Dokuz Doğuranlar

Çitos cnmmm gözün aydın çok şükür kucağına hay. Ile aldın darısı tum isteyenlere ve bana:KK66:) şimdi serdar biraz kıskanır ama alışır sadece bir müddet ikisini yalnız birakma bu bi tavsiye.. seni ve bebelerini öpüyorum kaanin miss kokusunu benim için bol bol içine çek; )

Valecim çok geçmiş olsun cnmmm.. O kaka muhabbeti bi arkadasta da oldu kakali bezi hemen al sakin tutma o şekilde yara yapıyormuş. . Gerci dr bilgi vermiştir ama bilgin olsun dedimm.. Rabbim acil şifalar versinn.

Aysemm sen nasılsın yavrum yaa.. kendimden çok seni düşünüyorum valla:)
canım evet dikkat ediyorum alıyorum yoksa pişik oluyor sağol hatırlattığın için
sendende güzel haberler bekliyoruz inşallah namazlarımda mümkün oldugunca dualarımdasın
ben bilirim o tedavi sürecin ne sorlu birşey oldugun ümidini asla kaybetme hakkında hayırlısını versin rabbim
[video=youtube;LwtPS5Ap4Lk]http://www.youtube.com/watch?v=LwtPS5Ap4Lk[/video]

uykusuz her geceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:KK24::KK24::KK24:

:KK52::KK52::KK52:anneliğin özeti bu sanırım :KK53::KK37:

agucuk bugucuk yapıcamız günleri gülücükler saçıp kucamdan inmicegi annem dicegi günleri iple çekiyorum :KK31:

şuandaki ağlamaklı sancılı gazlı dönemin atlatılacagı umuduyla yaşıyorum:KK50:

memelerim inanaılmaz acıyo memeleri göcük olan küçük olanlar ondan şikayetçi benimkide büyük uçları feci yara oluyo büyügüde küçügüde aynı dert yani umarım geçer :KK5:

bu pazar bebek mevlidimiz var sonra da kırkımız cıkıcak bol bol gezicez inşallah:KK16:

maşallah ablam dönüşün muhteşem olmuş 10 kilomu vermişsin nasıl verdin kız:KK53::KK53:ama maşallah sendeki boydan bizdede olsa 80 kilo hiçde çok gelmezde yok işte napalım buna şükür son halini koyda görelim bi:KK17:

seda akgülü sendemi izliyon çok iyi kadın ya çok severim eşim her gün sabah açar haberleri ilk önce onu açarız dinleriz onun boyuda o kadar varmıymış kız:KK53::KK53:

ne kusuru canım sen evlatlarına bak gerisi önemli değil göğsün içinde bişey diyemeiyeceğim ama anne sütü gibiside yokmuş mümkün olduğunca emzir kuzularını öp yerime:KK34:

canım faceye yazmışsın orada gördüm çok geçmiş olsun ama maşallah çok güzel kızın var her gördüğümde ayetel kürsi okuyom ne yalan söyleyeyeim allah nazardan korusun inşallah iyileşir elamız:nazar:

çitosss kaan paşayıda almışsın kucağına gözün aydın hayırlı uzun ömrü olsun inşallah sağlıkla büyüt kuzunu bizim yerimizede öp paşalarını:KK48:

canımmmm nasıl olayım kendimden bahsedeceğim ama herkese cevaplayayımda inşallah seninde güzel haberlerini alacağız allahım kimselerin emeğini boşa çıkarmasın sen neden beni çok düşünüyon kız hepimizin olacak hayırlısı ile bebeklerimiz inşallahbizde böle olacağız:KK49:

heyy haksever yani (özge) isyann yokkk kızzz:KK24::KK24:
büyür be annesi dünyaya gelen hangi bebek küçük kalmış geçecektir inşalaahhh öp nazlı kıznı yerime bide kokla iyicene yerime cennet kokusunu :KK19:
ayşemmm allah razı olsun canım rabbim en yakın zamanda seninde kucağını doldursun hep ama hep duamdasın
rabbim sesimizi duysun inşallahhhhhhhhh:KK16:

Selam kızlar....

Maalesef olmadı. Ne yapalım hayırlısı buymuş..

senin için girdim :KK50::KK14:rabbm sabır kuvvet versin bitanem üzülme nolur dicem ama üzülceksin biliyorum acınıda içimde hissediyorum ama inanıyorumki olucak rabbim ol dicek zamanı gelince banada diyolardı insan inanamıyo zamanı ne zmaan diyo ama gelicek umudunu hiç kaybetme yeni ay yeni umutlar ve her an gelebilir melegin öpüyorum canım rabbim yardımcın olsun :KK16:

:nazar: :123: :KK19::KK19::KK19:

16 / 03 / 2014

SAAT : 10:10

PAZAR

DOĞUM YAPAN ÇİÇEĞİ BURNUNDA ANNELERİMİZ

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

*** İSİM** ______ **CİNSİYET** _______ İSİM ______

1.okyanus84:__________ KIZ _____________ İREM SU
2.hakca:______________ KIZ _____________ EYLÜL
3.beryal:_____________ ERKEK ___________ SEMİH DORUK
4.süpriz_mucize: _______ KIZ ____________ ELİF YAĞMUR
5.bircan:______________ KIZ _____________ HÜMA
6.tatlibebek: __________ KIZ______________ ZEYNEP BERRA
7.sessizdeniz: _________ERKEK VE KIZ ______ EYMEN EFE & ESLEM NUR
8.hlymms:____________ ERKEK ____________ FATİH KEMAL
9.sevgii:) ____________ ERKEK ___________
10.yaren35:__________ ERKEK ____________ YAĞIZ
11.benbilirim: _________ ERKEK ____________
12.muhasebe22 : _____ ERKEK _____________
13.ESCALES: _________ ERKEK _____________ ATEŞ TAMER
14.serra84: __________ ERKEK ______________
15.chen :____________ ERKEK ______________
16.firdevs2006: _______ ERKEK ______________ MEHMET KÜRŞAT
17.burcinn: __________ ERKEK VE KIZ _______ ÇINAR EMİR & AYŞENUR
18.yeb2004: _________ ERKEK ______________ ÖMER
19.limonnnnn: ________ KIZ _________________
20.acrinsu : __________ERKEK _______________ BULUT
21.nilaykisir: _________ ERKEK _______________ ALİ TOPRAK
22.megryann : ________ KIZ _________________ AYŞENUR
23.elif_ba: ___________ KIZ _________________ ZEYNEP FEYZA
24.BEBEGIMIZ: _______ KIZ __________________ İPEK
25.k.a.y.r.a. : ________ KIZ _________________ ZEYNEP
26.mutluyum1111 : ____ ERKEK _______________ UĞUR
27.dezy : __________________________________
28.sirrinenur : ________ KIZ _________________ EMİNE CEYLİN
29.siyahinci1 : _______________________________
30.bebis02 : _________________________________
31.huzeyfe:_________ ERKEK ________________ AHMET YASİR
32.abyosun:_________ ERKEK _________________ MERT
33.sinemis84:________ ERKEK___________________ POYRAZ AKIN
34.ozbek83:_________ KIZ _____________________ EBRU
35.gize:____________ ERKEK ___________________ ARDA
36.sumos23:_________ KIZ ____________________ SELİNAY EFSA
37.mavı_gozlü_______ ERKEK ___________________ MURAT KAAN
38.elif..timureren _____ KIZ ____________________ AZRA
39.papatya0_________ ERKEK ___________________ YAHYA YİĞİT
40.mopsy____________ KIZ______________________ ALİSA
41.cmrmduru ________ KIZ ____________________ AYBİKE DURU
42.johnnybravo ______ KIZ______________________ ELİF ELA
43.orays ____________ ERKEK ___________________ MAHİR KAYRA
44.olcayelis _____________________________________
45.rufeyde serra _____ KIZ ______________________ RUFEYDE SERRA
46.vildan1 ___________KIZ ______________________ EBRAR
47.ÖZLEMİMSİN ______ KIZ ______________________ EYLÜL
48.&ayla&: __________ KIZ ______________________ ECRİN
49.selra _____________KIZ ______________________ DURU
50.gelevera _________ ERKEK ____________________ AHMET BORA
51.bitte _____________KIZ ______________________ EYŞAN
52.sulezehra ________ KIZ ____________________ BERRA ZEYNEP
53.dil_nur __________ ERKEK ___________________ ARDA
54.citos2903 _______ ERKEK ___________________ SERDAR
55.angel_eda _______
56.bilgen35________ ERKEK KIZ_________ YİĞİTEFE & FİDANNAZ
57.okyanus84 _______ KIZ _____________________ BEREN MİRAÇ
58.k.a.y.r.a. ________ KIZ _____________________ ELİF
59.lightlife __________ ERKEK ___________________ KIVANÇ
60.AYSEN74: _________________________________
61.tatlibebek ________ KIZ _____________________ BETÜL ERVA
62.beryal ___________ KIZ _____________________ DEFNE
63.eleyna __________ ERKEK ___________________
64.sevgii:) __________ KIZ ____________________ İBRAHİM DENİZ
65.süpriz_mucize: _____
66...ELCHIN.. ________ ERKEK __________________ YUSUF ALP
67.belenay: __________ KIZ ___________________ SENA
68.dyd : ____________ ERKEK __________________ FURKAN
69.bircan: ___________ KIZ ____________________ EDA
70.sinemis84 : _______ ERKEK __________________YİĞİT ARAS
71. firdevs2006: ______ KIZ ____________________ MİNE SU
72. sifaa: ____________ KIZ ____________________ AZRA
73.divinity:KK43: vildangel ):_ KIZ____________________ PELİN
74.rufeyde serra: _____________________________
75..ÖZLEMİMSİN: _______KIZ ___________________ ELA
76.nurcan1980 :________ ERKEK ________________
77.mavı_gozlü: _________ KIZ ___________________
78.sulezehra:___________ERKEK__________________ YUSUF BERA
79.elif..timureren _______ KIZ ____________________ ELA DURU
80.huzeyfe ____________ERKEK ___________________MUHAMMED ZAKİR
81.yaren35:____________ KIZ ____________________ YAREN
82.vale14 (osmaniye 80) _________________________ ELA
83.haksever: __________________________________ ZEYNEP
84.lightlife :____________________________________ KIZ
85.citos2903: __________________________________ KAAN

:KK49::KK49: CİCİ HAMİLELERİMİZ ** ANNE ADAYLARIMIZ **

** İSİM ** ____** SAT ** ___** CİNSİYET**___ ** İSMİ **

1.belenay : ___________________________________ ERKEK
2.orays : _____________________________________ KIZ

:KK76::KK76::KK76: ANNELİĞE YÜREKTEN ADAY ADAYI OLANLAR (RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN )

1.neslihan165:
2.xaysex
3.rozalin
4.sekerkiz67
5.hira64
6.PinkRose
7.iltercakır
8.azra2
9.melek181

:94::94::94::94::94::94:

:nazar::nazar::nazar::nazar:

yaa evet bencede iyiki doğmuş prensesim:KK1:

bu arada tebrik ederim 42 bedene düşmüşsün...maşallah boyun posunda yerindeymiş:nazar: ...fotolardan uzun boylu olduğun anlaşılıyordu ama 1.80 olacağını tahmin etmiyordum...seda akgül gibisin o zaman sende..o kadınıda hep çok sempatik bulmuşumdur
kadınlar kendinden 20 cm uzun erkeklerle evlenmek istermiş diye bi yazı okumuş seda akgül...ben zaten 1.80 boyundayım 2 metrelik adamı nerden buluyum demişti o geldi aklıma :KK9:
bende 42 bedenim...40 bedene bi düşebilsem çok mutlu olacam :KK31:

evet canım boyum 1.80 benim.eşiminde 1.89. bizim aile hep uzun annem ve kız kardeşim benden 3 cm daha uzunlar abimin eşide 1.81. abim 1.90 teyze dayı amca hala 1.70 altı kise yok bize.eşimin aileside kısa sayılmaz.dinozor ailesi gibiyiz.
biz arnavutuzya uzun boyluyuz.ailem baba tarafım bulgaristan anne tarafım makedonya lı karmayız biz.genlerde var uzun ve iri olmak.ben dün kot pantalon aldım 3 ay önce aynı modelim 46 sını almıştım dün 42 yani 32 bedenine girdim .bayıldım walla.süper oldu.birde mavi jeanste aklınızda olsun gold serisi jeanler vücuda şekil verip formda gösteriyor toparlıyor bacakları.şiddetle tavsiye ederim.ben k,lo verdim ya dar model aldım gören daha da şaşırıyor ne kadar kilo verdin diye.çok hoşuma gitti bu iş.yaz gelene kadar hedef 10 kilo daha vermek.süper olur verebilirsem.

günaydın canlarım
eşimden haber geldi türk sularına giriş yapmış salı günü yalova yada izmit tarafına tersaneye girecekmiş gemisi.
benide çağırdı eşimin yanına gidicem yalovaya.hiç gitmedim oralara hem banada değişiklik olacak.
çocuklara annem bakacak biz eşimle 3 gün kaçamak yapıcaz.çok heyecanlıyım 6 aydır görmüyorum eşimi bakalım o beni görünce ne yapacak :KK53::KK53::KK53:

Hayırlı akşamlar kızlar ne var ne yok

neslihan kuzum diyecek hiç bi kelime bulamıyorum rabbim sana sabır versin geçecek be neslihanım hepsi geçecek sabır sabır :KK14:
Divinty sen neredesin kız sesin sedan yok iysindir inşallah hastalığın nasıl oldu kızların nasıllar inşallah iyisinizdir
Haksever zeynep hanımcık nasıl foto isteriz kız biz :KK12:kokoş cadıyı görelmi bi kız
Valeciğim kızın nasıl oldu iyilşemiştir azıcık melek kızın yerime iyicene bi kokla öp olurmu canım

beryal ablam gözün aydın eşinle buluşacakmışsın kız hadi bakalım güzel günler geçirin ohhh ne güzel maşallah size kız ablam bide :KK49:böle olursan ayy ne güzel olur o zaman tabi hayırlısı önce hadi kazasız belasız kavuşun inşallah hayırlısı ile :KK52:

neslihanım ne desem ne etsemde seni teselli etsem allah yardımcın olsun umudunu kaybetme sabırr
rabbim yar ve yardımcın olsun
beryalcim canım gözün aydın eşinle güzel vakit geçirmen dileğiyle
ayşem kızım biraz daha iyi çok şükür dün 2 ay aşısı oldu biraz huysuz bugünlerde hepsi üst üste geldi yavrum yıprandı biraz
öperim teyzesi en yakın zamanda rabbim sanada nasip etsin inşallah bizde onu sevelim:KK54:

günaydınn herkesee çok güzel birgün hava muhteşem ama ben çok sıkılıyorum çünkü dışarı çıkamıyorum:KK14:

neslihan çok üzüldüm cnm hayırlısı olsun rabbim hayırlı zamanda versin:KK50:
kızlar bugün 10 günlük olduk albüme kaanın fotosunu koydum bakarsınız:KK34:

Selam kızlar....

Maalesef olmadı. Ne yapalım hayırlısı buymuş..
umudunu kaybetme cnm ..ikinci denemede yüzünü güldürür inşallah rabbim

evet canım boyum 1.80 benim.eşiminde 1.89. bizim aile hep uzun annem ve kız kardeşim benden 3 cm daha uzunlar abimin eşide 1.81. abim 1.90 teyze dayı amca hala 1.70 altı kise yok bize.eşimin aileside kısa sayılmaz.dinozor ailesi gibiyiz.
biz arnavutuzya uzun boyluyuz.ailem baba tarafım bulgaristan anne tarafım makedonya lı karmayız biz.genlerde var uzun ve iri olmak.ben dün kot pantalon aldım 3 ay önce aynı modelim 46 sını almıştım dün 42 yani 32 bedenine girdim .bayıldım walla.süper oldu.birde mavi jeanste aklınızda olsun gold serisi jeanler vücuda şekil verip formda gösteriyor toparlıyor bacakları.şiddetle tavsiye ederim.ben k,lo verdim ya dar model aldım gören daha da şaşırıyor ne kadar kilo verdin diye.çok hoşuma gitti bu iş.yaz gelene kadar hedef 10 kilo daha vermek.süper olur verebilirsem.
maşallah cnm defneyle dorukta uzun olurlar o zaman
yeni halini ekle bizde görelim...yalovadan kareler koy albüme (aşk koksun resimler :KK53:)
günaydın canlarım
eşimden haber geldi türk sularına giriş yapmış salı günü yalova yada izmit tarafına tersaneye girecekmiş gemisi.
benide çağırdı eşimin yanına gidicem yalovaya.hiç gitmedim oralara hem banada değişiklik olacak.
çocuklara annem bakacak biz eşimle 3 gün kaçamak yapıcaz.çok heyecanlıyım 6 aydır görmüyorum eşimi bakalım o beni görünce ne yapacak :KK53::KK53::KK53:
gözün aydın olsun.....iyi eğlenceler cnm :KK54:
Hayırlı akşamlar kızlar ne var ne yok

neslihan kuzum diyecek hiç bi kelime bulamıyorum rabbim sana sabır versin geçecek be neslihanım hepsi geçecek sabır sabır :KK14:
Divinty sen neredesin kız sesin sedan yok iysindir inşallah hastalığın nasıl oldu kızların nasıllar inşallah iyisinizdir
Haksever zeynep hanımcık nasıl foto isteriz kız biz :KK12:kokoş cadıyı görelmi bi kız
Valeciğim kızın nasıl oldu iyilşemiştir azıcık melek kızın yerime iyicene bi kokla öp olurmu canım

beryal ablam gözün aydın eşinle buluşacakmışsın kız hadi bakalım güzel günler geçirin ohhh ne güzel maşallah size kız ablam bide :KK49:böle olursan ayy ne güzel olur o zaman tabi hayırlısı önce hadi kazasız belasız kavuşun inşallah hayırlısı ile :KK52:

hasta değilim cnm çok şükür..yorgunum biraz...canım hiç gelmek istemedi kk ya
ne zaman başına otursam yazamadan kalktım..pelin bırakmıyor..sıkıldım ..özgürce takılamıyorum eskisi gibi

günaydınn herkesee çok güzel birgün hava muhteşem ama ben çok sıkılıyorum çünkü dışarı çıkamıyorum:KK14:

cnm geçmiş olsun ela hastaymış...Allah şifa versin...çok öptüm elayı

şu dağın başından bi kurtulun her fırsatta gez hiç evde durma
ben bana kalsa hep gezecem evde hiç durmayacam ama vildan yüzünden gezemiyom...yazılısıydı ödeviydi cart curt :KK35:bahanemiz çok bizim...evde tek koyup gidemiyorumda :KK14:...eskiden olsa kocik çok evden çıkartmazdı şimdi bişey demiyo ben mecburiyetten eskisi gibi ev kedisi :KK19:

yeni halini ekle bizde görelim...yalovadan kareler koy albüme (aşk koksun resimler :KK53:)

ne zaman başına otursam yazamadan kalktım..pelin bırakmıyor..sıkıldım ..özgürce takılamıyorum eskisi gibi

ben bana kalsa hep gezecem evde hiç durmayacam ama vildan yüzünden gezemiyom...yazılısıydı ödeviydi cart curt :KK35:bahanemiz çok bizim...evde tek koyup gidemiyorumda :KK14:...eskiden olsa kocik çok evden çıkartmazdı şimdi bişey demiyo ben mecburiyetten eskisi gibi ev kedisi :KK19:
sağol canım evet bağırsaklarında iltihap varmış gecen hafta çok huysuzdu kızım benim bu haftada aşı yapıldı 3 tane buhaftada onun sıkıntısını çekti şimdi biraz daha iyi çok şükür sorma bu sene tayinciyiz doğuya gidiyoruz orda eve tıkılmasam bari nisanda görümcemin düğünü var orda dökecem kurtlarımı:KK52:

beni de alın aranıza dokuz doğruyorum bende her ay ayrıca saçlarım beyazladı artık anasını satiiiim yaa :KK14:

hoşgeldin canım aramıza kaç yaşındasın kaçyıllık evlisi anlat bakalım:KK14:

divinimmm kız ne kadar kusun varrr

beni de alın aranıza dokuz doğruyorum bende her ay ayrıca saçlarım beyazladı artık anasını satiiiim yaa :KK14:
hoşgeldin cnm...kendinden bahsetsene biraz..
sağol canım evet bağırsaklarında iltihap varmış gecen hafta çok huysuzdu kızım benim bu haftada aşı yapıldı 3 tane buhaftada onun sıkıntısını çekti şimdi biraz daha iyi çok şükür sorma bu sene tayinciyiz doğuya gidiyoruz orda eve tıkılmasam bari nisanda görümcemin düğünü var orda dökecem kurtlarımı:KK52:

hoşgeldin canım aramıza kaç yaşındasın kaçyıllık evlisi anlat bakalım:KK14:

divinimmm kız ne kadar kusun varrr

çok geçmiş olsun cnm...iyileştimi sıkıntısı geçtimi elanın şimdi
oyyy aşıyı hiç sorma...14 martta bizde aşı olduk..2 bacaktan 1 koldan sapladı iğneleri
çok nazlı pelin hanım...aşıyı olunca daha bi nazlandı..hiçkimseye gitmiyor yapışık dolanıyoruz 2-3 gün :KK1:

doğunun neresine gidiyosunuz..keşke sivasa gelseniz..sivasta doğu sayılıyoya :)

kuşlar ne işe yarıyo acaba..olsa ne olmasa ne :KK14:2 tanesini sana veriyim istersen :KK9:

hoşgeldin cnm...kendinden bahsetsene biraz..

çok geçmiş olsun cnm...iyileştimi sıkıntısı geçtimi elanın şimdi
oyyy aşıyı hiç sorma...14 martta bizde aşı olduk..2 bacaktan 1 koldan sapladı iğneleri
çok nazlı pelin hanım...aşıyı olunca daha bi nazlandı..hiçkimseye gitmiyor yapışık dolanıyoruz 2-3 gün :KK1:

doğunun neresine gidiyosunuz..keşke sivasa gelseniz..sivasta doğu sayılıyoya :)

kuşlar ne işe yarıyo acaba..olsa ne olmasa ne :KK14:2 tanesini sana veriyim istersen :KK9:

iyiyiz cok şükür canım bugünler biraz daha rahatladı haftaya tekrar dr kontrolü var tahlil istedi
sorma aşı yaptırırken eşim hiç dayanamıyor sağlık ocağına giderken yaptırmasak ne olur bize aşımı yapılmış diyor
birde hasta hasta yapıldı ya biraz sıkıntılandı yavrum ama çok şükür geçti

kız bende anlamadım kuşlar ne diye bugün bir topikte okudum kuşlarım azalmış yazıyordu o zaman fark ettim:KK9:

iyiyiz cok şükür canım bugünler biraz daha rahatladı haftaya tekrar dr kontrolü var tahlil istedi
sorma aşı yaptırırken eşim hiç dayanamıyor sağlık ocağına giderken yaptırmasak ne olur bize aşımı yapılmış diyor
birde hasta hasta yapıldı ya biraz sıkıntılandı yavrum ama çok şükür geçti

kız bende anlamadım kuşlar ne diye bugün bir topikte okudum kuşlarım azalmış yazıyordu o zaman fark ettim:KK9:

inşallah haftaya tahlilleriniz temiz çıkar

eşinle elanın arasında daha farklı bi bağ olacak büyüdükçe
babalarda hiç kıyamazlar kızlarına :KK69:

o kuşu azalanın kuşları bana gelmiş :KK23: vermem ben geri banane :125:
kk yı açıp kuşları görünce bende şaşırdım kim beğendi beni bu kadar ,hayret hiçkimse beğenmezdi dedim :KK14: demekki yanlışlık olmuş
düzeltilir en kısa zamanda galiba :KK25:

hoşgeldin canım aramıza kaç yaşındasın kaçyıllık evlisi anlat bakalım:KK14:[/QUOTE]
hoşbuldum
ben konu başlığını çok sıcak buldum cevap yazmanıza da ayrıca sevindim :KK16:
canım ben 2 yıllık evliyim ama evlendiğimiz andan beri bebek istiyoruz özellikle eşim çok istiyor bu süreçte iki kere gebe kaldım ikisi de düştü ilk olan 8 haftalıktı kanama başladı hadi dedik ilkte olur ikinci için 3 ay korundum sonra 6.ayda tekrar hamileydim o da kimyasal gebelik oldu hemen düştü çok sancılı atlattım onu..bu esnada tesadüfen çift rahmim olduğu söylendi apar topar 3 ay önce ameliyat edildim fazla olanı aldı doktor.. bir karış kadar rahmimde şu an dikiş var yeni yeni kapanıyor doktor bu ay korunmayı bırak dedi bakalım hayırlısıyla başladık tekrardan yumurtlamaya 3-5 gün var besiye çektim adamı kendimi sigarayı da bıraktım 7 ay olacak yani gebeliğe hazır ve nazırım dilerim Allah'ım hepimize sağlıklı bebekler bağışlar :nazar:

X