Doğum Fiyatlarını Burada Paylaşıyoruz

Ben finlandiyada dogum yapcam Allahin izniyle burda cok guzel kanunlari var. Gecen sene ablam dogum yapti 3-4 gun hastanede kaldi 600 ytl felan ödedi ve burdaki hastaneler cok temiz en önemlisi doktorlari, hemsireleri hastalara cok iyi davraniyorlar turkiyede para verdiginiz halde iyi muamele göstermiyorlar Ablam turkiyede dusuk yapti ablami dövmedikleri kaldi biz hicbir sigortaya bagli degildik 3 milyar para ödedik turkiyeye:KK43: burda devlet sana annelik parasi veriyor, cocuk oldugunda sana cocuk kiyafetleri, sampuan vb esyalar veriyor iyiki burda dogum yapacam. Allah her hamileye kolaylik versin ins kolay bi sekilde dogum yapariz amin:)

nerde finlandiya ülkesinde mi ??öyle bir hastane mi var yoksa*??Ama 6 aylıktan sonra uçağa almıyorlar anneleri nasıl gideceksiniz???

ewet fınlandıya ulkesı arkadas ordA yasıo galıba yurt dısı yazıo cunku yasadıgı yer ama cok ıyıymıs ya benımde gıdesım geldı

tesekurler 8-9 dıkıs cok degılmı
acın cok olmustur
yıne tırstım ben

hyr acısı olmadı sadece gerilme oldu emziriken mecbur oturdum üstüne en fazla 3 4 gün zorluk çektim ama sana daha önce de dediğim gibi herkesin aynı olmuyor benim arkadaşımın 8 tane dikişi vardı 46 gün oturamadı yan oturdu hep kendini korkutma ki şunuda unutma en güzel doğum normal doğumdur ben kendimi parçaladım sancım sıklaşınca sezeryana alın diye doktorum hyr sen normal doğum yapcaksın sezeryan çokmu iyi sanıyorsun dedi sezeryan beklenmeyen durumlarda yapılır dedi.Bilgilenmen güzel bişey ama benim veya başka kişilerde olanlar sende olcak diye bişey yok bakarsın kesilmene bile gerek kalmaz ben baygınlık geçirdim diye hemn doğuma aldılar 7 cm açılma oldu 10 cm e kadar bekletcekti beni kesmemek için ama ben dayanamadm bana sakinleştirici yaptırdı doktorum 2 tane doğuma girdiğimde sancım hiç yoktu ALLAH herkese hayırlı doğumlar nasip etsin....

arkadaşlar şişli hospitalium hastanesi ile ilgili bilgisi olan varmı?hangi doktoru tavsiye edersiniz?orada doğum yapan varsa tavsiyeye ihtiyacım var.

arkadaşlar şişli hospitalium hastanesi ile ilgili bilgisi olan varmı?hangi doktoru tavsiye edersiniz?orada doğum yapan varsa tavsiyeye ihtiyacım var.

pazartesiye demet par hanıma randewu aldım ilk kez gideceğim. iyi olduğunu duymuştum

Son düzenleme:
Merhaba Henry ,
Doktorunun metini bende duymuştum.Çok iyi bi doktormuş.Bende Ferhat Uysal a gidiyorum.Bakırköyde özel muayenesi var.Çok iyi bi doktor henüz kararsız olanlara duyurulur.

Arkadaşlar buarada ben bugün üye oluyorumAma sizleeri 2-3 aydır takip ediyorum.Bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alalım.Allah tüm hamişleri korusun sabır versin.

Ben 26+2 günlük hamileyim.Doğum mart sonu gibi.Ama ben sezeyan istediğim için bu 1-2 hafta öne gelebilir.İlk bebişim.Ve meleğim kız olacak.Sizler gibi çok heycanlıyım.Başka bir duygu.

Doğum konusunda ethica yada doğanda yapmak isteyen var mı? Ücret konusunda bana bilgi verir misiniz ben hala kararsızım.Dha doktoruma soramadım ücreti.Doğumuma dışardan gircek doktorum.Hadi kızlar beni cevapsız bırakmayın...:CüvCüv:

evet fiyatlar kabarık geldi bana da görümcem geçen sene yaptı sezeryan özelde kendi özel doktoru da geldi 450 ytl almışlardı şimdi bende ona gidiyorum. anlaşmalı olduğu hastanede yaptırıyor doğumları. hıı bu sırada bulunduğum il gaziantep

Antep'te hangi hastane acaba? Ben gebeliğimin başındayım daha ama bi ön çalışma yapıyorum da

Merhabalar kızlar, okuduklarımdan şunu anladım ki doğum fiyatları arasında korkunç bir uçurum var. Klan hastanesi çok cüzi fiyat alırken medical park bahçelievler 2500 lira istiyor.
Ben özel sağlık sigortası yaptırsam mı diye düşünüyorum. Yeni yürürlüğe girecek sgk ile sizce fiyatlarda artış olur mu? Sanırım kolan hastanesi hala hesaplı olamaz diye düşünüyorum. Görüşlerinizi bekliyorum.

Merhabalar kızlar, okuduklarımdan şunu anladım ki doğum fiyatları arasında korkunç bir uçurum var. Klan hastanesi çok cüzi fiyat alırken medical park bahçelievler 2500 lira istiyor.
Ben özel sağlık sigortası yaptırsam mı diye düşünüyorum. Yeni yürürlüğe girecek sgk ile sizce fiyatlarda artış olur mu? Sanırım kolan hastanesi hala hesaplı olamaz diye düşünüyorum. Görüşlerinizi bekliyorum.

Arkadaşım ben de bu yıl ağustosta hamile kalmayı planlıyorum kısmetse ve medical park bahçelievler çok kafama yatıyor.Mayıs gibi genel bir muayeneye gitmeyi düşünüyorum. Bi de şöyle birşey var medical park A sınıfı bir hastane kolan C sınıfıydı sanırım. Beylikdüzünde oturuyorum ben Kolan yakın olmasına rağmen pek düşünmedim. Bir kaç arkadaşım da orada doğum yaptı çok da süper diyen falan olmadı. bilmiyorumkismile

Arkadaşım ben de bu yıl ağustosta hamile kalmayı planlıyorum kısmetse ve medical park bahçelievler çok kafama yatıyor.Mayıs gibi genel bir muayeneye gitmeyi düşünüyorum. Bi de şöyle birşey var medical park A sınıfı bir hastane kolan C sınıfıydı sanırım. Beylikdüzünde oturuyorum ben Kolan yakın olmasına rağmen pek düşünmedim. Bir kaç arkadaşım da orada doğum yaptı çok da süper diyen falan olmadı. bilmiyorumkismile

Canım, haklısın. Ve Kolan Hastanesinde yenidoğan ünitesi de yokmuş. Diğer başlıkta da yazdığım gibi sağlık sigortası yaptırdım, Şimdi aklımdan Memorial geçiyor. Sen Medical Parkta kimi düşünüyorsun?

Canım, haklısın. Ve Kolan Hastanesinde yenidoğan ünitesi de yokmuş. Diğer başlıkta da yazdığım gibi sağlık sigortası yaptırdım, Şimdi aklımdan Memorial geçiyor. Sen Medical Parkta kimi düşünüyorsun?[/QUOTE

Arkadaşım Medical Parkta forumlardan anladığım kadarıyla bayanlardan Tülin Hn. erkeklerden de Suat Süphan'ı çok övmüşler. Bu ikisinden biri olur heralde tabi elektrik alabilirsem ??opuyorumnanaktan Bi de diğer başlıkta bahsettiğim şu sigorta işini de bu hafta halledersem artık düşünmem hiç bişi kaydirigubbakcemile2

Arkadaşım Medical Parkta forumlardan anladığım kadarıyla bayanlardan Tülin Hn. erkeklerden de Suat Süphan'ı çok övmüşler. Bu ikisinden biri olur heralde tabi elektrik alabilirsem ??opuyorumnanaktan Bi de diğer başlıkta bahsettiğim şu sigorta işini de bu hafta halledersem artık düşünmem hiç bişi kaydirigubbakcemile2

Benim iki arkadaşım,Suat Bey ve Tülin Hanımın hastalarıydı ve memnun kaldılar. Suat Bey'in hastası olan arkadaşım kendi tercihiyle sezeryan olmuştu ve ameliyatının çok başarılı olduğunu söylemişti.
Sigorta işini de bi araştırırsın, içine sineni değerlendirirsin arkadaşım.
Kesinlikle çok zor bir karar. Kolay gelsin canım.

Merhaba Henry ,
Doktorunun metini bende duymuştum.Çok iyi bi doktormuş.Bende Ferhat Uysal a gidiyorum.Bakırköyde özel muayenesi var.Çok iyi bi doktor henüz kararsız olanlara duyurulur.

Arkadaşlar buarada ben bugün üye oluyorumAma sizleeri 2-3 aydır takip ediyorum.Bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alalım.Allah tüm hamişleri korusun sabır versin.

Ben 26+2 günlük hamileyim.Doğum mart sonu gibi.Ama ben sezeyan istediğim için bu 1-2 hafta öne gelebilir.İlk bebişim.Ve meleğim kız olacak.Sizler gibi çok heycanlıyım.Başka bir duygu.

Doğum konusunda ethica yada doğanda yapmak isteyen var mı? Ücret konusunda bana bilgi verir misiniz ben hala kararsızım.Dha doktoruma soramadım ücreti.Doğumuma dışardan gircek doktorum.Hadi kızlar beni cevapsız bırakmayın...:CüvCüv:

Bende ferhat beye gidiyorum çok memnunum doğum ücretini sordum normal 2000 sezeryan 1700 dedi asistanı

Takma kafana arkadaşım düzelir inşallah kısa sürede iş bulur. Bu arada Avcılar medicana da normal doğum 500 sezeryan 800. İlgilenirsen ara orayı canım

Kızlar bu dÜn gazıosmanpaŞa duygu hastanesını aradım normal doĞum 150 sezaryan 350 Özel odalara 100 tl fark alıyorlarmıŞ. YeŞım Çelık dıye bır doktoru tavsıye ettıler. Hastane ıyı ımıŞ

Kızlar bu dÜn gazİosmanpaŞa duygu hastanesİnİ aradım normal doĞum 150 sezaryan 350 Özel odalara 100 tl fark alıyorlarmıŞ. YeŞİm Çelİk dİye bİr doktoru tavsİye ettİler. Hastane İyİ İmİŞ

Meraba kızlar ben küçükköy özel bilgeye gidiyorum o hastaneye yakın bihastane.Orada Oğuz bey var drum çok iyi.hastanede iyi.Oradada fiyatlar aynı sayılır tek kişik oda 75ti çift kişilik odadan ücret alınmıyordu.Tabi ocak 15ten önce şimdi nasıl
bilmiyorum.Gaziosmanpaşadaki hastane fiyatları genelde makul.

X