Doğum Fiyatlarını Burada Paylaşıyoruz

fiyat gerçekten de pahalı kocamla artık çocuk vaktinin geldiğini düşünüyoruz bakalım umarım maddi olarak zorlanmadan bu mutluluğa ulaşırız

kızlar özel bilge hastanesi nasıl? fiyatlar?

canım ben ekim ayında küçükköy bilgede istege baglı sezeryan doğum yaptım tek kişilik odayla beraber 500 tl ödedik normal dogum odayla beraber 290 tl di sen hangi bilgeye gidiyorsun

Selam kızlar

Sakaryada doğum fiyatlarını araştıran var mı

Henüz 17 haftalık hamileyim ve ilk tecrübe yardımcı olun lütfen

canım ben ekim ayında küçükköy bilgede istege baglı sezeryan doğum yaptım tek kişilik odayla beraber 500 tl ödedik normal dogum odayla beraber 290 tl di sen hangi bilgeye gidiyorsun

bende doğum kucukkoy bilgede yapmak istiyorum, simdi başka hastaneye gidiyorum, 24 hafta hamileyim, bilgeye gecmek istiyorum hangi doktora gittiniz? ilk tecrubem inşl hersey yoluna gider.. cok tessekurler

kızlar özel bilge hastanesi nasıl? fiyatlar?

Canım ben Küçükköy Özel Bilge ye gidiyorum.Doktorum oğuz Bey bugün oda+doğum dahil yanlız tek kişilik odalı fiyatları sordum(sgklı)

Normal doğum 225
Zorunlu sezeryan 375
İsteğe bağlı sezeyan 575

Ben doktorumdan çok memnunum fiyatlarda gayet iyi

Canım ben Küçükköy Özel Bilge ye gidiyorum.Doktorum oğuz Bey bugün oda+doğum dahil yanlız tek kişilik odalı fiyatları sordum(sgklı)

Normal doğum 225
Zorunlu sezeryan 375
İsteğe bağlı sezeyan 575

Ben doktorumdan çok memnunum fiyatlarda gayet iyi
cok saol cnm, kaçıncı haftasındasın? eş doğuma girebiliyo mu?

ben 2.5 aylık hamileyim 1 ay hamile kaldığımı anlamadım çünkü regli gördüm üzerine. neyse öğrenir öğrenmez hastane araştırdım ve şu anlık HAZNEDAR HOSPITALIUM a gitmeye karar verdim ama hakkında hiç birşey bilmiyorum DOKTORUMUNDA, hastaneminde dr adı aytül çorbacıoğlu bir bilgisi olan varsa nolur bilgi versin. ılk hamileliğim korkuyorum.

Ben devlet hastanesinde çalışan bir doktorun özel muayenehanesine gidiyorum. Yaklaşık 7 aydır özel muayene ücreti veriyorum. Doğumu da çalıştığı devlet hastanesinde yapıcam. Sezeryan olacak ve doktor kendisi girecek doğuma. Acaba doğumdan sonra da doktora ayrı bir ücret veriliyor mu? Bilgisi olan varsa lütfen

hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt
ben 2.5 aylık hamileyim 1 ay hamile kaldığımı anlamadım çünkü regli gördüm üzerine. neyse öğrenir öğrenmez hastane araştırdım ve şu anlık HAZNEDAR HOSPITALIUM a gitmeye karar verdim ama hakkında hiç birşey bilmiyorum DOKTORUMUNDA, hastaneminde dr adı aytül çorbacıoğlu bir bilgisi olan varsa nolur bilgi versin. İlk hamileliğim korkuyorum.

X