Doğumdan çok Korkuyorum!....

daha 3 haftalık hamileyim
ama şimdiden kabusum oldu doğum
hem ist dada yeniyim kimseyi tanımıyorum bülent kars adında bir doktorun adını duydum bilgisi olan var mı :sinifsinif

daha 3 haftalık hamileyim
ama şimdiden kabusum oldu doğum
hem ist dada yeniyim kimseyi tanımıyorum bülent kars adında bir doktorun adını duydum bilgisi olan var mı :sinifsinif

benim dr süper bir dr
sen nerde oturuyorsun canım bende ona gidiyordum tedavilerimde ama bana uzak olduğundan gidemiyorum tavsiye ederim dırogota demi özel hastane de görevli yani hastaneye ortak dr

korkmayın arkadaşlar, hiçbir doğum yapan kadının vajinası sizinkinin 2 katı değil. herkesinki aşağı yuları aynı... bebeğin gelme anına ve içinizde doğuma kadar durma hakkına da saygı göstermeye çalışırsanız, doğurursunuz.. gerip de korkutmayın kendinizi sakın, bu korkular son anda sizi caydırıp sezaryene götürmesin... inanın doğal normal bir doğum yapabileceğinize. sizin ne eksiğiniz var ki yapamayasınız.

korkmayın arkadaşlar, hiçbir doğum yapan kadının vajinası sizinkinin 2 katı değil. herkesinki aşağı yuları aynı... bebeğin gelme anına ve içinizde doğuma kadar durma hakkına da saygı göstermeye çalışırsanız, doğurursunuz.. gerip de korkutmayın kendinizi sakın, bu korkular son anda sizi caydırıp sezaryene götürmesin... inanın doğal normal bir doğum yapabileceğinize. sizin ne eksiğiniz var ki yapamayasınız.
valla ben yaptığım için korkuyorum ya zaten!eyvahedigeldismile
ilkinde çok soğukkanlıyıdım şimdi tam tırsak!eyvahedigeldismile
epidural normali denemeyi düşünüyorum bu sefer.boshayallersmile

ya şu normal dogum takıntısı nedır normalll oluo sankı atıo neşterı dıkıo bı gusel senı ondan sora cnsel hayatn btıoo vehhhh yap sezeryanı kım gorcek dıkısını falan hem rahatt temız ben cok karsym normal doguma hem zor hem agrılı olsem normal dogrmam bayılmadan asla yanı

bende 17 haftalık gebeyim.size önerim bu internetteki doğum videolarını izlemeyin.ayrıca bende önce hep sezeryan olsun diyodum ama şimdi nolursa olsun normal diyorum.çünkü sezeryan olanları gördüğümde anadım.bir ay yataktan kalkamayanlar var.oysa normal doğum yapanlar 1gün sonra işlerini bile yapıyolar.hem yeniden doğmuş gibi oluyomuşsunuz.herşeyin hayırlısı ama o bebek dışarı çıktığında heryeriniz zaten uyuşuyomuş yani hissetmiyosunuz ben çok araştırdım ve son ana kadar normal doğum düşünün

bende çok korkuyorum ilk hamileliğim hem korkuyorum hem normal doğum istiyorum o sancılarla doğumhaneye girdiğimi hayal ediyorum o anda normalden dönüşün yok ayydelikafadulden

arkadaşlar bende geçenlerde normal doğum videosu izledimm.sakın siz bu hatayı yapmayın pişman oldum
şimdi rüyalarıma giriyor.
ama çokda normal doğum istiyorum ne yapacağımı bende bilmiyorum

eyvahedigeldismilearkadaşlar bende geçenlerde normal doğum videosu izledimm.sakın siz bu hatayı yapmayın pişman oldum
şimdi rüyalarıma giriyor.
ama çokda normal doğum istiyorum ne yapacağımı bende bilmiyorumeyvahedigeldismile

korkmayın..ve gelışne bırakın...dogumu düşünmeyın..hamılşelıgın tadını çıkarın..

bende çok izledim o videolardan. o yüzden diyorum ya dönüşü yok o anda. gerçekten yok başladığın işi bitirmek zorundasın ay çok korkunç ama en sağlıklısı da o :1no2:

bende çok izledim o videolardan. o yüzden diyorum ya dönüşü yok o anda. gerçekten yok başladığın işi bitirmek zorundasın ay çok korkunç ama en sağlıklısı da o :1no2:

hıç ıslemedım..normal dogum yaptım...
halen daha ıslemeyı düşünmuyorum..2. olursa yıne normal yapıcam cunku...
ızledıklerınızıde unutun..:roflol:

hıç ıslemedım..normal dogum yaptım...
halen daha ıslemeyı düşünmuyorum..2. olursa yıne normal yapıcam cunku...
ızledıklerınızıde unutun..:roflol:
ben de izlemedim normal yaptım ama çokkk fenayydıı!!
ikinciye hamileyim nasıl yapacağımı kara kara düşünüyorummmm...bilmiyorumkismile

Ben birsürü doğum videosu izledim...
Açıkçası pekde korkmadım..Anlatılanlardan daha çok korkuyorum..
Dün eltim doğum yaptı böyle kolaysa bir daha yaparım dedi..
Çok hareket etti , beslenmesine çok dikkat etti, sancıları başlayınca sıcak suya oturmuş bilemem tabi etkisi var mı ama çok memnun halinden..
Şimdi bende hamileyim başladım düşünmeye valla nasıl olacak diye eyvahedigeldismile

Ben birsürü doğum videosu izledim...
Açıkçası pekde korkmadım..Anlatılanlardan daha çok korkuyorum..
Dün eltim doğum yaptı böyle kolaysa bir daha yaparım dedi..
Çok hareket etti , beslenmesine çok dikkat etti, sancıları başlayınca sıcak suya oturmuş bilemem tabi etkisi var mı ama çok memnun halinden..
Şimdi bende hamileyim başladım düşünmeye valla nasıl olacak diye eyvahedigeldismile
anamm marulum sen de mi hamişsin??
hayırlı olsun.opuyorumnanaktan
sıcak su doğumu kolaylaştırıyormuş gerçekten.a.s
valla epidural normali düşünüyorum ben de bu sefer...

anamm marulum sen de mi hamişsin??
hayırlı olsun.opuyorumnanaktan
sıcak su doğumu kolaylaştırıyormuş gerçekten.a.s
valla epidural normali düşünüyorum ben de bu sefer...

2.bebişine kaç aylıkm hamılesın canım...
bende doguma gıtmeden ılık duş almıstım..etkısı var...kolay olmadı dogumum..ama çok zorda degıldı..allah hayırlısını nasıp etsın..sempatiksalakcinni

X