine gidiyorum şimdi diode lazere geçtim alexden çok farklı bi sistem daha ilk seansım bakalım nolcak daha etkili olduğu söylendi yaptırıp da gerçekten sonuç alan memnun kaaln var mı ha bi de kimse kaymak gibi olmayı baklemesin kılların anca %80 falan gidiyo geriye kalan ince zayıf tüyler için boşuna vakit ve para kaybetmeyin iğneli ellerinizden öper

arkdslar 3 seans alexle lazer yaptırdım alex tipi lazer yuze uygun deılmıs dahada arttırdı:KK43: iğneli ep. yapmak ıstıyorum haznedar b.evler cıvarında oturuyorum bu cevrede varmı bıldıgınız guvenılır iğnelı epilasyon merkezı??? bi de sey diode lazer yuze cok uygunmus burda 10 seansı 250 ytl sızce nasıl ıyımı? ama hepsı bıtmezmıs %80ı anca bıtermıs onun ıcınde ıgnelıye gıtmem gerekmıs tekrardan eğer lazere gıdersem ama cok kararsızım ne dusunuyosunuz hangısıne gıtsem?

arkadaslar herhangi bir merkezde yüzüne diode lazer yaptıran varmı merak ediyorum. şu an ince tüyleri gören en gelişmiş teknoloji oldugu söyleniyor, özellikle yüz bölgesi için tavsiye edilen lazer bu.. malum alex. lazer yüz bölgesi için önerilmiyor.. deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.. yüz tüyleri gercekten cok inatçı ve sinir bozucu:çok üzgünüm:

evet ben diode lazerle yaptırıyorum tüm yüz bölgem kaş arası göz ve alın bölgesi hariç üçüncü seansım bitti artık çok seyrek çıkmaya başlıyor kıllar tüy haline dönüştü ve çıkanlarda keseyle çıkıyorlar zaten lazerin amacıda okıl köküne ulaşıp öldürmek çok memnunum acısıda o kadar dayanılmayacak türden deil farzetki sır ağda yaptırıyorsun yüzüne ondan bile daha hafifletici tekbişey biraz sabırlı olmak gerekiyor çünkü yüz bölgesi en geç sonuç veren bölgeymiş yani tamamen bitmesi 2 3 seansla olacak iş deyil kıllar tekrardan çıktıqında endişenlenmeyip seanslara gitmek gerek ben öyle yapıyorum benim yüzümdeki kıllar aşırı derecede rahatsız ediciydi cımbızla alıp kalınlaştırdım erkek sakalı gibiydi bu hale gelmesi bile bana yetipte artıyor bile lazer gerçekten süper etkili bir yöntem ve artık çokta uçuk fiyatlarda deil özellikle istanbulda gidin yaptırın ve tamamen kurtulun

ben koltukaltımı alex ile yaptırdım ve çok iyi sonuç aldım, şimdi de tüm vücuduma lazer yaptırmaya karar verdim. gittiğim yerde kollara ve bacaklara diode lazer kullanıyolarmış. ben alex istedim ama bunun çok daha iyi sonuç verdiğini söylediler. dalga boyu olarak daha fazlaymış, daha derine iniyormuş. burda da fazla kullanan olmamış bunu vücudunda ama iyidir umarım.

Diode lazer yapılan yerlerde 2 gün sonra kızarma ve şişkinlik olmaya başladı. Yani bacaklarımda ve göbeğimde, giderek de çoğalıyor. Alex de yapıldı farklı bölgelerime oralarda hiç bir sorun yok. Gittiğim yeri aradım 2 tane krem ismi söylediler, 1 hafta kullanacakmışım. Aldım sürdüm ama dokununca çok acıyor :KK43: Cildim de hiç hassas değildir niye böyle oldu anlamadım :KK43:

Alexandrite ile 3seans koltuk altı ve genital bölgei yaptırdım. Şuan hiçbişey yok desem yeridir. Çok çok az çıkıyr ve çok uzun zamanda, ama hata benim devam etmedim. Şimdi yeni "diot sopano" lazeri duydum, yüz vs. için tercih ediliyomuş daha çok dediler. İstanbul Bakırköyde bi merkezle görüştüm, denemeyi düşünüyorum. Tecrübeleri olanalr lütfen bana ulaşabilirler mi?
slnkutluay gmail.com

Alexandrite ile 3seans koltuk altı ve genital bölgei yaptırdım. Şuan hiçbişey yok desem yeridir. Çok çok az çıkıyr ve çok uzun zamanda, ama hata benim devam etmedim. Şimdi yeni "diot sopano" lazeri duydum, yüz vs. için tercih ediliyomuş daha çok dediler. İstanbul Bakırköyde bi merkezle görüştüm, denemeyi düşünüyorum. Tecrübeleri olanalr lütfen bana ulaşabilirler mi?
slnkutluay gmail.com

bende yüzüm için diode lazeri tercih ettim daha doğrusu doktor öyle olması gerektiğini söyledi...diode lazerinn en iyisi lightsheer diode diyolar özellikle yüzdeki ince tüyler için........istersen bi araştır

merb.ben diode lazere başladım.genital koltuk altı ve tüm bacak.biraz pahalı geldi.siz kaça yaptırdınız diode lazeri?

merb.ben diode lazere başladım.genital koltuk altı ve tüm bacak.biraz pahalı geldi.siz kaça yaptırdınız diode lazeri?

genital ve koltuk altına kullanılmaması gereken bir lazer cihazı sadece yüz bölgesine uygultabiliyorsun yanlış bir tercih en azından bunu yapan estetisyenin düşünmesi gerekliydi

sen kaça anlaştın bilmiyorum ama ben ben tüm yüze bitiş garantili max 12 seans 300 lira verdim 6 cı seansım ve çokta memnunum herşeyden

genital ve koltuk altına kullanılmaması gereken bir lazer cihazı sadece yüz bölgesine uygultabiliyorsun yanlış bir tercih en azından bunu yapan estetisyenin düşünmesi gerekliydi

sen kaça anlaştın bilmiyorum ama ben ben tüm yüze bitiş garantili max 12 seans 300 lira verdim 6 cı seansım ve çokta memnunum herşeyden

yüzde tüylenme olmadımı lazerden sonra.

ütüleme epilasyon teknolojisini öneriyorum sizlere, diyot lazer cihazlarinda yeni bir teknoloji acisiz ve agrisiz. cihazin ismi Soprano XL.

Son düzenleme:

Nasıl yani bitiş garantili max 12 seans a sadece 300 tl mi :S ben bir poliklinikle anlaştım daha dün görüşmeye gittm doktor kontrolünde giricem bu sefer daha önceki lazer epilasyon merkezi ilgisiz ve doktorsuzdu bu yüzden tedavim bir işe yaramamıştı. seans a göre değil su anda gidecegm yer ne zaman biterse die cnkü kılın yapısını bilmior ne zmn bitecegine dair ne sölersem boş olur die söledi. tahminen 10 seanstan fazla sürecek ve seans başına 100 tl ye anlaştm. smdi sizden bu rakamı duyunca cok şaşırdım neresi acaba gittiğiniz yer o fiyata :uhm:

X