Dokuz Doğuranlar

Cnm senin icin girdim bu saatte
Allah kolay dogumlar versin...hayirlisiyla sag saglim bebisini alirsin kucagina inşallah
bi haber verrn olur umarım

Selam kizlarrr
Çitos cummm hayırlı doğumlar diliyorum saglikla alasin inşallah oglani kucağınizaa guzel haberlerini bende bekliyorum. . Dua edcem sana özellikle bu gece..

Meltemcim cnmmm kızını öpüyorum nice uzun sağlıklı yaşlar olsun mutlu huzurlu hayırlı sizinle beraber uzunnn ömürler diliyorum cok guzel olmuştur kesin herşey kıyafetine de bayıldım pelinin.. ne çabuk geçiyor zaman...

Bernacimm hoşgeldin izmir e.. Herşey yoluna tez vakitte girer inşallah anneciğine de acil şifalar olsunn.. kilo vermen seni ayri bi mutlu etmiş dir eminim..

Orays cnmm tebrik ederim Rabbim hayırlısı ile de kucağıniza almayi da nasip etsin inşallah. .

Belenay ablam teşekkür ederim size de geçmiş olsun ilaclari iyiki yutmamis verilmiş sadakaniz varmış şükürler olsunnn. ..

Elifcimm kızın totosu umarım daha iidir.. Rabbim acil şifalar versinn..

Haksever aysecim valecim yarencimm sizlere de selamm olsunn öpüyorum hepinizi..

Ben de 15 martı bekliyorum 1 hafta oldu transfer olali cok zor gecti 4 gun cok ağrım oldu.. simdi sadece kabızlık var.. Bakalım sonucu herkes 4 gözle bekliyor.. bir yandan korkuyorum bir yandan da umutluyum. .

çok saol canım annene de allah şifasını versin inş
doğru sölüyorsun erkekleride unutmamak lazım çocukların arasında
darısı bize inş daha doğmadan düşününce içim kararıyor ama allah yardımcımız olsun canım
çok sağol canım annemi cuma akşamı çıkarabildik hastaneden .bugüne kalacaktı ama cumartesi doğum günüydü annemin akşam saati evrakları hazırladık geçte olsak çıktık üniversiteden akşam saat 8 de

inşallahhhhhhh heycanla bekliyoruz bizde:KK31: incir kayısı ye bol bol hem bebeiş beslendsin hem sen rahat edersin hadi hayırlısı ya cok heycanlı:KK52:

10 kilo iyi olmuş cnaım zaten 2 cocukla onca dertle nasıl fazlan varki tiroittendir benimki fazla calısıyo ya dogumdan 10 gün sonra eski kiloma döndüm zaten ben süper mankenlerden cabuk verdim diyorum gülüyolar:KK1: yaza park bahçe veirrim diyodum ama yaza kalmadı bide afedersin 3gündür isalim iyice eridim bittim bugün doktora gittimde ilaç aldım geçmiyo meret geceleri barsaklarım orkestra gb patur kütür:KK24::KK52:

annecinede geçmiş olsun

eşinde hayırlısıyla gelsin ben eşim 2 gece gelmeyince söleniyorum işini bıraktın yolalra düştün diye sen nasıl dayanıyosun canım ya rabbim dagına göre kar veriyo :KK50:
canım ben zaten kiloluydum doğumlarda fazla kilo almasamda kilom vardı boyum 1.80 ama kilom 110 du.doruku doğum yaptığımda 128 kiloydum ben.kimse inanmıyordu ama 128 kiloyda doğum yaptım.boyum çok uzun ya kimse 110 olduğuma inanmıyor.defneyede hamileyken 110 dum üzerine 8 kilo aldım.doğumdan sonra biraz verdim.şimdide 100 kiloya indim.görsen manken oldum sanki hahahaaaa.boyum uzun ya 100 kiloyum diyorum herkes şaka yapıyorum sanıyor kimse inanmıyor.100 oldum diyorum öyle bakıyorlar
size göre 100 kilo fazla ama ben hem boyluyum hem kemiklerim iri normal duruyorum ama kilom 100 diyorum herkes şaka yapıyorum sanıyor inanmıyor.millet kilosunu saklar ben söylüyorum inandıramıyorum.46 bedendim şimdi 44 e düştüm.hedef 10 kilo daha verip 90 kilo olup 42 beden giymek.benim ideal kilom 90 zaten.daha zayıf olunca yüzüm hastalıklı gibi oluyor.evlenirken bile 42 beden 86 kiloydum en zayıf halim o 9 yıldır
beryalcim sende hoşgeldin izmire
defnemle doruk paşayı öpüyorum

orays sende hoşgeldin cnm..gözün aydın cnm bebişin kızmış
önemli olan sağlıklı olması tabiki...hayırla ve sağlıkla kucağına almakta nasip olur inşallah

canım benim pelinciğimin doğum gününü kutlarım sağlıkla mutlulukla büyüsün prensesimiz.bizde sizleri öpüyoruz:KK16:

:nazar: :123: :KK19::KK19::KK19:

10 / 03 / 2014

SAAT : 18:10

PAZARTESİ

DOĞUM YAPAN ÇİÇEĞİ BURNUNDA ANNELERİMİZ

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

*** İSİM** ______ **CİNSİYET** _______ İSİM ______

1.okyanus84:__________ KIZ _____________ İREM SU
2.hakca:______________ KIZ _____________ EYLÜL
3.beryal:_____________ ERKEK ___________ SEMİH DORUK
4.süpriz_mucize: _______ KIZ ____________ ELİF YAĞMUR
5.bircan:______________ KIZ _____________ HÜMA
6.tatlibebek: __________ KIZ______________ ZEYNEP BERRA
7.sessizdeniz: _________ERKEK VE KIZ ______ EYMEN EFE & ESLEM NUR
8.hlymms:____________ ERKEK ____________ FATİH KEMAL
9.sevgii:) ____________ ERKEK ___________
10.yaren35:__________ ERKEK ____________ YAĞIZ
11.benbilirim: _________ ERKEK ____________
12.muhasebe22 : _____ ERKEK _____________
13.ESCALES: _________ ERKEK _____________ ATEŞ TAMER
14.serra84: __________ ERKEK ______________
15.chen :____________ ERKEK ______________
16.firdevs2006: _______ ERKEK ______________ MEHMET KÜRŞAT
17.burcinn: __________ ERKEK VE KIZ _______ ÇINAR EMİR & AYŞENUR
18.yeb2004: _________ ERKEK ______________ ÖMER
19.limonnnnn: ________ KIZ _________________
20.acrinsu : __________ERKEK _______________ BULUT
21.nilaykisir: _________ ERKEK _______________ ALİ TOPRAK
22.megryann : ________ KIZ _________________ AYŞENUR
23.elif_ba: ___________ KIZ _________________ ZEYNEP FEYZA
24.BEBEGIMIZ: _______ KIZ __________________ İPEK
25.k.a.y.r.a. : ________ KIZ _________________ ZEYNEP
26.mutluyum1111 : ____ ERKEK _______________ UĞUR
27.dezy : __________________________________
28.sirrinenur : ________ KIZ _________________ EMİNE CEYLİN
29.siyahinci1 : _______________________________
30.bebis02 : _________________________________
31.huzeyfe:_________ ERKEK ________________ AHMET YASİR
32.abyosun:_________ ERKEK _________________ MERT
33.sinemis84:________ ERKEK___________________ POYRAZ AKIN
34.ozbek83:_________ KIZ _____________________ EBRU
35.gize:____________ ERKEK ___________________ ARDA
36.sumos23:_________ KIZ ____________________ SELİNAY EFSA
37.mavı_gozlü_______ ERKEK ___________________ MURAT KAAN
38.elif..timureren _____ KIZ ____________________ AZRA
39.papatya0_________ ERKEK ___________________ YAHYA YİĞİT
40.mopsy____________ KIZ______________________ ALİSA
41.cmrmduru ________ KIZ ____________________ AYBİKE DURU
42.johnnybravo ______ KIZ______________________ ELİF ELA
43.orays ____________ ERKEK ___________________ MAHİR KAYRA
44.olcayelis _____________________________________
45.rufeyde serra _____ KIZ ______________________ RUFEYDE SERRA
46.vildan1 ___________KIZ ______________________ EBRAR
47.ÖZLEMİMSİN ______ KIZ ______________________ EYLÜL
48.&ayla&: __________ KIZ ______________________ ECRİN
49.selra _____________KIZ ______________________ DURU
50.gelevera _________ ERKEK ____________________ AHMET BORA
51.bitte _____________KIZ ______________________ EYŞAN
52.sulezehra ________ KIZ ____________________ BERRA ZEYNEP
53.dil_nur __________ ERKEK ___________________ ARDA
54.citos2903 _______ ERKEK ___________________ SERDAR
55.angel_eda _______
56.bilgen35________ ERKEK KIZ_________ YİĞİTEFE & FİDANNAZ
57.okyanus84 _______ KIZ _____________________ BEREN MİRAÇ
58.k.a.y.r.a. ________ KIZ _____________________ ELİF
59.lightlife __________ ERKEK ___________________ KIVANÇ
60.AYSEN74: _________________________________
61.tatlibebek ________ KIZ _____________________ BETÜL ERVA
62.beryal ___________ KIZ _____________________ DEFNE
63.eleyna __________ ERKEK ___________________
64.sevgii:) __________ KIZ ____________________ İBRAHİM DENİZ
65.süpriz_mucize: _____
66...ELCHIN.. ________ ERKEK __________________ YUSUF ALP
67.belenay: __________ KIZ ___________________ SENA
68.dyd : ____________ ERKEK __________________ FURKAN
69.bircan: ___________ KIZ ____________________ EDA
70.sinemis84 : _______ ERKEK __________________YİĞİT ARAS
71. firdevs2006: ______ KIZ ____________________ MİNE SU
72. sifaa: ____________ KIZ ____________________ AZRA
73.divinity:KK43: vildangel ):_ KIZ____________________ PELİN
74.rufeyde serra: _____________________________
75..ÖZLEMİMSİN: _______KIZ ___________________ ELA
76.nurcan1980 :________ ERKEK ________________
77.mavı_gozlü: _________ KIZ ___________________
78.sulezehra:___________ERKEK__________________ YUSUF BERA
79.elif..timureren _______ KIZ ____________________ ELA DURU
80.huzeyfe ____________ERKEK ___________________MUHAMMED ZAKİR
81.yaren35:____________ KIZ ____________________ YAREN
82.vale14 (osmaniye 80) _________________________ ELA
83.haksever: __________________________________ ZEYNEP
84.lightlife :____________________________________ KIZ
85.citos2903: __________________________________ KAAN

:KK49::KK49: CİCİ HAMİLELERİMİZ ** ANNE ADAYLARIMIZ **

** İSİM ** ____** SAT ** ___** CİNSİYET**___ ** İSMİ **

1.belenay : ___________________________________ ERKEK
2.orays : _____________________________________ KIZ

:KK76::KK76::KK76: ANNELİĞE YÜREKTEN ADAY ADAYI OLANLAR (RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN )

1.neslihan165:
2.xaysex
3.rozalin
4.sekerkiz67
5.hira64
6.PinkRose
7.iltercakır
8.azra2
9.melek181

:94::94::94::94::94::94:

:nazar::nazar::nazar::nazar:

Selam kizlarrr
Meltemcim cnmmm kızını öpüyorum nice uzun sağlıklı yaşlar olsun mutlu huzurlu hayırlı sizinle beraber uzunnn ömürler diliyorum cok guzel olmuştur kesin herşey kıyafetine de bayıldım pelinin.. ne çabuk geçiyor zaman...

Ben de 15 martı bekliyorum 1 hafta oldu transfer olali cok zor gecti 4 gun cok ağrım oldu.. simdi sadece kabızlık var.. Bakalım sonucu herkes 4 gözle bekliyor.. bir yandan korkuyorum bir yandan da umutluyum. .
hayırlısı bakalım 15 marta 5 gün kaldı :KK52: :KK52: bizde çok heyecanlıyız ..umarım bebişin seninledir:KK49:

zaman nasıl geçti bende anlamadım cidden
ne zaman hamile kaldım ne zaman doğurdum..büyüdü bide doğum gününü yaptım:KK31:

doğum günümüz çok güzel oldu..gerçi yapmayı planlayıp yapamadığım şeylerde olsa daha güzel olurdu
ilk doğum günü olduğu için kalabalık yaptık..diğerlerini Allah ömür verirse aile içinde yaparız diyodum ama herkes seneyede istiyo :KK35:
ben o kadar sıkıntıya daha girermiyim :KK37:girmemmmm :KK1:
canım benim pelinciğimin doğum gününü kutlarım sağlıkla mutlulukla büyüsün prensesimiz.bizde sizleri öpüyoruz:KK16:

saol cnm benim:..doğum günümüz 13 mart aslında
13 mart hafta içine geliyordu ..pelinin 14 martta aşısı var..çalışanlar ve okullular için mecburen haftasonu yapacaktım
vildanında ödevleri sıklaşmadan yapıp kurtaralım dedik ...ön kutlama oldu biraz
orjinal gününde çekirdek aile kutlayacaz

cnm annene geçmiş olsun ..mesajı okumuşumdur ama pelinle cebelleşiyorum yazarken geçmiş olsun yazmayı atlamışım
doğum günüde kutlu olsun:KK71: Allah sağlıklı uzun ömürler versin ,ellerinden öperim :127:

bugün 13:30 gibi citosu aradım...telefonu meşgule düşürdü
müsait değildi kendimi kapattı yoksa başkasımı yaptı bilmiyorum
hayırlı haberini müjdeleyecektim topikte ama malesef telefonu açan olmadı..bana geride dönmedi
umarım hayırlısıyla bebeğini kucağına almıştır :KK16:

Kızlar bizim topiğin SEVGİ::) bu nickli arkadaşı hatırlıyosunuz değil mi bu arkadaşımız kansermiş görünce duyunca şok oldum :KK14::KK14:
gelicem birazdan kızlar bir derdim var topiğinde yazmış konu açmış:KK50::KK50:

hayırlısı bakalım 15 marta 5 gün kaldı :KK52: :KK52: Bizde çok heyecanlıyız ..umarım bebişin seninledir:KK49:

Zaman nasıl geçti bende anlamadım cidden
ne zaman hamile kaldım ne zaman doğurdum..büyüdü bide doğum gününü yaptım:KK31:

Doğum günümüz çok güzel oldu..gerçi yapmayı planlayıp yapamadığım şeylerde olsa daha güzel olurdu
ilk doğum günü olduğu için kalabalık yaptık..diğerlerini allah ömür verirse aile içinde yaparız diyodum ama herkes seneyede istiyo :KK35:
Ben o kadar sıkıntıya daha girermiyim :KK37:girmemmmm :KK1:

Saol cnm benim:..doğum günümüz 13 mart aslında
13 mart hafta içine geliyordu ..pelinin 14 martta aşısı var..çalışanlar ve okullular için mecburen haftasonu yapacaktım
vildanında ödevleri sıklaşmadan yapıp kurtaralım dedik ...ön kutlama oldu biraz
orjinal gününde çekirdek aile kutlayacaz

cnm annene geçmiş olsun ..mesajı okumuşumdur ama pelinle cebelleşiyorum yazarken geçmiş olsun yazmayı atlamışım
doğum günüde kutlu olsun:KK71: Allah sağlıklı uzun ömürler versin ,ellerinden öperim :127:

iyiki doğmuş prenses sağlıkla mutlulukla huzurla neşeyle ve bol bol gülücüklerle dolu upuzunnnnn yılları olsun inşallah
annem için de çok teşekkür ederim canım.

iyiki doğmuş prenses sağlıkla mutlulukla huzurla neşeyle ve bol bol gülücüklerle dolu upuzunnnnn yılları olsun inşallah
annem için de çok teşekkür ederim canım.

yaa evet bencede iyiki doğmuş prensesim:KK1:

bu arada tebrik ederim 42 bedene düşmüşsün...maşallah boyun posunda yerindeymiş:nazar: ...fotolardan uzun boylu olduğun anlaşılıyordu ama 1.80 olacağını tahmin etmiyordum...seda akgül gibisin o zaman sende..o kadınıda hep çok sempatik bulmuşumdur
kadınlar kendinden 20 cm uzun erkeklerle evlenmek istermiş diye bi yazı okumuş seda akgül...ben zaten 1.80 boyundayım 2 metrelik adamı nerden buluyum demişti o geldi aklıma :KK9:
bende 42 bedenim...40 bedene bi düşebilsem çok mutlu olacam :KK31:

valerim ara verdi bu aralar uğramıyor topiğe :KK14:
tabi ela hanımın gözü açıldı artık :KK53: hep benimle ilgilen ne işin var pc de ...sen beni çok bekledin arkadaşlarında seni beklesin biraz diyordur eminim :KK9:

valerim ara verdi bu aralar uğramıyor topiğe :KK14:
tabi ela hanımın gözü açıldı artık :KK53: hep benimle ilgilen ne işin var pc de ...sen beni çok bekledin arkadaşlarında seni beklesin biraz diyordur eminim :KK9:

valenin kızı hastaymış divin :KK14::KK14:

slm kızlar nasılsınız uzun uzadıya yazamıyorum kusura bakmayın yaren hanım aglıyo çünkü...bir hafta oldu geleli evime..bir gün sonra kaynımlar kaynanamlar geldi.bu sabah gittiler..yanlız kaldım.hepimiz hastayız...yaren öksürüyor balgamı var napcaz bilmiyorum yarında aşımız var..perşembe günü 3.ayımıza giricez nasipse...annem gelicekti ama gelme idare ederim dedim...ay sonu gel seçimlerden sonra dedim malum bütün kışı orada geçirdik kadının kafa bi milyon oldu dinlensin biraz...bu arada çok gazımız var acillik olduk iki kez böyle bi ağlamak olamaz yani...çok yorgunum uykusuzum sabahlara kadar oturuyorum...yaren hanım hep uyanık...yağızdaki gibi sütümü sağarak veriyorum..aynı terane yine anlıycanız...göğüs ucum yok emdikçe çıkar demeyin bi acayip benimki emdikçe gömülüyo...benden böyle işte...kendinize iyi bakın...

kızlar selamlar 3 gündür ne cektiğimi ben bilirim kusura bakmayın tamammı girip bakıp çıkıyorum
kızım hasta oldu bağırsaklarını üşütmüş iltihap çıktı tahlillerde ilaç yazdı dr dün 12 kez kaka yaptı
halsiz halsiz yavrum insan meğer ne çok üzülyormuş anne olunca anladım o ağladıkça bende ağlıyorum
kıvranıyor resmen emerken falan uykusundanda ağlayarak uyanıyor neyse hepiniz öpüyorum
divinim beni sormuş durum böyle kuzum ne gece uykusu ne gündüz uykusu kaldı benim kuzuda
ayşem sağol canımyazdığın için:KK16:

herkese slm pazartesi günü oğlumu kucağıma aldım çok şükür iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim kızlar:KK16:
divinim aramışın beni ama telim kocikteydi yeni ameliyattan çıktığım için konuşcek halde olmadığımdan meşkule almış söyledi bana aradığını çok sağol kankacım düşünüp aradığın:KK54: için :KK54:dünde evin içi doluydu arıyamadım gelen giden oluyor kaan beyle yeni durumumuza alışmaya çalışıyoz :KK53:serdar biraz huysuzluk ediyor bebeği kucağıma aldığımda nasıl alışacak hiç bilmiyorum bütün ilgiyi kendisine toplamak istiyor :KK31:yeniden anne olmak çok güzel bir duygu rabbim isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu neslişim inşallah sendende müjdeli haberi alırız bu ay dua ettim sizin için :21:

Çitos cnmmm gözün aydın çok şükür kucağına hay. Ile aldın darısı tum isteyenlere ve bana:KK66:) şimdi serdar biraz kıskanır ama alışır sadece bir müddet ikisini yalnız birakma bu bi tavsiye.. seni ve bebelerini öpüyorum kaanin miss kokusunu benim için bol bol içine çek; )

Valecim çok geçmiş olsun cnmmm.. O kaka muhabbeti bi arkadasta da oldu kakali bezi hemen al sakin tutma o şekilde yara yapıyormuş. . Gerci dr bilgi vermiştir ama bilgin olsun dedimm.. Rabbim acil şifalar versinn.

Aysemm sen nasılsın yavrum yaa.. kendimden çok seni düşünüyorum valla:)

Kızlar cumartesi ye az kaldı ve beni çok heyecanlar sardı bir yanim bebisimm benimle diyor diger yanim korkuyor.

Hepimizin dualari kabul olsun inşallah Rabbim bu zprlu sureci guzel mukafatlandirir da benim ve benim gibilerin yüzü gülsün inşallah. .

[video=youtube;LwtPS5Ap4Lk]http://www.youtube.com/watch?v=LwtPS5Ap4Lk[/video]

uykusuz her geceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:KK24::KK24::KK24:

:KK52::KK52::KK52:anneliğin özeti bu sanırım :KK53::KK37:

agucuk bugucuk yapıcamız günleri gülücükler saçıp kucamdan inmicegi annem dicegi günleri iple çekiyorum :KK31:

şuandaki ağlamaklı sancılı gazlı dönemin atlatılacagı umuduyla yaşıyorum:KK50:

memelerim inanaılmaz acıyo memeleri göcük olan küçük olanlar ondan şikayetçi benimkide büyük uçları feci yara oluyo büyügüde küçügüde aynı dert yani umarım geçer :KK5:

bu pazar bebek mevlidimiz var sonra da kırkımız cıkıcak bol bol gezicez inşallah:KK16:

canım benim gözün aydın
tebrik ederim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim.
çok sağol canım evet annem rahatsız bel ve dizl kapaklarında kayma varmış fizik tedavi görüyor haftaya çıkacak kısmetse
sorma walla verdim 10 kg .2 çocuktan sonra baya kilo almış salmıştım kendimi şimdi bahar ve yaz geliyor hem çocuklarda büyüdüler şükürler olsun toparlanma zamanıdır.eeee aşkımda gelicek 1 ay sonra onada süpriz olsun dimi :KK1:.erkeklere hoş görünmek gerek :KK53::KK53::KK53:

ben çocukları büyüttüm sırayı size verdim :KK16:
maşallah ablam dönüşün muhteşem olmuş 10 kilomu vermişsin nasıl verdin kız:KK53::KK53:ama maşallah sendeki boydan bizdede olsa 80 kilo hiçde çok gelmezde yok işte napalım buna şükür son halini koyda görelim bi:KK17:
yaa evet bencede iyiki doğmuş prensesim:KK1:

bu arada tebrik ederim 42 bedene düşmüşsün...maşallah boyun posunda yerindeymiş:nazar: ...fotolardan uzun boylu olduğun anlaşılıyordu ama 1.80 olacağını tahmin etmiyordum...seda akgül gibisin o zaman sende..o kadınıda hep çok sempatik bulmuşumdur
kadınlar kendinden 20 cm uzun erkeklerle evlenmek istermiş diye bi yazı okumuş seda akgül...ben zaten 1.80 boyundayım 2 metrelik adamı nerden buluyum demişti o geldi aklıma :KK9:
bende 42 bedenim...40 bedene bi düşebilsem çok mutlu olacam :KK31:
seda akgülü sendemi izliyon çok iyi kadın ya çok severim eşim her gün sabah açar haberleri ilk önce onu açarız dinleriz onun boyuda o kadar varmıymış kız:KK53::KK53:
slm kızlar nasılsınız uzun uzadıya yazamıyorum kusura bakmayın yaren hanım aglıyo çünkü...bir hafta oldu geleli evime..bir gün sonra kaynımlar kaynanamlar geldi.bu sabah gittiler..yanlız kaldım.hepimiz hastayız...yaren öksürüyor balgamı var napcaz bilmiyorum yarında aşımız var..perşembe günü 3.ayımıza giricez nasipse...annem gelicekti ama gelme idare ederim dedim...ay sonu gel seçimlerden sonra dedim malum bütün kışı orada geçirdik kadının kafa bi milyon oldu dinlensin biraz...bu arada çok gazımız var acillik olduk iki kez böyle bi ağlamak olamaz yani...çok yorgunum uykusuzum sabahlara kadar oturuyorum...yaren hanım hep uyanık...yağızdaki gibi sütümü sağarak veriyorum..aynı terane yine anlıycanız...göğüs ucum yok emdikçe çıkar demeyin bi acayip benimki emdikçe gömülüyo...benden böyle işte...kendinize iyi bakın...
ne kusuru canım sen evlatlarına bak gerisi önemli değil göğsün içinde bişey diyemeiyeceğim ama anne sütü gibiside yokmuş mümkün olduğunca emzir kuzularını öp yerime:KK34:
kızlar selamlar 3 gündür ne cektiğimi ben bilirim kusura bakmayın tamammı girip bakıp çıkıyorum
kızım hasta oldu bağırsaklarını üşütmüş iltihap çıktı tahlillerde ilaç yazdı dr dün 12 kez kaka yaptı
halsiz halsiz yavrum insan meğer ne çok üzülyormuş anne olunca anladım o ağladıkça bende ağlıyorum
kıvranıyor resmen emerken falan uykusundanda ağlayarak uyanıyor neyse hepiniz öpüyorum
divinim beni sormuş durum böyle kuzum ne gece uykusu ne gündüz uykusu kaldı benim kuzuda
ayşem sağol canımyazdığın için:KK16:
canım faceye yazmışsın orada gördüm çok geçmiş olsun ama maşallah çok güzel kızın var her gördüğümde ayetel kürsi okuyom ne yalan söyleyeyeim allah nazardan korusun inşallah iyileşir elamız:nazar:
herkese slm pazartesi günü oğlumu kucağıma aldım çok şükür iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim kızlar:KK16:
divinim aramışın beni ama telim kocikteydi yeni ameliyattan çıktığım için konuşcek halde olmadığımdan meşkule almış söyledi bana aradığını çok sağol kankacım düşünüp aradığın:KK54: için :KK54:dünde evin içi doluydu arıyamadım gelen giden oluyor kaan beyle yeni durumumuza alışmaya çalışıyoz :KK53:serdar biraz huysuzluk ediyor bebeği kucağıma aldığımda nasıl alışacak hiç bilmiyorum bütün ilgiyi kendisine toplamak istiyor :KK31:yeniden anne olmak çok güzel bir duygu rabbim isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu neslişim inşallah sendende müjdeli haberi alırız bu ay dua ettim sizin için :21:
çitosss kaan paşayıda almışsın kucağına gözün aydın hayırlı uzun ömrü olsun inşallah sağlıkla büyüt kuzunu bizim yerimizede öp paşalarını:KK48:
Çitos cnmmm gözün aydın çok şükür kucağına hay. Ile aldın darısı tum isteyenlere ve bana:KK66:) şimdi serdar biraz kıskanır ama alışır sadece bir müddet ikisini yalnız birakma bu bi tavsiye.. seni ve bebelerini öpüyorum kaanin miss kokusunu benim için bol bol içine çek; )

Valecim çok geçmiş olsun cnmmm.. O kaka muhabbeti bi arkadasta da oldu kakali bezi hemen al sakin tutma o şekilde yara yapıyormuş. . Gerci dr bilgi vermiştir ama bilgin olsun dedimm.. Rabbim acil şifalar versinn.

Aysemm sen nasılsın yavrum yaa.. kendimden çok seni düşünüyorum valla:)
canımmmm nasıl olayım kendimden bahsedeceğim ama herkese cevaplayayımda inşallah seninde güzel haberlerini alacağız allahım kimselerin emeğini boşa çıkarmasın sen neden beni çok düşünüyon kız hepimizin olacak hayırlısı ile bebeklerimiz inşallahbizde böle olacağız:KK49:
[video=youtube;LwtPS5Ap4Lk]http://www.youtube.com/watch?v=LwtPS5Ap4Lk[/video]

uykusuz her geceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:KK24::KK24::KK24:

:KK52::KK52::KK52:anneliğin özeti bu sanırım :KK53::KK37:

agucuk bugucuk yapıcamız günleri gülücükler saçıp kucamdan inmicegi annem dicegi günleri iple çekiyorum :KK31:

şuandaki ağlamaklı sancılı gazlı dönemin atlatılacagı umuduyla yaşıyorum:KK50:

memelerim inanaılmaz acıyo memeleri göcük olan küçük olanlar ondan şikayetçi benimkide büyük uçları feci yara oluyo büyügüde küçügüde aynı dert yani umarım geçer :KK5:

bu pazar bebek mevlidimiz var sonra da kırkımız cıkıcak bol bol gezicez inşallah:KK16:

heyy haksever yani (özge) isyann yokkk kızzz:KK24::KK24:
büyür be annesi dünyaya gelen hangi bebek küçük kalmış geçecektir inşalaahhh öp nazlı kıznı yerime bide kokla iyicene yerime cennet kokusunu :KK19:

Hayırlı akşamlar herkese kızlar nasılsınız ben iyiyim çok şükür işte havalar soğudu eee şubat ayında baharı yaşadık asıl kışı şimdi göreceğiz neysem sağlık olsun :KK60::KK60:
kızlar ben geçen gün yine adet oldum 2 hafta önce doktoru aradık adetin 3 günü kan testi istedi eğer yaptırabilirseniz oradada yaptırın merkeze gitmenize gerek kalmaz dedi çok şükür bide merkeze gitmeden devlet hastanesinde yaptırdık
sonuçlarım durun yazayım bi
tsh 1.07
prolaktin 6.66
fsh 8.00
lh 11
estradiol 52.33
böle işte kızlar doktora gönderdik sonuçları ben sizi çağıracağım dedi ama sanırım hafta ya salı yada çarşamba çağıracak
bu arada deli kilo almışım hatta 3 verdim bile yaff yesek yesek de kilo almasak olmazmı ne bu kilolardan çektiğimiz ama vermeye devam eğer tedavi ye başlayınca iğne ilaç derken nasıl olsa alacağım vereyimde zorluk çıkmasın
aslında ilçede diyetisyen varmış ama hastaneye hangi günler geliyo bilmiyom ayda bi kez gelirmiş onuda kim takip edecekde

cenaze işleri bu sene çok ölen oldu kızlar geçen ayın 15 inde amcamın 3.5 aylık bebeği vefat etti
dünde teyzemin kayınbabası vefat etti yani velhasıl ölen falan olmasın ben gitmek istemiyom cenaze yerine milletin sorusu sıkıcı oluyo valla:KK14:

divinty kız senin kızdamı 8 mart doğumlu hımm bizde o gün kuzenime gitmiştik onun kızıda 8 mart doğumlu ne güzel maşallah çok özel bir gün allah uzun ömürler versin evlatlarınıza :KK12::KK12:

canımmm çok sevindim allahım sağlıkla büyütmeni nasip eder inşallah benimde 3yaş araları baştan azıcık kıskançlık oluyo ama geçiyo alışıyo hiç merak etme sen sağlıklı olsunlar yeterki bebeği emzir at yapıyodum ben ilgiyi büyüğe veriyodum:))):KK52:

X