Doğum Sonrası Ağrılı Cinsel İlişki

kızlar çok normal bu.bnm oğlum 9 aylık ben daha yeni yeni kendime geliyorum.geçicek merak etmeyin.isteksizlikte fiziksel sorunlarda azalıo ve bitio.bide çeşitli kondomlar var onları deneyin,kremli falan.

selam kızlar ben de mart annesiyim..normal doğum yapalı nerdeyse 2 ay oldu ama eşimle birlikte olunca korkunç ağrı çekiyorum....sizce normalmi,yaşayan varmı aranızda...? tekrar eskisi gibi olamayacakmı hiç,çok üzülüyorum...:KK43:(((((((( :çok üzgünüm:

bende mart annesiyim we hala iliskiye girmiorum cok korkuyoruummm we napcam bilmiorum:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

bende 1 subatta dogum yaptim hala cinsel iliskiye girerken acayip canim yaniyor.Hatta vajinanin icinde sol tarafta bisey var sanki batiyor yara gibi.Doktora gittim fitil verdi 1 hafta kullandim hala aciyor hala aciyor iyice sogudum bu iliski olayindan

bende 1 subatta dogum yaptim hala cinsel iliskiye girerken acayip canim yaniyor.Hatta vajinanin icinde sol tarafta bisey var sanki batiyor yara gibi.Doktora gittim fitil verdi 1 hafta kullandim hala aciyor hala aciyor iyice sogudum bu iliski olayindan

bende martta yaptım canım doğumu kırkımız daha 2gün oldu çıkalı dikişlerim sağ tarafta dikişim acımıyo buna eminim ama senin gibi sol tarafta birşey var sanki yara gibi o canımı yakıyo ne yazıkki yapamadık denedik acıdan olmuyo valla ilk gece bile böyle acı olmamıştı yahuuu ne bu böyle normal doğum yaptık ii oluyo diye bi dikişlerden çekiyoruz birde ilişkiden

benimde doğumum çok zor oldu bende keşke sezaryan olsaydım dedim eğer ilişki sırasında çok ağrıyosa normal doğumu tavsiye etmiycem kimseye

valla ben sezaryan oldum da ne oldu acı aynı acı...doğum şekli ile ilgisi yok bunun rahimle alakalı...umarım düzelir :KK43:(

Bunları okudukça dahada çok korkuyo insan biz 4 aydır kardeş gibiyiz eşimle normal doğum yaptım bide dikişlerim çoktu benm oda gözümüzü korkuttu hep napcaz bilmiyorummm

kızlar selam ben de üçbuçuk ay önce doğum yaptım.İlişki sırasında ağrı ve acının sebebi vajinal kuruluk dedi doktorum ve ilişkiden önce hem benim hemde eşimin kullanması için GYNO... adında bir krem önerdi.Gerçektende çok işe yarıyor.Bizde birkaç başarısız denemeden sonra bu krem sayesinde çözüm bulduk.Adını tam olarak yazmam yasak olduğundan ilgilenen arkadaşlara özelden yazabilirim.

bende dogum yapali 3,5 ay oldu iki kere denedik cokk cokk zor oldu benim icin. bir turlu olmadi ben isteksizim ve olmuyor onceden boyle degildi dogumdan sonra boyle oldu. esim cok bozuldu ama birsey demiyir tabi uzulmeyeyim diye. bendede kuruluk var. sabirla bu durumun duzelmesini bekliyiruz:KK14::KK14:

merhaba kızlar bende 7 mayısta normal dogum yaptım ilişki sırasında sanki vajinamın biyerinde böle yara varmış gibi çok acı veriyor bu normal birşeymi sizdeki acı durumu böle birşeymi yoksa farklımı ya doktora gitmeyi düşünüyorum yara vardır die ama burda yazılanları görünce rahatladım biraz napim ya nerdeyse 6 ay oldu eşimle bir araya gelmeyeli ve sadece ilk denemeyle bıraktım şimdide üzülüyorum haline ama canmda çok yanıyo valla ilişkiden soğdumm :KK43:

Merhaba,
Ben de vakumla doğum yapıp çok sayıda dikişi olanlardanım. Benim de dikişlerimn sağ tarafta ancak arkadaşların bahsettiği gibi sol tarafta acı oluyor. Benim sormak istediğim bu sorunu yaşayan arkadaşlarda düzelme oldu mu? Nasıl çözdünüz?

Arkadaslar bende sizler gibi ayni durumu yasiyorum.2 ay oldu dogum yapali ilk birliktelik 45 gun sonra oldu ve birlesme cok zor oldu sanki vajinam iyice daralmis gibiydi.nasil soylesem zor girdi ve cok acidi sonraki iki birlesmede de boyle oldu ayrica ilk birlesmede olmadi ama sonraki gunlerde iki birlesmemden bir gun sonra kanamam oldu kisa sureli yardimci olursaniz sevinirim

Arkadaşlar bu çok normal hamilelik bütün hormonları değiştirdi ve hala emzireniniz için 6 aya kadar bu sorun devam eder süt hormonları arttığı için vajinal sıvı salgılanmaZ

Beyazlilyum en dogru konusan arkadas tebrikler bende normal dogum yaptim vede epizyolu aci degil agri oluyor o zaten cok normal bisel rahim kocaman oluyor 40 gunde tekrar duzeliyor ve bu sure zarfindada iliski olmuyor artik dikisler eskisinden n çok daha daraliyor arti emziriyorsaniz kuruluk da oluyor sakin olun hanimlar her sey yavaş yavas yoluna girecek benim minik sipam 5 aylik hala agrim oluyor dikislerde hic bi sikinti olmuyor bebekten dolayi iliski sıkligida azaldigindan birde dikisten dolayi daraliyor kayganlastirici kullaniyorum o biraz daha olasi kılıyor ama tabiki eskisi gibi hic agri hissetmden olmasi icin bi yil gecmeli dior uzmanlar illlaki agri olur aile olmak cok guzel esinizi ve bebeginizi cok sevin hersey cok güzel olacak zamanla

Benim de en büyük korkum bu. Normal doğum istiyorum ama cinsel yaşamımızda sorun yaratır mı acaba? Bazı yerlerde vajinanın gevşediği ve eski formuna kavuşmadığı için erkeklerin pek memnun olmadığı yazıyor. Bu doğru mudur?

Bak alti ay oldu ben dogum yapali su an hersey eskisi gibi hic bir farklilik yok bura guzel bir sayfa insanlar tecrubelerini paylasiyorlar birbirlerinden biseyler öğreniyorlar bu konuda benim tecrubem böyle kardes ama senin secimin içinde kusku olmasin hic bi konuda pismanlik duyma ben normal dogurdugum icin kendimi cok sansli hissediorum bebegimin yuzune her baktigimda onun ilk gordugum an geliyor gözümün önüne hic de hi sıkıntm yok bebekler içinde iyi olan normalmis

Benim de en büyük korkum bu. Normal doğum istiyorum ama cinsel yaşamımızda sorun yaratır mı acaba? Bazı yerlerde vajinanın gevşediği ve eski formuna kavuşmadığı için erkeklerin pek memnun olmadığı yazıyor. Bu doğru mudur?
Bu soruyu esime sordum o da " eskisi gibi hic fark yok " dedi. Ki esim normal dogum yap diye basimin etini yedi. Ve ben normal dogum yapabileyim die hergun benimle yurudu. Eger oyle bisey duymus olsa ve inansa hic beni normal doguma tesvik eder miydi dersin :)

aslında eskisi gibi olmuyor.. yani mutlaka ilerde farkediyosunuz ki genişleme olmuş :KK43: bende 2.dogumumda dr'a ilk dogumdan sonra boyle bısey oldugunu bundada daha artacakmı merak ettıgımı soyledım, dr dogum dıkıslerımı ona gore attı resmen.. yanı sıkıntı olur korkusuyla bende tedbır aldım

aslında eskisi gibi olmuyor.. yani mutlaka ilerde farkediyosunuz ki genişleme olmuş :KK43: bende 2.dogumumda dr'a ilk dogumdan sonra boyle bısey oldugunu bundada daha artacakmı merak ettıgımı soyledım, dr dogum dıkıslerımı ona gore attı resmen.. yanı sıkıntı olur korkusuyla bende tedbır aldım
Ilerde derken ?

şöyle ki ; doğumdan sonra yaklasık 2-3 yıl sonra farkettim ki vajinamdaki genişleme hissedilir oldu, yani ilişkiye girerken eskiden zorlanırken, ( dogumdan sonra ) zamanla bi baktım cok cok rahat olmaya basladı, kendı kendıme şimdi böyleyse 2.dogumdan sonra daha da mı fena olur diye dr'a söyleme gereği duydum..

Ben o kadar cok kisiye sormustum ki anlatamam :) 3 cocuklu arkadasim bile ayni fark yok demisti. Sadece bi kisi memnun degildi o da devlette dogum yapmis dikisleri kotu yapmislar. Sans demek ki ya da yapi meselesi.

X