Tüp Bebek Merkezleri Doktor Erbil Yağmur'un hastası olan var mı?

tartisma degil tabi herkes düşüncelerini paylaşıyor. yukarıda da söylediğim gibi bunu genellemek bence pek dogru degil. kimimizin butun ark hamile kimimizin degil. bunu ancak yüzde bazında istatistiksel araştırmalar sonucunda söyleyebiliriz. mesela benim ilk denemem memorialda oldu ama negatif sonuc aldım. dua edelim ve dileyelim ki Allah bir an evvel dualarımızı kabul etsin. kadere inanıyorsak herseyin bastan alnımıza yazıldığını unutmamalıyız.

gerçekten çok sıkıntılı bir durum bende bahçecide tedavi görmekteyim ve olumsuzlukları duyunca insan ister istemez acaba mı ?? diye soruyor kendine ama her merkezde olumsuzluklar var herkez hemen hamile kalamıyor maalesef o yüzden biraz şans işi diye bakıyorum bu olaya allah inşallah bizlerinde yüzüne güler ve biran önce bizlerde elimize minik yavrularımızı alırız....

erbıl bey harıka bır doktor
ve benım başka merkzlerde 3 denemem vardı hiçbirinde hamıle kalamadım
fakat bahcecıdeki ılk denememde hamıle kalabaıldım alllaha bınlerce kez şükür ki
bır merkezı değerlendırırken süreci değelerndırebılrısınız arkadaslar
o bebekler rahme verıldıkten sonra merkezınde,doktorunda sızın de yapabıleceğiniz hiçbişey yoktur
tamemen takdırı ılahi
yanı negatıf sonuc alınca doktoru ve merkezı suclamayı ben cok etık bulmuorum
eğer hasta süreçten cok memnunsa sonuc ıcın merkezın yada doktorun sucu olamaz
benım sonucum negatıfte olsaydı devam edeceğim tek yerdi bahcecci
daha ıyısı yokki şlınıze bebeği kesın vereceğiz dıyen bı yer yokki..
yanı erbıl bey super arkadaslar tavsıye ederım benım ıkı arkadasm daha kaldı cok sukur..

erbıl bey harıka bır doktor
ve benım başka merkzlerde 3 denemem vardı hiçbirinde hamıle kalamadım
fakat bahcecıdeki ılk denememde hamıle kalabaıldım alllaha bınlerce kez şükür ki
bır merkezı değerlendırırken süreci değelerndırebılrısınız arkadaslar
o bebekler rahme verıldıkten sonra merkezınde,doktorunda sızın de yapabıleceğiniz hiçbişey yoktur
tamemen takdırı ılahi
yanı negatıf sonuc alınca doktoru ve merkezı suclamayı ben cok etık bulmuorum
eğer hasta süreçten cok memnunsa sonuc ıcın merkezın yada doktorun sucu olamaz
benım sonucum negatıfte olsaydı devam edeceğim tek yerdi bahcecci
daha ıyısı yokki şlınıze bebeği kesın vereceğiz dıyen bı yer yokki..
yanı erbıl bey super arkadaslar tavsıye ederım benım ıkı arkadasm daha kaldı cok sukur..
Tebirk ederim arkadaşım gözün aydın RABİM kucağına almayı nasip etsinyorumuna bayıldım harikasın......her cümlen doğru ağzına yüreğine sağlık:KK54:

Erbil bey 2000 li yıllarda ben kızıma hamileydim ve çapada doktordu hastasıyla okadar ilgiliki anlatamam şuan forumda ismini görünce hemen okudum.hatta benim hamileliğim biraz sorunlu olmuştu.böbreğimin biri şişti katater takılıcaktı anastezisiz birini bağıra bağıra zorla taktılar.sabah vizit geziyordu yanıma geldi sonuçlarımda öbür böbreğimde şişme yapmış onada takılıcak dedi çapanın 9. katından atlıyacaktım o derece işkenceli bir operasyon adam camın önüne dikildi resmen hahhah hala aklıma geldikçe gülüyorum o haline çok kahrımı çekti benim

arkadasim ne guzel bir yorum yazmissin..bunu okuyunca cok yakin bir arkadasimin trabzon farabide yasadigi geldi aklima..kendisi defalarca kere tup bebek icin ugrasmis emek vermis..ve en sonda devlette denemeye karar vermisti..tup bebek biriminde dr suleyman beye denk geldi..doktor kendisine ameliyat yapilmasi gerektigini soyledi..arkadasimda korktu ve sordu risklimi? doktorun cevabi ne oldu dersin olursen olursun yapacak bir sey yok; o yuzden ameliyata girmeden once kagit imzalatiyoruzya sana..ama ses tonu nasil yuksek..kizcagiz nasil agliyor doktor bey olursem zaten kagida gerek yok..vicdanli doktorda sen olebilirsin ama birde akrabanlarinla ugrasmak var!!! bu polemige birebir sahit oldum..sonuc nemi bir evladio kadar cok isteyen arkadasim bu doktor yuzunden tedavisine hala baslayamadi..o kadar soguduki doktordan ve hastanelerden..her muayene birlikte giderdi; doktorun kendisine bagirip azaralamadigi gun yoktu..hemsireler teselli ederdi arkadasimi.dusun derdiki birde tup bebekte zaten sans dusuk fazlada bir sey bekleme!!!.tup bebek tedavisine gelen kadinla zaten asiri yarali..birde doktorlarin bu garip tavrini; acimazsizligini anlayamiyorum..ha diyeceksinki erbil bey ozelde tabi iyi davranacak ama devletin doktoruda bedava calismiyor sonucta!!!

demem o ki bu yasadigin olaydan anladigim kadariyla erbil bey cok vicdanli bir doktor..Allah bizi boyle doktorlarla karislastirsin..vicdanli; insafli..ve insaaalh devlet ve uni hastanelerinde de boyle doktorlar olur..gercekten yazdigini okuyunca cok duygulandim ve neden benim karsimada boyle doktor cikmadi diye imrendim...bende negatif sonuc aldim ama trabzonda denedim..bazen negatif sonuclardan daha cok doktorlarin acimasizligi vurdumduymazligi yikiyorya insani...

Tebirk ederim arkadaşım gözün aydın RABİM kucağına almayı nasip etsinyorumuna bayıldım harikasın......her cümlen doğru ağzına yüreğine sağlık:KK54:

rica ederim canım
dilerim rabbim sizede en kısa zamanda nasip etsin en tatlısından
erbil bey çok ınsancıl bır dr ınsan kısacası benım taransferden sonra odana geldi elimi tuttu
bız elımızden geleni yaptık ınsallah hamıle kalırsın dedi.transferım besmeleler eşliğinde yapıldı allaha şükür
cok yumurtam toplanmıstı agrısı olur diye iğne yapın ağrı kesici demiş bı kaç iğne daha verdi ohhs olmiim die
cekeceğim acıyı bile düşündü..mustafa hocada cok muhteşem bir dr bi gün kafasına takılmıs aksamın 20 30 unda arattı hemsırsıne
konustu benle..ilk onunla başlamıstık..yazın tatılde olunca erbıl beyle devam ettik..
merhametlicim bahçecideysen bi şekilde senın gebe kalman ıcın ellerınden gelenın yapılacağını bil
ha rabbım ol der yada demez onu bılemeem ama kulun elınden cıkan kısmı ıcın için rahat olsun alalaha emanet ol..yakında guzel habelerını alıcaz bence allahın ıznıyle:)))

arkadasim ne guzel bir yorum yazmissin..bunu okuyunca cok yakin bir arkadasimin trabzon farabide yasadigi geldi aklima..kendisi defalarca kere tup bebek icin ugrasmis emek vermis..ve en sonda devlette denemeye karar vermisti..tup bebek biriminde dr suleyman beye denk geldi..doktor kendisine ameliyat yapilmasi gerektigini soyledi..arkadasimda korktu ve sordu risklimi? doktorun cevabi ne oldu dersin olursen olursun yapacak bir sey yok; o yuzden ameliyata girmeden once kagit imzalatiyoruzya sana..ama ses tonu nasil yuksek..kizcagiz nasil agliyor doktor bey olursem zaten kagida gerek yok..vicdanli doktorda sen olebilirsin ama birde akrabanlarinla ugrasmak var!!! bu polemige birebir sahit oldum..sonuc nemi bir evladio kadar cok isteyen arkadasim bu doktor yuzunden tedavisine hala baslayamadi..o kadar soguduki doktordan ve hastanelerden..her muayene birlikte giderdi; doktorun kendisine bagirip azaralamadigi gun yoktu..hemsireler teselli ederdi arkadasimi.dusun derdiki birde tup bebekte zaten sans dusuk fazlada bir sey bekleme!!!.tup bebek tedavisine gelen kadinla zaten asiri yarali..birde doktorlarin bu garip tavrini; acimazsizligini anlayamiyorum..ha diyeceksinki erbil bey ozelde tabi iyi davranacak ama devletin doktoruda bedava calismiyor sonucta!!!

demem o ki bu yasadigin olaydan anladigim kadariyla erbil bey cok vicdanli bir doktor..Allah bizi boyle doktorlarla karislastirsin..vicdanli; insafli..ve insaaalh devlet ve uni hastanelerinde de boyle doktorlar olur..gercekten yazdigini okuyunca cok duygulandim ve neden benim karsimada boyle doktor cikmadi diye imrendim...bende negatif sonuc aldim ama trabzonda denedim..bazen negatif sonuclardan daha cok doktorlarin acimasizligi vurdumduymazligi yikiyorya insani...

canım bende ılk 3 denememnı yaptığım merkezde cok ıncıtıcı szolere maruz akaldım
bızım embryolarımız kalıtesız olunca dr ne dedı bılıomusun !napalım sız ve esınızdekı malzeme bu bıze suc bulmayın'
ha sımdı o doktorumun karsına gecıp dıyecemkı allahın ıznıyle ' aynı malzemeyle mıllet 8 tane blast embryo elde etti'
bıde dıoduki belkı esınızden başka bı erkeğim spemrıyle dollense daha kalıtelı olur' yaa bu denırmı hemde esımın yanında
esımın kendıne guvenı yerle bır olmustu..
onun ıcın belkıde ben bahcecıye gelınce yuvama gelmişim gibi hissettim..bana gerek kalmadaan herkes benım adıma dusunuodu zaten
ama ılk 3 deneme bızde cok yara bıraktı umarım bebeğimizi kucağımza alınca hepsını unutucaz
sızlerede tez vakıtte dılerım rabbım ol desın allah ınsan evladı doktorlarla karsıalstırsın..amin

Bebek sahibi olmak...
Anne olmak..
Dünyanın en güzel mucizesi.
Neler yaşıyoruz,maddi ve manevi çok yıpranıyoruz.
Bizi bunu yaşayan kadınlardan başka kimse anlayamaz.
Bu süreç bizim psikolojimizi de zaman zaman bozabiliyor ne yazık ki.
Aslolan tabi ki Rabbimin nasip edip-etmemesi..
Doktor,merkez sadece bir vesile.
Benim için elinden geleni (fazlasıyla)yapan ,en önemlisi bana onca emek veren doktorum Erbil Bey..
43 yaşında,hele ki maddi durumun 3.sünü yapmaya elvermiyorsa,psikolojin o kadar çok bozulabiliyor ki..
Beni ancak sen anlarsın,inşallah anlarsın.
Vicdanımı rahatlatmam lazım.
Benim için en önemlisi bu.
Negatifi aldıktan sonra başka doktorlarla da görüştüm,hepsi birbirinden değerli insanlardı.
Ama Erbil Bey başka.
Onu tanıyan bilir,benim anlatmam boş.
Onun kadar hastasına yardım eden bir doktor olamaz.
Sanki ailemizden biri gibiydi.
Onu o kadar çok sevdik ve inandık ki eşimle.
İkinci kez negatifi alınca yıkıldık.
Maddi imkansızlık,ve bozulan psikolojiler...
Ama o elinden gelenin fazlasını yaptı,bunu biliyorum ve eminim.
Eşimin arkadaşının eşi,onun sayesinde hamile,kızı olacak.
Rabbim bana nasip etmedi,demek ki böyle hayırlısıymış.
Belki bir daha anne olamayacağım,belki olacağım ,bunu sadece Allah biliyor.
Ama doktoruma gönül borcum var.
Ona herşey için çok teşekkür ediyorum.
Onu eşim de ben de çok seviyoruz.
Bahçeci grubuna da teşekkür ediyoruz.

Bebek sahibi olmak...
Anne olmak..
Dünyanın en güzel mucizesi.
Neler yaşıyoruz,maddi ve manevi çok yıpranıyoruz.
Bizi bunu yaşayan kadınlardan başka kimse anlayamaz.
Bu süreç bizim psikolojimizi de zaman zaman bozabiliyor ne yazık ki.
Aslolan tabi ki Rabbimin nasip edip-etmemesi..
Doktor,merkez sadece bir vesile.
Benim için elinden geleni (fazlasıyla)yapan ,en önemlisi bana onca emek veren doktorum Erbil Bey..
43 yaşında,hele ki maddi durumun 3.sünü yapmaya elvermiyorsa,psikolojin o kadar çok bozulabiliyor ki..
Beni ancak sen anlarsın,inşallah anlarsın.
Vicdanımı rahatlatmam lazım.
Benim için en önemlisi bu.
Negatifi aldıktan sonra başka doktorlarla da görüştüm,hepsi birbirinden değerli insanlardı.
Ama Erbil Bey başka.
Onu tanıyan bilir,benim anlatmam boş.
Onun kadar hastasına yardım eden bir doktor olamaz.
Sanki ailemizden biri gibiydi.
Onu o kadar çok sevdik ve inandık ki eşimle.
İkinci kez negatifi alınca yıkıldık.
Maddi imkansızlık,ve bozulan psikolojiler...
Ama o elinden gelenin fazlasını yaptı,bunu biliyorum ve eminim.
Eşimin arkadaşının eşi,onun sayesinde hamile,kızı olacak.
Rabbim bana nasip etmedi,demek ki böyle hayırlısıymış.
Belki bir daha anne olamayacağım,belki olacağım ,bunu sadece Allah biliyor.
Ama doktoruma gönül borcum var.
Ona herşey için çok teşekkür ediyorum.
Onu eşim de ben de çok seviyoruz.
Bahçeci grubuna da teşekkür ediyoruz.

arkadasim en guzel yazmissin..iann cok etkilendim..bende 2 negatif alinca doktoruma kizdim uzuldum agladim..sonra dedimki kime neden kiziyorsun..Rabbim nasip etmedi...merkez doktor bahane..yeterki Rabbim ol desin..bizim butun kirginligimiz aslinda kendimize..ne kadar zor anne olamamak..bir evlada hasret kalmak..bizi biz anlayabiliriz baska hic kimse degil..insallah rabbaim hepimize anne olmayi nasip eder...

rica ederim canım
dilerim rabbim sizede en kısa zamanda nasip etsin en tatlısından
erbil bey çok ınsancıl bır dr ınsan kısacası benım taransferden sonra odana geldi elimi tuttu
bız elımızden geleni yaptık ınsallah hamıle kalırsın dedi.transferım besmeleler eşliğinde yapıldı allaha şükür
cok yumurtam toplanmıstı agrısı olur diye iğne yapın ağrı kesici demiş bı kaç iğne daha verdi ohhs olmiim die
cekeceğim acıyı bile düşündü..mustafa hocada cok muhteşem bir dr bi gün kafasına takılmıs aksamın 20 30 unda arattı hemsırsıne
konustu benle..ilk onunla başlamıstık..yazın tatılde olunca erbıl beyle devam ettik..
merhametlicim bahçecideysen bi şekilde senın gebe kalman ıcın ellerınden gelenın yapılacağını bil
ha rabbım ol der yada demez onu bılemeem ama kulun elınden cıkan kısmı ıcın için rahat olsun alalaha emanet ol..yakında guzel habelerını alıcaz bence allahın ıznıyle:)))

Erbil bey mükemmel bir insan iyiki tanıdım .kendisiyle dün görüştüm..miyomlar sebebiyle ameliyat olmam gerektiğini söyledi ultrasonda baktı ve tedaviyi burada bırakalım dedi...ama ben herşeye rağmen iğnelerime başlamak isediğimi söyledim sağolsun anlayışla karşıladı...2 gündür iğnemi yapıyorum salı günü konnrtolum var tamammı devammı belli olucak dilerim yumurta görülür de devam ederiz...bana dua edin sağolun aeo arkadaşlar...:KK54:

erbil bey, çok hoş bir insan..benim iki denemem oldu kendisiyle..ilk denemem tutmadı, neredeyse benimle ağlayacaktı..ikinci denememde başarıya ulaştık, ikizlerimin kalp atışlarına beraber baktık ve beni memleketime uğurladı..hala telefonda görüşüyoruz, aklıma takılanları soruyorum..ve sesinde hiçbir olumsuzluk algılamıyorum..Allah isteyen herkese nasip etsin, doktorlarımız aracılarımız..

Dün öğlen canım doktorum erbil bey transferimi gerçekleştirdi. inşallah herşey yolunda gider.

Dün öğlen canım doktorum erbil bey transferimi gerçekleştirdi. inşallah herşey yolunda gider.

Hayırlı uğurlu olsun inşallah güzell haberler almışsındır.. Erbil beyy gerçekten çok iyi hastasıyla ilgili bir doktor umarım minikler tutunmuştur ve sağlıkla alırsın kucağınaa..

Sevgili arkadaslar.. yorumlarinizi okuyorum, Dr. Erbil Yagmur hakkinda genelde ilgili ve hos bir insan olarak bahsetmisiniz. Rica ediyorum, deneyimlerinizi de yazar misiniz? Yumurta toplama, transfer islemlerini Dr. Erbil bey'in yaptigi arkadaslar: Kanama yasadiniz mi? ters giden birseyler oldu mu? bu durumlar olduysa neler yapildi size? lutfen yaziniz...

Sevgili arkadaslar.. yorumlarinizi okuyorum, Dr. Erbil Yagmur hakkinda genelde ilgili ve hos bir insan olarak bahsetmisiniz. Rica ediyorum, deneyimlerinizi de yazar misiniz? Yumurta toplama, transfer islemlerini Dr. Erbil bey'in yaptigi arkadaslar: Kanama yasadiniz mi? ters giden birseyler oldu mu? bu durumlar olduysa neler yapildi size? lutfen yaziniz...

merhaba canım. ben bahçeciden Erbil beyin hastasıyım ve çok şükür şuanda 2 aylık hamileyim :)) Erbil Bey harika bi doktor, çok tatlı ve güleryüzlü. En güzeli ise istediğim zaman kendisine ulaşabiliyorum yada hemşire hanımlara. Her zaman benimle beraber oldular. test sonucumu beraber aldık çok içten bi doktor. Erbil beyden ve bahçeci ekibinden Allah razı olsun..

merhaba canım. ben bahçeciden Erbil beyin hastasıyım ve çok şükür şuanda 2 aylık hamileyim :)) Erbil Bey harika bi doktor, çok tatlı ve güleryüzlü. En güzeli ise istediğim zaman kendisine ulaşabiliyorum yada hemşire hanımlara. Her zaman benimle beraber oldular. test sonucumu beraber aldık çok içten bi doktor. Erbil beyden ve bahçeci ekibinden Allah razı olsun..

Merhaba canim. Cevabin icin cok tesekkur ederim. Cok tebrikler, saglikla ugurla gecsin hamileligin insallah. Cok sevgiler...

Merhaba canım. Benim doktorum Erbil Bey. Ben Adana'da yaşıyorum yaza tüp bebeğe geçicez. İstanbulda ablam oturuyor gelince onlarda kalıyorum. bikaç kez gittim muayene için çok çok güzel ilgilendi. Ayrıca Bahçeci merkezi çok güzel herkes işini itinayla yapıyor. Millet bana neden Adanada yaptırmıyosun diyolar ama ben bahçeciyi istedim çok duydum isimlerini bi tanıdık orda yaptırdı ilk denemede hamile kaldı darısı başımıza inşallah :))

Bende baska bir forumda bir bayan tavsiye ettigi icin duydum. Simdi burda sizin gibi herkes guzel seyler soyluyor insallah banada yardim eder.:nazar:

Ben de erbil Beyin hastasıyım. Daha önce iki doktora gittim. Biri menopoza girmişsin dedi, öbürü yumurta bağışı olmadan çocuğun olmaz dedi. Erbil Bey o kadar olumlu yaklaşıyor ki, tedaviye olumlu cevap veriyor insan. Bana daha önce beygir dozuyla iğne veriyorlardı da yumurtalmıyordum, Erbil Beyin tedavisiyle 4 tane dondurulmuş embriyom oldu. Her dediğine inanırım, herkese tavsiye ederim. özellikle sorunlu ve ileri yaştaki hastalarla çalışıyor. Zaten odasına girince anlayacaksınız kaç bebeğin sayesinde doğduğunu. Ben bir de beslenmemle yardımcı programlarla doktoruma yardımcı oldum. Her şeyi sorun konuşun. Mükemmel bir doktor.

X