Dondurulmus embriyo.

Kizlar tesekkur ederim.
insallah darısı sizlerin basina.rabbim yuzumuzu guldursun.
Hala inanamıyorum.:))

Canımcım inanın hep aklımdaydınız ama yazamadım eşim istemiyor internete girmemi :KK50:
Bugün işe gittide anca yazabildim yoksa sizi unuturmuyum :KK16:
cnm benim cok sukur iyisin inss bebislerin simsiki tutunsunlar sana optum cnm

Kizlar sonucun 230 kusur.heyecandan tam duyamadım.cok saskinim...
Ayyy ozsen coook sevindim allah tamamina erdirsin inss gozun aydin cnm oh beee:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::118::118::118::118::118::118::118::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::124::124::124::124::124::124::124::124::124:
Nesecimmmm bu defa olucakmı devam eder miii.degerim iyi cikmis.insallah devamı gelir.
İnss busefer allah tamamina erdirecek cnm eskiyi unut her hamislik farkli simdi sen bolbol dinlen keyfini sürr cnm
Şimdilik iyiyim bakalım test gününde nasıl olucam:KK1:
inss cok daha iyi olacan:KK49:

cnm benim cok sukur iyisin inss bebislerin simsiki tutunsunlar sana optum cnm

Ayyy ozsen coook sevindim allah tamamina erdirsin inss gozun aydin cnm oh beee:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::118::118::118::118::118::118::118::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::124::124::124::124::124::124::124::124::124:

İnss busefer allah tamamina erdirecek cnm eskiyi unut her hamislik farkli simdi sen bolbol dinlen keyfini sürr cnm
inss cok daha iyi olacan:KK49:

Amin Nesecim cok sagol.insallah hersey yolunda gider.hala inanamıyorum.cok degisik bi duyguu.:))

Gunescim nasilsinn? bulantilar devammi? 7. haftaya girdik cok sukur..bendede hafiften basladi sanki bulantilarr

iyiyim canım sen nasılsın geçen hafta kese görmeye devlet hastanesine gittim göbekten baktı göremedi bugün için acilde başka bir ultrasona yönlendirdi ilk görünmediği için endişelendim tedavi gördüğüm merkezi aradım onlarda vajinal ultrasonla bakilsaydi görülürdü küçük olduğundan görülmemiştir dediler bugün tekrar gittim göbekten bakıldı doktor ikiz gebelik dedi kalp atışlarıda varmış ama kadın doğumcu olmadığından dinletmedi bugün tam 6 hafta bende 7 hafta sanıyordum sitedeki hamilelik takviminde son adet tarihinden hesaplıyor bende öyle zannediyordum bugün hemşireye sordum estrofemi hala kullanıyorum verdikleri kagita 7 haftaya kadar yazıyordu hemşire transfer gününe 15 katarak hesaplanacak dedi tam 6 haftalık benim seninde 2 gün sonra 6 hafta olacak :)) bulantilarim çok fena hiç aralıksız devam ediyor hiç birşeyden tat almıyorum tüm yemek ve kokulardan tiksindim sürekli açım ama birşey yiyemiyorum birde şuna dikkat ettim yemekten hemen sonra su içersem bulantiyla beraber çıkartıyorum umarım sen hafif atlatirsin İnşAllah hiç başlamaz :))

iyiyim canım sen nasılsın geçen hafta kese görmeye devlet hastanesine gittim göbekten baktı göremedi bugün için acilde başka bir ultrasona yönlendirdi ilk görünmediği için endişelendim tedavi gördüğüm merkezi aradım onlarda vajinal ultrasonla bakilsaydi görülürdü küçük olduğundan görülmemiştir dediler bugün tekrar gittim göbekten bakıldı doktor ikiz gebelik dedi kalp atışlarıda varmış ama kadın doğumcu olmadığından dinletmedi bugün tam 6 hafta bende 7 hafta sanıyordum sitedeki hamilelik takviminde son adet tarihinden hesaplıyor bende öyle zannediyordum bugün hemşireye sordum estrofemi hala kullanıyorum verdikleri kagita 7 haftaya kadar yazıyordu hemşire transfer gününe 15 katarak hesaplanacak dedi tam 6 haftalık benim seninde 2 gün sonra 6 hafta olacak :)) bulantilarim çok fena hiç aralıksız devam ediyor hiç birşeyden tat almıyorum tüm yemek ve kokulardan tiksindim sürekli açım ama birşey yiyemiyorum birde şuna dikkat ettim yemekten hemen sonra su içersem bulantiyla beraber çıkartıyorum umarım sen hafif atlatirsin İnşAllah hiç başlamaz :))

ayy stres olmususndur tabi ilkin gorunmeyince neyse cok sukur gormussun keseleriini kalp atislarida varmis oh cok sukur canim:nazar::nazar: ben ilk ogrendigimde yani ilk kan testimde yani 7 nisanda hemsire bana 4+1 sin demisti bende ona bakarak sepaliyorum..gidince tekrar sorarim ama ultrasonda belli olur heralde asil yasi..aslinda benim en son adetim 4-5 martta baslamisti.. ve embiryom 6. gun dondurulmustu belki onunlada ilgili olabilirmi?? neyse kalp atislarini duyalimda gerisi onemli degil:KK16::KK16:tekrar ne zaman cagirdi seni kalp atisi icin canim? senin ikiz gecelik ya beta ve progesterone tavan yapti tabi ondan bulantilarin heralde, bende hafif hafif var ama uyku hali daha baskin:) insallah kolayca atlatiriz bu donemi canim..

ayy stres olmususndur tabi ilkin gorunmeyince neyse cok sukur gormussun keseleriini kalp atislarida varmis oh cok sukur canim:nazar::nazar: ben ilk ogrendigimde yani ilk kan testimde yani 7 nisanda hemsire bana 4+1 sin demisti bende ona bakarak sepaliyorum..gidince tekrar sorarim ama ultrasonda belli olur heralde asil yasi..aslinda benim en son adetim 4-5 martta baslamisti.. ve embiryom 6. gun dondurulmustu belki onunlada ilgili olabilirmi?? neyse kalp atislarini duyalimda gerisi onemli degil:KK16::KK16:tekrar ne zaman cagirdi seni kalp atisi icin canim? senin ikiz gecelik ya beta ve progesterone tavan yapti tabi ondan bulantilarin heralde, bende hafif hafif var ama uyku hali daha baskin:) insallah kolayca atlatiriz bu donemi canim..[/QUOTE

Baya stres oldum canım ilk tedavide tanıştığımız arkadaşlar var onlar ilk denemede hamile kalmışlardı ikinci kan testinden bir hafta sonra göbekten keseyi gördük deyince bende acabalar başladı kan testleri yüksekti bulantilar kusmalarda başlayınca kendimi hamile hissediyordum neyseki bugün göründüler :)) benimde en son adettin 7 martti bugün ilk gittiğim doktor izinliydi elime verilen kağıdı gösteremedim perşembe onları göstereceğim verdikleri kağıtta kalp atışlarının resmi var onlara bakıyorum şimdilik :KK16: dua et bulantı ve kusmalar hiç başlamasın canım birde sen çalışıyorsun sanırım daha çok zorlanirsin aç aç çok zor İnşAllah benimde çok uzun sürmez :KK43:(

İns gidecek cnm belrti yasadinmi cnm peki

Nesecim oyle belirtim yoktu.
Adet donemindeki gibi göğüslerim sisti.
Iki uc gun basim agridı.
Kasiklarimda ufaktan batmalar vardı o kadar.
Kendimi cok hafif hissediyordum bide sanki transfer olmamısım gibi.

Nesecim oyle belirtim yoktu.
Adet donemindeki gibi göğüslerim sisti.
Iki uc gun basim agridı.
Kasiklarimda ufaktan batmalar vardı o kadar.
Kendimi cok hafif hissediyordum bide sanki transfer olmamısım gibi.

Sagol cnm inss seninkinide bu sfer allah tamamina erdirsin cnm

X