Doğum Fiyatlarını Burada Paylaşıyoruz

medipol gerçekten doğum konusunda iyi bir hastane.anadolu yakasındaki en iyilerden diyebilirim.Birkaç arkadaşım orda doğum yaptı. çok da memnun kaldılar.
Fiyat olarak da uygun bir hastane.

30 ekımde medıpolde zorunlu sezeryan ıle dogum yaptım
dogum cocugun ılk asıları ve pakete dahıl olmayan asıları
benım gogus kremı, sılıkon uc vs gıbı pakete dahıl olmayan eksralarla bırlıkte
sırket ındırım sayesınde 1400 tl ıle cıktım
2 gece 3 gun kaldım cok memnumum
hem benımle hem de bebegımle gece gunduz cok guzel ılgılendıler
prenses gıbı bakıyorlar herkese tavsıye ederım
acaba mı devam etsem mi ya diğer hastanedeki doktorumuda sevdim falan derken yazdıkların sayesinde kesin medipol artık.eşimde orayı tercih ediyordu tam oldu.sana hayırlı uğurlu olmasını dilerim tekrardan,Allah analı babalı büyütsün canım.
ztb zekai tahir burak kadın doğum hastanesinin kısaltılmış hali.hastane ismi biraz uzun ya...

bilgi için çok sağol canım ya oh be ne bu ne bu diye (hatta ziraat bişi mi diyom uyduramadımdı salak gibi:) )

acaba mı devam etsem mi ya diğer hastanedeki doktorumuda sevdim falan derken yazdıkların sayesinde kesin medipol artık.eşimde orayı tercih ediyordu tam oldu.sana hayırlı uğurlu olmasını dilerim tekrardan,Allah analı babalı büyütsün canım.

)

canım medıpolde ve baska hastanede hangı doktorda takıp oluyorsun bılmem ama
bende medıcal park ve medıpol arasında gelıp gıdıyordum sureklı
esım ve annem medıpol konusunda ısrarcılardı
medıcal parka da gıttım muayene oldum hatta dogumhanesını bıle gezdım gercekten cok guzel bır hastane
ama medıpol ıle kıyaslayınca medıpol'un yıllardır oturmus bır sıstemı oldugunu farkettım
tabıı ben gıttgımde medıcal park yenı acılmıstı henuz
benı cok memnum ettıler hatta gelen zıyaretcılerım bıle cok memnun kaldı
onlarla bıle ılgılendıler ve sabırla sorularını cevaplandırdılar
zaten annenın bakımı ıcın ayrı, bebgın bakımı ıcın ayrı hemsıreler gorevlı
3 gun boyunca emzırmemı bıle onlar yaptırdı gece gunduz cocugun ne altını degıstırdık ne de gazını cıkardık hepsını onlar yaptılar

bir hafta önce özel göztepe hastanesinde normal doğum yaptım paket fiyat 1000tl ödedim sezeryanda 1750 tl sanırım

canım merak ettimde doktorun kimdi?muayene ücretleri ne kadar?ilgileri nasıl?
normal doğumda dikişte benim canımı çok yakmışları yıllar önce başka hastane tabi.bitek ondan memnun kalmamıştım.gene orayı düşünüyorum ama bir yandanada araştıryorum.
.sen memnun kaldınmı?fiyatı iyimiş gerçekten.normal 1 se süper.sezeryanda çok değil aslında.ekstra bişey çıkarmadılar galiba fiyata.sadece 1000tl verip çıktınızmı?
bebişini öp benim için.

Son düzenleme:
30 ekımde medıpolde zorunlu sezeryan ıle dogum yaptım
dogum cocugun ılk asıları ve pakete dahıl olmayan asıları
benım gogus kremı, sılıkon uc vs gıbı pakete dahıl olmayan eksralarla bırlıkte
sırket ındırım sayesınde 1400 tl ıle cıktım
2 gece 3 gun kaldım cok memnumum
hem benımle hem de bebegımle gece gunduz cok guzel ılgılendıler
prenses gıbı bakıyorlar herkese tavsıye ederım

medipolde kime gittin canım?benim doktorumda ordaydı ayrılınca bende bıraktım.ama çok memnundum hastaneden.personelinden.
o zaman doğum ücretleri muayene falan yüksekti ,şimdi nasıl ssklılara?

çamlıca hospitaliumssk lı...sezeryan 500tl
ssklı....normal 300tl
ssk lı..isteğe bağlı sezeryan 750
muayene ücreti 21,5 tl

ümraniye atlas

ssk lı..normal 200tl
ssk l..sezryan 400tl
ssk lı isteğe bağlı sezeryan 750tl
muyene ücreti 25tl

şafak hastanesi göztepe
ssk lıya sezerayn 1500tl
ssk lıya normal 1250tl
isteğe bağlı sezeryan 2250tl
epidural 450tl

çağıner hastanesi
ssk lıya normal ve sezeryan 1000tl
muayene 10tl
malesef isteğe bağlıyı sormadım öğrenrim.

medipolde kime gittin canım?benim doktorumda ordaydı ayrılınca bende bıraktım.ama çok memnundum hastaneden.personelinden.
o zaman doğum ücretleri muayene falan yüksekti ,şimdi nasıl ssklılara?

hamıle olmadan oncekı normal kontrollerımde pınar kumru'ya gıdıyordum ve memnundum
ama hastaneden ayrıldı ve ben gıttıgı hastaneyı sevmedıgım ıcın gıtmedım
sonra leyla altuntas'a gıtmeye basladım hamılelıgımde
cokta memnunum cok yogun bır doktor nefes alamıyor neredeyse onun ıcın pek yenı hasta vermıyorlar ona
eskı hastaları ıle devam edıyor cok eskı hastası oldugu ıcın
yıne dogum yapsam yıne ona gıderım

bu arada fıyatlar olarakta benım dogum yaptıgım zamanla sımdı yıen aynı sanırım
ssk lı normal 950,00 tl
ssk lı sezeryan 1.750,00 tl
muayene ucretlerı 25,00 tl ıdı ama en son gıttıgımden su eczanelerde alınan muayene ucretlerı yıne ozel hastanelere yansıtılmıs dıye 35,00 tl odedım

Herkese Merhaba..yeni katıldım..mesajların hepsini okudum sanırım İzmir de doğum yapacak arkadaşımız yok aranızda...İzmir deki fiyatlar hakkında bilgisi olan var mı?Bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

hamıle olmadan oncekı normal kontrollerımde pınar kumru'ya gıdıyordum ve memnundum
ama hastaneden ayrıldı ve ben gıttıgı hastaneyı sevmedıgım ıcın gıtmedım
sonra leyla altuntas'a gıtmeye basladım hamılelıgımde
cokta memnunum cok yogun bır doktor nefes alamıyor neredeyse onun ıcın pek yenı hasta vermıyorlar ona
eskı hastaları ıle devam edıyor cok eskı hastası oldugu ıcın
yıne dogum yapsam yıne ona gıderım

bu arada fıyatlar olarakta benım dogum yaptıgım zamanla sımdı yıen aynı sanırım
ssk lı normal 950,00 tl
ssk lı sezeryan 1.750,00 tl
muayene ucretlerı 25,00 tl ıdı ama en son gıttıgımden su eczanelerde alınan muayene ucretlerı yıne ozel hastanelere yansıtılmıs dıye 35,00 tl odedım

sağol açıklaman için canım.leyla hanımı herkes öve öve bitiremiyo.ama yoğunluktan dolayı muayenesi kısa sürüyomuş ve dediğin gibi randevu almak olanaksız .medipolden çok memnundum.yürüyerek gidiyordum.ilgidende memnundum.leyle hanımın haricinde daha az yoğun olan birini bulursam ona bide görünürüm artık.fiyatlarıda iyiymiş.ben pınar hanıma giderken muayene 50tl idi.doğumuda muhasebe sezeryan mesela 2250demişti vazgeçtim ordan.ama düşmüşmü anlamadım.yada bana ssk sız fiyat verildi bilemiyorum

sağol açıklaman için canım.leyla hanımı herkes öve öve bitiremiyo.ama yoğunluktan dolayı muayenesi kısa sürüyomuş ve dediğin gibi randevu almak olanaksız .medipolden çok memnundum.yürüyerek gidiyordum.ilgidende memnundum.leyle hanımın haricinde daha az yoğun olan birini bulursam ona bide görünürüm artık.fiyatlarıda iyiymiş.ben pınar hanıma giderken muayene 50tl idi.doğumuda muhasebe sezeryan mesela 2250demişti vazgeçtim ordan.ama düşmüşmü anlamadım.yada bana ssk sız fiyat verildi bilemiyorum

pınar hanımın hastanede gorev aldıgı donemde devlet kesıntısı daha yuksektı
sonradan fıyatlar dustu

anladım canım.düştüğü iyi olmuş o zman.işime geliyo benimde :)))))))

meraba arkadaşlar bütün mesajları okudum bende 24 haftalık hamileyim henüz bir araştırma yapmadım ama mesajlara bakıyorumda gerçekten istanbulda yaşamanın ayrıcalığını yaşıyoruz. 10 gün sonra kontrole gittiğimde doktorumla konuşucam cazip gelirse orda yapıcam gelmesse çapanın yolunu tutcam artık.

meraba arkadaşlar bütün mesajları okudum bende 24 haftalık hamileyim henüz bir araştırma yapmadım ama mesajlara bakıyorumda gerçekten istanbulda yaşamanın ayrıcalığını yaşıyoruz. 10 gün sonra kontrole gittiğimde doktorumla konuşucam cazip gelirse orda yapıcam gelmesse çapanın yolunu tutcam artık.

canım sen doktora kime gidiyorsun?

ethıcada dogum ucretını arastıran varmı kızlar?sezaryan olcam zorunlu,bu ay ilk kez gıtcem ve ssk m var,kendım öduyom sırf bu dogum için:Saruboceq:

kızlar,bugun medical park göztepeyi aradım,doğum fiyatları artmış sanırım

ssk lı : normal doğum 1150 tl,sezeryan 1900 tl

ssk sız : normal doğum 1665 tl ,sezeryan 2750 tl

merhabalar

ben 7 haftalık hamileyim.Bursa da yaşıyorum, 2 kez Jimer Gülin hn a gittim fakat tereddütlerim var,maddi ve manevi bana tavsiye debileceğiniz hastane ve doktor varmı acaba?yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler...

fisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfismerhabalar

ben 7 haftalık hamileyim.Bursa da yaşıyorum, 2 kez Jimer Gülin hn a gittim fakat tereddütlerim var,maddi ve manevi bana tavsiye debileceğiniz hastane ve doktor varmı acaba?yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler...

X