dolgu ve botoks

Arkadaşlar merhaba ben dolgu yaptırdım ve çok memnunum. Dolguda önemli olan uygulanacak bölge ile hangi kalınlıkta dolgu uygulanması gerektiğidir. Nazolabiyel bölgesine uygulanacak dolgu kalın dolgu, ince çizgilere uygulanacak olan dolgu ince dolgudur. Dudak için düşünüyorsanız bu bölge için özel formlarda dolgular var. Yanlış yere yanlış dolgu yapıldığında ya hiç dolgu yapılmış gibi olmaz yani paranız boşa gider ya da çok belirgin olur. Ben bir arkadaşımda gördüm yüze kalıcı dolgu yaptırmış alın bölgesine çok kötü duruyor çıkıntı var gibi kendisi şimdi doktor doktor geziyor ancak kalıcı dolguya hiç bir şey yapılamıyormuş. Benden tavsiye bu noktalara dikkat edin. Ben Ankara'da Şale hocaya yaptırdım çok memnun kaldım, enjeksiyon yapılır yapılmaz anında gençleşmeyi görüyorsunuz :)

arkadaşlar yüzüme dolgu yaptırmak istiyorum yaptıran varsa bana bilgi verirseniz sevinirim dr konusundada kararsızım dr fevzi yavaşa dolgu yaptıran varmı tşkler
Canım, Dr. beyi tanımıyorum, ama Ankarada Dr. Onurkan bey var. Ben dolgumu ona yaptırdım. Çok titiz bir doktor. İnanılmaz memnun kaldım. Kullandığı dolgu maddesi hakkında da bilgi verdi. Diğerlerinden daha uzun süre kullanabileceğim. Fiyatı da çok makul. İsterseniz adres ve telefonunu verebilirim.

antalya da Kubilay Yücel e botoks ve dolgu yaptırdım dudak ve gülme çizgilerime dolgu ,alnıma ve göz çevresine botoks.dogal duruyolar şimdilik oldukca memnunum.Dha 10 gün odu ama,bakalım ne kadar sürede yenilemem gerekecek
merhaba, Dr. Kubilay beyden memnun kaldınız mı? dudak dolgusu için soruyorum.bir sorun yaşadınız mı? birde fiyatlar ne civardaydı? teşekkürler

Arkadaşlar alnımda ince çizgilerim vardı bunu için botox yaptırdım.Doktorum Nezih Karaca tavsiye ederim

X