Dondurulmus embriyo.

teşekkür ederim arkadaşlar ilginize yapacak bişey yok Allahın dediği oluyor verende alanda Allah nasibimizde varsa olacak yoksa yok
bundan sonrasını nasıl yapsam karar veremiyorum ankara güven hastanesi sedat cömert le yaptırmıştı 8 tane dondurulmuşum var da orayı bırakıp yeni bi yer denemeyide göze alamıyrum çok kararsızımmmmmmmmm. 7iklimcim yarın inşallah güzel haberlerini alırız

Maalesef canım sonuç sıfır elde var sıfır...Dondurulmuşum bile yok...Denemeyi de düşünmüyorum...Kapattım o sayfayı...Yeni bir hayal kırıklığı istemiyorum...Benim kısmetimde çocuk yok bunu anladım

Umut filankalmadı artık...Tek yumurtayla yapılmıştı zaten...Umut yok artık

olsun cnaım o tek yumurtayı bulamayan bir tanıdıgım var tüp bebek yaptıracak parası var ama yaptıramıyor bile ve umudum yok demiyor hala karısımlar deniyor doktorlara gidiyor ve yası 36..belki baska bir yumurta evladına dönüşecek..şimdi üzgünsün muhtemelen dinlen kafanı dagıt ..

olsun cnaım o tek yumurtayı bulamayan bir tanıdıgım var tüp bebek yaptıracak parası var ama yaptıramıyor bile ve umudum yok demiyor hala karısımlar deniyor doktorlara gidiyor ve yası 36..belki baska bir yumurta evladına dönüşecek..şimdi üzgünsün muhtemelen dinlen kafanı dagıt ..

benim de yok artık yumurta canım... Zaten 4 yumurtam vardı...İkisi çatlamıştı biri döllenmişti...O tek yumurtam donduruldu ve ben ameliyat oldum... Ameliyatta muhtemelen kalmadı....

Sonuç sıfır elde var sıfır

Dilerim Allah en beklemediğin anda mucizeni gönderir sana...
Çocuğu olmayan bir tanıdığım, 48 yaşında kendiliğinden hamile kaldı. Menopoza girdim düşüncesiyle aklına getirmemiş bile hamileliği... Bebek son derece sağlıklı doğdu. Yani arkadaşım hayattan, Allah'tan umudunu kesme... Bu konuda hala bilinmeyen, çözülmeyen çok nokta var. En imkansızlar bile gerçekleşebiliyor. Umarım sen de onlardan biri olursun...

Umut filankalmadı artık...Tek yumurtayla yapılmıştı zaten...Umut yok artık

İlk denemem ve sen hemen pes ettin çok kızdım sana şimdi lütfen pes etme ve allaha inan er yada geç olacak sadece biraz sabır cnm benim
sen şimdi umut yok düşünüyorsun yaaa inan çoook günah sen bilemezsin umut olup olmadığını allah tan başka kimse bilemez
belkide bana şuan kızıyorsun yazdıklarımdan lütfen kızma benim ikinci denmm allah korusun bu seferde olmazsa ben pes etmicem

benim de yok artık yumurta canım... Zaten 4 yumurtam vardı...İkisi çatlamıştı biri döllenmişti...O tek yumurtam donduruldu ve ben ameliyat oldum... Ameliyatta muhtemelen kalmadı....

inş. kalmıştır muhtemelen diyorsun denersin kalıp kalmadıgına bakarlar ben de kist ameliyatları oldum azalmadı ama doktorum iyi şükür..hayırlısı canım hakkında toparlan..imtihan dünyası herkes için..

Maalesef canım sonuç sıfır elde var sıfır...Dondurulmuşum bile yok...Denemeyi de düşünmüyorum...Kapattım o sayfayı...Yeni bir hayal kırıklığı istemiyorum...Benim kısmetimde çocuk yok bunu anladım

Cnm oyle konusmaaa.derdi veren rabbim, dermanınıda verir.bende seni merak etmistim dün.kendini şimdi caresiz hissediyorsun biliyorum ama bu bi süreç ve kendini yeniden toparlayacaksın.bende cok yaşadım ama bi sekilde toparlıyoruz.
Hicbi zaman umudunu yitirrme cnm.

Cnm nasılsınnn.nasıl geciyor gunlerin.

Çok şükür cnm herşey yolunda çok sakinim hiç bi korku yok içimde
Buarada senin tavsiye ettiğin kitabı okuyorum süper ötesii bi kitap daha yarısındayım ama bana çok şey öğretti
Sen nasılsın dicem tabilide çoook iyisin dimi fıstık :))

Son düzenleme:
Çok şükür cnm herşey yolunda çok sakinim hiç bi korku yok içimde
Buarada senin tavsiye ettiğin kitabı okuyorum süper ötesii bi kitap daha yarısındayım ama bana çok şey öğretti
Sen nasılsın dicem tabilide çoook iyisin dimi fıstık :))

Iyiyim cnm.ama hep tedirginim her an bisey olucak gibi insan kensini engelliyemiyor.ama kendimi ve bebegimi yada bebeklerimi rabbime emanet ettim cnm.rabbime sığınıyorum cnm.
Kitabi okumana cok sevindim.bende ikinci kitabini alıcam bi turlu fırsat bulamadım yada unutuyorum.

Tekmisin cnm.

Iyiyim cnm.ama hep tedirginim her an bisey olucak gibi insan kensini engelliyemiyor.ama kendimi ve bebegimi yada bebeklerimi rabbime emanet ettim cnm.rabbime sığınıyorum cnm.
Kitabi okumana cok sevindim.bende ikinci kitabini alıcam bi turlu fırsat bulamadım yada unutuyorum.

Tekmisin cnm.

Korkma cnm allahın izniyle bişicik olmayacak
ben evde tekim yemeğimi kahvaltımı kendim hazırlıyorum gidişata bıtaktım ben ilk tedavimde çok dikkat etmiştim olmadı bu sefer tam tersini denicem zaten bana yatmak iyi değil pıhtı sorunu olduğu için hareketli olmam lazım bulaşıkları bile elimle yıkıyorum
kitabın devamı varmı adı ne :KK53:

Korkma cnm allahın izniyle bişicik olmayacak
ben evde tekim yemeğimi kahvaltımı kendim hazırlıyorum gidişata bıtaktım ben ilk tedavimde çok dikkat etmiştim olmadı bu sefer tam tersini denicem zaten bana yatmak iyi değil pıhtı sorunu olduğu için hareketli olmam lazım bulaşıkları bile elimle yıkıyorum
kitabın devamı varmı adı ne :KK53:

En guzeli bende kendim yaptım.
Cnm ikinci kitabı "bana allah yeter."o kitabi merak ediyorum bende şimdi.

Cnm oyle konusmaaa.derdi veren rabbim, dermanınıda verir.bende seni merak etmistim dün.kendini şimdi caresiz hissediyorsun biliyorum ama bu bi süreç ve kendini yeniden toparlayacaksın.bende cok yaşadım ama bi sekilde toparlıyoruz.
Hicbi zaman umudunu yitirrme cnm.

Dün sonucu aldığımda kaynar sular döküldü başımdan aşağı...Zaten öyle ters bir gündü ki...Test yaptırmam bile olaydı...Benim hislerim kuvvetli...6. his dedikleri var bende...Keşke olmasaydı...Hep hissettim ...olmayacağını biliyordum ama inançlı olduğum için hep bir mucize bekledim...Ama o mucize olmadı...Mucizeler peygamberler içindir...Bana neden olsun ki...Korktuğum başıma geldi...

X