Doğum Sonrası Ağrılı Cinsel İlişki

benimde kanama oldu ilk denememizde..doktor dikişlerden birinde problem var dedi,ondan oluyormuş,küçük bi operasyonla hiçbişey kalmaz dedi..bide jel kullan dedi..eşim askerde şimdi,bu hafta sonu ziyaretine gittik bebişle,ordaki denemelerimizin hiç birinde sorun yaşamadım,arkadaşların dediği doğru,kuruluk olunca daha çok acı çekiyor insan..yani jel veya bebe yağı biraz daha kolaylaştırıyor..valla kadın olmak zor.........

dogacım ben yarın doktora gıdıcem o sorar ogrenırım jelın adını yazarım sana

kızlar bende sezaryan oldum aynı sorunu yasadım.kuruluktan dolayı canım çok yandı.50 günün üstüne ancak birlikte olduk ama ondada sonrakindede çok acıdı normal doğumla alakası yok bence hormonlarla ilgili galiba

selamlar bende normal doğum yaptım bendede acı oluyor ,dikişlerimdir diye kendimi avutuyordum :KK43: burada yazdıklarınızı okuyunca anladım...
şu an için hiç bir şey kullanmıyorum . Bakalım zamanla geçer dedim ama eğer geçmesse en kısa zamanda doktoruma gitmeyi planlıyorum .

ay canım ne yapacağız yaa kadın olmak inan çok zorrr :KK43:
doğumu bekledik 9 ay ve sonrasında bu acılar allah başka acılar yaşatmasın ....

sevgiler...:ecrin_bebek:

GLEıTGELEN JEL kullanılabilir.hormonlar emzirmeye beyin de bebek bakmaya odaklı olduğundan 3-4 ay tık olmuyor.zaten acıdan kıvranıyor insan.ilk gece olayına dönüyor.en güzeli her gün biraz denemek,yavaş yavaş.sonra bir bakmışınız ki oluvermiş.azcık sabır...

ya off eziyete dönüştü bu iş artık..inanılmaz cinsel isteksizliğim var..eşimden soğuduğumu bile düşündüm bir ara..ama alakası yok..2-3 kez denedik..bebe yağı bile sürdüğüm gibi kuruyo..o kadar kuru yanii..bir de çok afedersiniz belli bir yerden sonra kesinlikle gitmiyo..heralde doktor kapattı birdaha yapmayalım diye..sinirlerim bozuldu artık..adama da yazık ya..jeller işe yarıyo mu kızlar??

selam bende 12 mart ta sezaryen oldum 40 çıkınca yaptık ama ilk denemede olmadı.sonra ki denemelerde de acıdı ama 5 kereden sonra filan acı kalmadı.ama acı yok tat ta yok:KK43:( :hulya::))))))

kızlar doğum sonrası çok normal bir durum bu.birçok kadın bunu yaşıyor...emzirme için salgınan hormon ilişki için gerekli olan kadındaki sıvıyı engelliyor.ama geçici bir durum bu.boşuna acı çekmeyin eczanede gliserin satılıyor.4-5 tl filan.ilişki öncesi eşiniz jel gibi sürüyor ,hemen kurumuyo ve gerisi çok rahat...deneyin...(hiçbir yan etkisi yok,zaten prezervatifi kayganlaştırmak amaçlı kullanılıyomuş)...

bende deneyimsizdim bu konuda ve hastanelik oldum çok şükür fitil ve krem çok iyi geldi keşke daha önceden okusaydım bu yazılanları...
bende sezeryanla doğum yaptım hiç farkketmiyor demek ki normal doğumla

kızlar bende sezeryan oldm 2,5 ay once ama bende hala ılıskıye gırdıgımde ınanılmaz bır acı yanma ve agrı oluyor, kurulukta cabası, bunun ıcın jınekologuma 2 defa gıttım kontrol ettı hıcbırsey yok, dogumdan sonra gorulur bu belırtıler, emzırdıgın ıcınde oluyor olabılır dedı, fıtıl verdı , kayganlastırıcı jel verdı, yıne acı yıne acı...
cınsel ılıskı dendı mı tuylerım dıken dıken oluyor :KK43:
ama sızde de oldgunu duyunca ıcım rahatladı... tek degılım demekkı

ben sezaryenle doğum yaptım, 40ım dolunca ve kanamam hala bitmeyince doktora gittim.vajinal ultrasonla bakıldı, inanın ağlayacaktım, incecik çubuk ve kayganlaştırıcıyla o kadar çok acıdı, ilişki nasıl olur bilemiyorum:KK43:
resmen moralim bozuldu.
şimdi lohusalığım bitiyor ama ilişki için korkuyorum çok.

selam arkadaşlar, ben 2009 mart annesiyim, benim böyle bir problemim olmadı, önceden acı çekerdim azda olsa ama doğumdan sonra kalmadı, bende epidural sezeryan oldum, emzirmekten kaynaklanıyorsa onuda bilemiycem ama benim oğlum hala lopur lopur emiyor, kuruluk felan hiç olmadı bizde. Doğum sonrası muayenlerde, spiral taktırdığımda da hiç acımadı.

bizim 60. gunde oldu kocamda bende cok sabırlıymısız:))sezeryan oldum dikişlerime bişi olursa diye ikimizde cok korktuk o yuzden bu kadar cok bekledik.. oyle oluncada kuruluk muruluk hiç olmadı bende..

X