Doğum Fiyatlarını Burada Paylaşıyoruz

merhaba arkadaşlar benim merak ettiğim ssklı olarak özel hastanede doğum yapınca bebek için küvez ücreti alıyolarmı bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim ben avcılar hospitala gidiyorum inş. doğumu orda yapmak istiyorum orada doğum yapanlar varsa bilgililerinş paylaşırmı

canım bunu görüşmen gerekiyor hastaneyle.ama bir çok hastane Erken doğum olduğu zaman küvez için senden ücret talap etmiyor.SSK karşılıyormuş

Geçen sene eltim Ankara z.t.b. araştrma hastanesinin doktoruna hamileliği boyunca özel olarak gtti.doğumunada girdi ayrıca v i p oda istendi.Ssk lıydı 500 ytl ödendi normal doğuma

bende ankaradan yazıyorum bende hrs de doğum yapmayı düşünüyorum 1 ay kaldı doğuma inş. 3800 tl civarı tutuyo doğum.. biraz pahalı gibi ama hastane çok güzell.. doktorumda dışardan gelcek hepsi içinde 3800. hemde sigortalıyım.

ümraniye atlas hastanesınde dogurdum oglumu sezeryanla.ozaman nekadar verdıgımızı hatırlamıyorum 7 yıl oldu.sımdılerde 2.5 aylık hamıleyım bır arastırma yaptım gecen gun.anadolu yakasında ozel hastaneler ıcınde en uygunu yıne atlas hastanesı.ıkıncı sırada erdem hastanesı gelıyo.atlsa hastanesınde normal 350 sezeryan 500lıra.erdem hastanesınde normal 500 sezeryan 750lıra.erdem hastanesını bılmıyorum ama 7yıl once atlsa tan memnun kalmıstım,ancak suanda aynı kalıteylemı yola devam edıyolar bılmıyorum.bu defa kı dogumumda kayısdagındakı avıcenna eskı cınar hastanesını dusunuyorum kısmetse.yenı dogan unıtesıde cok ıyıymıs.hepınıze saglıklı mutlu gunler.

Küçükçekmece Dr. Sadık Ahmet Hastanesinde muayene 15lira, ikili test 60 lira , kan,idrar,tsh 70 lira, normal doğum 275, sezeryan 550 lira. Sigortalılara.

ıstanbul avrupa yakasında oturan bayanlar için belki fikir olur bağcılar hospitalist hastanesinde ssk ile normal doğum ücreti 100 tl sezeryan 200(özel odalarda +50 tl )alınıyo Dr.Sevtap Alkan işinin ehli bir hekim.. güvenle önerilir:)

mköy çewre hastanesi sgk normal 1750 sezaryen 2000
şişli türkiye hast sgk normal 700 sezaryen 1000tl
çamlıca medicana sgk normal 1200 sezaryen 2100
erdem hast sgk normal 500 sezaryen 750tl
hospital türk we yunus emrede fiyat konusunda çok uygundu fakat hatrlayamadım şuan

kızlar bu ne yaa böyle bende doğum yaptım 50 gün oldu anadolu yakası özel özkan hastanesinde yaptım normal doğum oldu sadece 200tl ödedik.Ayrıca çok güzel ilgi var.Kendi doktorunu istersen doğuma 150tl,epidural doğum için 200 tl fark veriyorsun ama benim şansıma doğuma gittiğim gece kendi doktorum vardı ekstra fark vermedik çok güsel bi hastane doktormdan da çok memnunum duşuma kadar aldırdılar ve doğumdan sonra akşama taburcu oldum.Tabi bu fiyatlar ssk için geçerdi diğer kurumlara nasıl ücretler bilgim yok..

Ben önce ztb hastanesinin hekimine özelde muayene oluyordum.Her ay 170 tl para ödüyordum ve doğumuma o odktoru isteseydim benden 1500 gibi bir para alacaktı.Çok memnundum doktorumdan,harika bi adam.Ama her ay 170 tl ve sonrasında 1500 tl para vermek işime gelmedi.Şimdi tavsiye üzerine Özel Bilgi hastanesine gidiyorum.her ay 22 tl verip muayenemi oluyorum ve doğumda da kendi doktorum gelecek ve hiçbir ücret talep etmeden.Arkadaşımı aynı hastane aynı doktor doğum yaptırdı,bir gece yatak dahil sezeryan için 650 tl ödemiş.Tabi bu fiyatlar ssk lı için belirlenen fiyatlar.Şu an soktorumdan çok memnunum.Hastane zaten çok temiz.Tavsiye ederim hanımlar:)

Kızlar istanbul batı bahat hospital de doğum yapan varmı ? fiyatlar ve dr ler nasıl memnun kaldınız mı ?

kızlar bu ne yaa böyle bende doğum yaptım 50 gün oldu anadolu yakası özel özkan hastanesinde yaptım normal doğum oldu sadece 200tl ödedik.Ayrıca çok güzel ilgi var.Kendi doktorunu istersen doğuma 150tl,epidural doğum için 200 tl fark veriyorsun ama benim şansıma doğuma gittiğim gece kendi doktorum vardı ekstra fark vermedik çok güsel bi hastane doktormdan da çok memnunum duşuma kadar aldırdılar ve doğumdan sonra akşama taburcu oldum.Tabi bu fiyatlar ssk için geçerdi diğer kurumlara nasıl ücretler bilgim yok..

hayırlı olsun cnm dikişlerdende memnunmusun peki ağrı sızın warmı we nerde bu hastane dr.unun adını werirmisin?

Benim Dr Alman hastanesinde ama ona dogum yaptıramam
Dr degistiricem bu gidişimde
Avrupa Şafak hastanesinde sezeryan hafta ici gündüz 400 SGK li
hafta sonu ve gece 600
normal gündüz 200 gece ve hafta sonu 400 imiş
Ali bey var iyimis sözde sezeryan yaptıkları çabuk uyilesiyomus acayip kalabalık
birde gop hastanesi Haluk bey var ama orada dogum iki bin lira

kızlar bu ne ya!ben zonguldakta hamileliğilm boyunca özel doktora gittim toplam 5 kere her muayenede 100tl ödedim.doğumumu devlet hastanesinde yaptım normal doğum hiç para ödemedim.

hasret kac dıkısın var dr unun adı neydı hersey ıyı gıttımım memnun kaldınmı
dıkıs acıların ne zaman gectı
bırde delta hospıtıla gıden varmı memnunmusunuz

hasret kac dıkısın var dr unun adı neydı hersey ıyı gıttımım memnun kaldınmı
dıkıs acıların ne zaman gectı
bırde delta hospıtıla gıden varmı memnunmusunuz

bn değil cnm henry doğum yapmış özkan hastanesinde bnde sordum senin sorduklarını fakat yanıt gelmedi...

kızlar kusura bakmayın bebekten dolayı hergün giremiyorum nete.ben anadolu yakası pendik özel özkan hastanesinde yaptım doğumumu.OPR.DR.MURAT MENGÜLLÜOĞLU(kadın hastalıkları ve doğum uzmanı)şiddetle tavsiye ederim ben çok memnunum murat beyden.Dikişlerimin kaç tane olduğunu söylemedi ama benim tahminim 8 9 tane vardı ama ben aynı gün taburcu oldum kendi isteğimle ertesi günü oturmaya başladım tabi 3 4 gün gerilme oldu dikişlerde.

Ben finlandiyada dogum yapcam Allahin izniyle burda cok guzel kanunlari var. Gecen sene ablam dogum yapti 3-4 gun hastanede kaldi 600 ytl felan ödedi ve burdaki hastaneler cok temiz en önemlisi doktorlari, hemsireleri hastalara cok iyi davraniyorlar turkiyede para verdiginiz halde iyi muamele göstermiyorlar Ablam turkiyede dusuk yapti ablami dövmedikleri kaldi biz hicbir sigortaya bagli degildik 3 milyar para ödedik turkiyeye:KK43: burda devlet sana annelik parasi veriyor, cocuk oldugunda sana cocuk kiyafetleri, sampuan vb esyalar veriyor iyiki burda dogum yapacam. Allah her hamileye kolaylik versin ins kolay bi sekilde dogum yapariz amin:)

ANKARADAKİ DOĞUM FİYATLARINI MERAK EDİYORUM TEMMUZDA DOĞUMUM VAR ALLAH İZİN VERİRSE. ÖZELDE MESELA hrs DE YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM DOĞUM YAPAN VAR MI BURALARDA? BİLGİ VERİRMİSİNİZ?

HRS NE ANLAMADIM ikinci kızımı zeka tahirde yapmıştım özel oda parası vermiştim özel doktorum belgin hanım da ordaydı zaten..ama kıştı kasım dı..bende senin gibi temmuz başlarında doğuracağım o yüzden devlet hastanelerinde bebek ölümleri fazla oluyor yazın ...özel hastanede düşüyürum 29 mayıs hastanesi normal 1200sezeryan 1450epidural 1500demişlerdi ssk lilara kontrol 37 tl ..ulktrason herşey dahil. ben 29 mayıs hastanesi dikmende bizim eve de yakın diye bir de kk sitesinde memenun kalan var diye araştırdım ama bazen düşünüyorum zekai tahir özel odayı yine:a015:

X