Doğum Fiyatlarını Burada Paylaşıyoruz

kızlae süpersiniz yaa..bu fiyatları nasıl alabildiniz bi çok hastane doktorla görüş deyip kestiriyor...
helal olsun...
ben halkalıda oturuyorum..
şu anda ethica ya gidiyorum ama artık sanırım gitmeyeceğim çünkü çok pahalı...normal doğum 2000-2500 arası dendi.
hizemt hastanesi var orda bi taıdığım 1000 tl ssk lı doğum yaptı ve çok memnun kaldı...
bide biraz uzak olsada türkiye hastanesi de uygun ve güvenilir bir hastane ağrıca orda epidural konusunda uzman doktorlarda mevcut sanırım..
ama bişey daha duydum ilk 3 ay oraya gıtmezsen farklı bir fıyattan doğum yaptırıyorlarmış gibi bişey okumuştum bi forumda ama emın de değilim açıkçası

halkalıda bahat hastanesı dogumda ıyıdır sırf 5 ten fazla k. dogum dru var

ben dragos sema hastanesine gidiyorum doktorum melek uzun..çok memnunum,doğum fiyatlarını sordu eşim normal 2.225,sezeryan 2.600 demişler sigortanın karşıladığı fiyatlar bunlar..

sema hastanesınde 2 olaylı vaka oldu orası bıraz sabıkalı gıbı
ama kısmet bazı seyler dıyelım

Yeditepe hastanesine gidiyorum 3 aydır. Biraz önce konuştum muhasebesiyle. Öncelikle SGK anlaşmasını yenilememişler. Anadolu Sigortalıyım, onun anlaşması yenilenmiş. 2 ay önce sorduğumda, Anadolu Sigortalılara,

Normal doğum : 2.500 TL + 850 TL bebek bakımı
Sezaryan : 3.000 TL + 850 TL bebek bakımı

denmişti.

Bugün sordum, yenileme sonrası güncel fiyatlar,

Normal doğum : 2.900 TL + 850 TL bebek bakımı
Sezaryan : 3.700 TL + 850 TL bebek bakımı

Bunların dışında bir masraf çıkarılıyor mu, ya da sigorta doğum limiti aşımı durumunda ne ödeniyor, bilmiyorum.

Hizmet Hastanesi hakkında bilgi sahibi olan var mı,Memorial Hastanesi 10 yıllığına bu hastaneyi devralmış dolayısıyla doğum ücretleri pahalı olur diye düşünüyorum :uhm:

Yenibosna Özel gelişim hastanesinde normal 140 sezeryan 400 kızlar. 2 gün önce gidip öğrendim. bilgilerinize.

valla ne güzel kızlar ya.benim de istanbulda yaşayasım geldi.hem alternatif çok hem de ucuz.bense normal yapamayacağımı düşündüğüm için 2150 tl bayılıcam..özel bodrum hastanesi

Hizmet Hastanesi hakkında bilgi sahibi olan var mı,Memorial Hastanesi 10 yıllığına bu hastaneyi devralmış dolayısıyla doğum ücretleri pahalı olur diye düşünüyorum :uhm:

Merhaba,
ben de aynı seyı duşunduğüm için bu hastaneyeı gıtmeyı 23.haftalık olana kadar beklettım ama çok pişman oldum keşke daha önce gıtseymişim...doktor coook önemli..hamıleliğin ilerledıkçe daha iyi anlayacaksın
Hizmette şu anda fıyatlar aynı normal doğum 1180 tl sezaryen bilmiyorum ama 1800 cıvarı...emın değilim... muayene ucretı 57 TL.
orda özellıkle sana Sait beyı tavsıye ederım... bır kez dene mutlaka... her muayenesi en az yarım saat suruyor işini çok ıyı bılen ve uzman bir doktor...benım şimdi 2.randevum var.bi aksılık çıkmazsa doğumu da orda düşünüyorum...
Bildiğim kadarı ile memorıal ssk ile anlaşmasına devam edecek..elbette bı fıyat değişim yapacaktır ama bu ayardakı butun hastaneler aşağı yukarı aynı..
medıkal de normal doğum 1500 sezeyan 2000 TL. ethıca da daha da fazladır mutlaka...

bır kere dere...beğenmezsen değişirsin

merhaba
ben bahçelievler medicalparkta muayene oluyorum.doğum fiyatlarını dün aldım
sgk lıya normal doğum 1 gece 1650tl zorunlu sezeryan 2 gece 2100tl isteğe bağlı sezeryan 2300tl bu ücretlere bebeğin sarılık tahlili, kan tahlili ve 10 gün içindeki ilk muayenesi dahilmiş..bebekle ilgili başka yapılması gereken şeyler olmuyormu bilen varmı.. doğumdan sonra sadece sarılık testi kan testi yeterlimi yani..

kızlar gÜngÖren Özel kolon hastanesınde normal dogum ssklıya 100tl sezeryanda 250tl ve sÜper ılgılen,yolar tek kıŞılık odalar klımalı baŞ hemŞıre sızınle sÜreklı

arkadaşlar medicana bahçelievlerde yakın zamanda doğum yapan varsa fiyatlar nedir ve neleri kapsıyor yazabilir mi acaba?

Yenibosna Safa Hastanesinde muayene 12 lira, normal 140, zorunlu sezeryan 250, isteğe bağlı sezeryan 550 lira.

selam arkadaşlar, hizmet hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum sezeryan ssklılarda 2000TL civarı normal doğumda 1000TL civarı diye biliyorum. Orda doğum yapan birçok tanıdığım var özellikle yeni doğan ünitesinden herkes çok memnun. Zaten çok temiz bir hastane ve doktorlarıda çok iyi. Hayırlısı olsun hepimiz için.

Merhaba,
ben de aynı seyı duşunduğüm için bu hastaneyeı gıtmeyı 23.haftalık olana kadar beklettım ama çok pişman oldum keşke daha önce gıtseymişim...doktor coook önemli..hamıleliğin ilerledıkçe daha iyi anlayacaksın
Hizmette şu anda fıyatlar aynı normal doğum 1180 tl sezaryen bilmiyorum ama 1800 cıvarı...emın değilim... muayene ucretı 57 TL.
orda özellıkle sana Sait beyı tavsıye ederım... bır kez dene mutlaka... her muayenesi en az yarım saat suruyor işini çok ıyı bılen ve uzman bir doktor...benım şimdi 2.randevum var.bi aksılık çıkmazsa doğumu da orda düşünüyorum...
Bildiğim kadarı ile memorıal ssk ile anlaşmasına devam edecek..elbette bı fıyat değişim yapacaktır ama bu ayardakı butun hastaneler aşağı yukarı aynı..
medıkal de normal doğum 1500 sezeyan 2000 TL. ethıca da daha da fazladır mutlaka...

bır kere dere...beğenmezsen değişirsin

'' bende hizmet hastanesinde meltem hanıma gidiyorum oda gerçekten çok ilgili. Doğum için çok önerilen bir hastane, orda doğum yapan arkadaşlarım çok memnun kaldılar.Hayırlısı olsun hepimiz için.Doğum yaklaştıkça insanın sabırsızlığı ve telaşıda artıyor.''

selam arkadaşlar ben hastane araştırması ,içerisindeyim şu an
500 evler şafak hastanesi ali bey hakkında bilgisi olan varmı?
doğum yapan varsa fiyat ve bilgi verirse sevinirim

birde duygu hastanesi yeşim hanım?

ben sultangazide oturuyorum bu taraflarda bildiğiniz başka iyi bi doktor varsa oda olabilir
Şimdiden teşekkürler herkese

Bursa Medical park hastanesiden bilgi aldık eşimle sanıyorum 1 senedir aynı fiyat uygulanıyormuş normal doğum 1 gece yatış ve çocuğun ilk yapıması gereken bütün testerle beraber 250 tl sezeryan 500 tl olarak fiyat verdiler

X