Doğum Sonrası Ağrılı Cinsel İlişki

ben bugun bu yuzden cok kizginim, kirginim ve uzgunum, esim moralimi cok bozdu
benim dogum normal ve dikisli oldu, bugun ilk defa denedik ama olmadi, hem cok acidi, hemde olmadi iste, esim sinirlendi, bagirdi felan cok moralim bozuldu, sacmalama benim sucummu ne yapayim aciyo olmuyor yeni dogum yaptim heralde felan diyorum, hala kalk git ya banyomu yapacan ne yapican felan dedi kalkti gitti, simdide yuzume bile bakmiyor delirecem yaa, anlayissiz gicik yaasenağlamasenağlama

:eek:klava::eek:klava::eek:klava: canım tam oklavalık senin bu kocan. üzme sen kendini. :teselli:

ay kocamın kıymetini anladım şimdi sen daha hazır değilsindir diye beni hiç zorlamadı ama kaçtıkça bu iş daha zor olacak ben istedim ve daha bir kere oldu biraz acıdı ama zamanla düzelecektir kesinlikle vajinal kuruluk oluyo hormonların etkisiyle biraz sabır

bide ilk gece vazalin veya krem kullanan arkadaşları duymuştum deneyebilirsiniz

bu topiğide sevdim.
bende normal doğum yaptım doğumumda çok kolay oldu.eşimle beraber olurkende hiç sorunum olmadı dikişlerimde fazla değildi.çok çabuk toparlandı.demekki bünyeden dünyede değişiyor.nazancım inşallah en kısa zamanda atlatırsın.eşine çok kızıyorum.tabiki ilk deneme zor oluyor insan acıyacakmı acımayacakmı tereddüt ederken sıkıyor kendini o yüzden biraz acıyor.sonra geçiyor.rabbim sana sabır ve dayanma gücü versin canım.öpüyorum.

nazanim esine cok kizdim,nasil böyle anlayissiz olabilir sonucta canindan bi can cikti koyalmi öyle ya
mesela benim 9 dikisim vardi bizde cok denemistik bi türlü olmuyodu cnm acayip aciyodu ama olmadiginda esim beni hic zorlmadi olsun dedi bu erkekler nedn böyle ya kendileri dogursunda görelim ne yapicaklar

bencede dilek haklı sakın öyle bişey deme aranız cok fena açılır ve bu dediğini asla unutmaz bebeyağın varsa onu kullan derim

nazan geçmiş olsun.inşallah düzelir.ayrıca aaaaa benim kocam asla öyle yapmaz ,çok anlayışlıdır ......falan deyip zaten morali bozuk olan arkadaşların morallerini böyle daha da bozmanın bir anlamı yok.biraz daha dikkatli olalım kütfen .empati kuralım.polemik yaratmak da istemiyorum.

nazan geçmiş olsun.inşallah düzelir.ayrıca aaaaa benim kocam asla öyle yapmaz ,çok anlayışlıdır ......falan deyip zaten morali bozuk olan arkadaşların morallerini böyle daha da bozmanın bir anlamı yok.biraz daha dikkatli olalım kütfen .empati kuralım.polemik yaratmak da istemiyorum.

siz simdi banami bisiler dokundurmaya calisiyosunuzzzzzzz
eger polemik yaratmak istemiyosaniz icinizde kalsin ne diye yaziyosunuz o benim sorunum hem..nazanda benim cok sevdigim arkadasim ben onun üzelmesi icin falanda yazmadm hem size ne oluyoki

hem sadece ben degil mart annelerinden hic bir arkadasim hicbirimizinüzmek kirmak iicn bu tarz seyler düsünmez siz neden durup dururken polemik yaratmaya calisiyosunuz anlamiyorm

canım ya durumuna çok üzüldüm umarım en kısa zamanda düzelir bence eşinle oturup konuş sen durumun normal olduğunu ve senden kaynaklanmadığı anlatırsan seni anlar biz daha denemedik valla bende çok korkuyorum acır diye ama allahtan eşim bu konuda çok ısrarcı değil herşey geçicek acılarımız bile ama biraz zaman ve sabırr

nazan bence de inatlaşma eşinle.öyle şeyler söylemen de iyi olmaz.damarına basmış olursun.biraz sabır .

bana kiziyor birde kuruymusum diye, bende bir daha derse sen beceremiyorsan ben ne yapayim diycemalkisalkisalkis
hah ya dilimin ucunda söylesemmii deyip duruyorum ben de bunukaydirigubbakcemile3ayyynen öyle valla sen hiç canını sıkma yaklaşıncada de hadi ordannnn

cancagizlarim dun esimle konustum bu konuyu sirf bende degil yeni dogum yapan herkezde kuruluk oluyomus, aci oluyomus doktordan jel yada fitil almamiz lazimmis dedim, burda herkezin bir aile doktoru var, onunla konusman lazim dedim , aman kalsin ben beklerim anlatamam o adama simdi ben bunu dedi, bekleriz biraz daha ne yapalim dedi, sorun yok yani simdilik bakalim, ikincide ne olcak, bana kalsa hic istemiyorum ama....... neyse

nazancım bu olayı büyük bi olay haline getirmeyn derim...kendini olmayacak yne die hazırlama ve nasıl desemki ön sevşme olayını biraz uzun tutsanız kendini olaya tam kaptırsan sanki olur gibi...ıı bari bak o an sinirlendğne eşinde üzülmüştür eminim...ilk bebekten sonra olmuşmuydu aynı şey??

olmamisti , biraz aci olmustu hatta nerdeyse 6ay yada daha uzun acima olmustu, ama acisada olmustu yani, bu oglusum kilolu dogdugundan dikisim felan cok fazla, hatta orasi bile degisti, ebeye sordum, iri cocuk dogurdugun icin oyle oldu , degismez artik felan dedi , herneyse yani ilkinde olmamisti boyle yada aradan 10 sene gectigi icin ben unuttum:)

nazancm minicik bi operasyonla eskisinden dahada güzel olabilir orası:)))hiç takılma

ilişkiden sonra kanaması olan oldu mu?

Son düzenleme:
X