Doğum Sonrası Ağrılı Cinsel İlişki

haa şu da olabilir ; ilk dogumda dr'umun attığı dikişler resmen kocaman kocaman aralıklı vede özensizdi... belkide tüm bunlar bu yuzden olmuştur bilemiyorum... şimdiki dogumumdaki dr'un dikişleri daha sıkı ve nasıl anlatsam dipdibe gibi..
eger dikişle alakası varsa ?? bilemiyorum ki.... gerçi komşum 2 sezaryen yaptı ama o da vajinasında genişleme olmasından hatta eşinin direk bundan rahatsız olmasından bahsetti... demekki kişiden kişiye değişiyor..

Ben o kadar cok kisiye sormustum ki anlatamam :) 3 cocuklu arkadasim bile ayni fark yok demisti. Sadece bi kisi memnun degildi o da devlette dogum yapmis dikisleri kotu yapmislar. Sans demek ki ya da yapi meselesi.

Evet benim dikislerimde cok sıkti. Zaten 2-3 cmlik bisiydi. Ic dikisde onemli belki. Ama sezeryanlida da genisleme varsa rahimle alakali demek ki.

Bende 40 gün önce doğum yaptım ama çok korkuyorum daha eşimle birlikte olamadım çekiniyorum utanıyorum bir de acıyacak diye çok korkuyorum tavsiyeniz var mııı:110:

Dikiş olduğu için dikiş yeri acir.Dikişin tamamen kapanması 2.5 ayı buluyor sonrasında acı yok.tabii acı dediğimiz şey herkesin ağrı eşiği ile ilgili.benimki 2.ayda geçti ağrı yoktu ama kuzenim 3 ayda geçtiğini söyledi

Bizde dogumdan sonra 53. Gun dun denedik cok dar oldugu icin canim yandi fakat dikis yerimde ciddi aci oldu ve bugun leke seklinde kanamam oldu gun boyunca ve agrim cok oldu özelikle otururken, dikkatli kontrol ettim ve kucuk bi yirtik gördüm batikonla pansuman yaptim yarin doktora gidecegim umarim tekrar dikis atmaz

Bizde dogumdan sonra 53. Gun dun denedik cok dar oldugu icin canim yandi fakat dikis yerimde ciddi aci oldu ve bugun leke seklinde kanamam oldu gun boyunca ve agrim cok oldu özelikle otururken, dikkatli kontrol ettim ve kucuk bi yirtik gördüm batikonla pansuman yaptim yarin doktora gidecegim umarim tekrar dikis atmaz

Aynı şey bende de oldu ufak bir yırtık oluştu ve kısa süreli kanama yaşadım o bölgeden.. şuan canım çok yanıyor. Peki ne dedi doktorun? Merak ettim. Bende henüz gitmedim gitmeyi düşünüyorum

Sezeryan doğum yaptım 5 buçuk ay oldu cinsel ilişlkiden sonra ağrı yanma oluyo göbek deliği yanı sağ tarafta böyle ağrı ile karşılaşan varmı

Ne kadar sinir bozucu ve acı.. Allah bizleri onlara emanet etmişken bu tavırları, kırmaları.. onlara evlat veriyoruz bedenimiz bozuluyor acı çekiyoruz elini opecegine kalk git nedir ya..tamam cinsellik evlilikte çok önemli bir yerde ama biraz anlayış.. yemin ediyorum böyle erkekler evlenmeyi hak etmiyor. Çok üzüldüm okurken.. 13 yıl olmuş siz bu mesaji yazalı o zamanlar çocukmuşum ben :) şimdi 33 yasinda 2 çocuk annesiyim ve normal doğum sonrası cinsel sıkıntı sebebiyle buralarda geziniyorum.

X