Dostinex kullandınız mı?

ben ilaca yeni başlıyacam ama arkadaşlar ilaç vucutta kıllanmaya sebep oluyormu ?? cvp atarsanız çok sevinirim

benim de prolaktin hormonum yüksek çıktı. 55 civarıydı. beyin tomografisi çekildi. çok şükür temiz çıktı. durduk yere yükselmiş benim prolaktinim. adet gecikmesi yaşıyordum her ay. ve yumurtalık kistleri tespit edildi. şu an hem dostinex kullanıyorum hem de kistlerim için gynelle diye bi doğum kontrol hapı kullanıyorum. ilaç ben de baş ağrısı ve mide bulantısı yapıyor. ama bi süre sonra geçiyor. umarım değerlerim normale döner. herkese acil şifalar...

slm arkadaşlar ben yaklaşık 1 aydır dostinex kullanıyorum adetin 3 günü gonal_f alıp doktoruma gidecem ama bende prolaktin sorunu yok tahlil bile olmadım dok. dostinexi hamile kalabilmem için verdi oysa anladığım kadarıyla burdaki herkez prolaktin yüksekliği için kullanmış dostinexi hatta hamile kalınmamalı kullanırken diyenler de var kafam karıştı sizce doğru olan hangisi düşüncenizi yazarsanız sevinirim

slm arkadaşlar ben yaklaşık 1 aydır dostinex kullanıyorum adetin 3 günü gonal_f alıp doktoruma gidecem ama bende prolaktin sorunu yok tahlil bile olmadım dok. dostinexi hamile kalabilmem için verdi oysa anladığım kadarıyla burdaki herkez prolaktin yüksekliği için kullanmış dostinexi hatta hamile kalınmamalı kullanırken diyenler de var kafam karıştı sizce doğru olan hangisi düşüncenizi yazarsanız sevinirim

canım bence doktorunun yaptığı çok yalnış tahlil yapmadan neye göre ilaç veriyor ki?
dostinex prolaktin yüksekliğinde verilir, bende 2 ay kullandım ama benim yüksekti düşürmek için verdi, kullanırken korunmadık biz ama bende burda okudumki korunun diyorlarmış çünkü düşük yapabiliyormuş, ama bende bişey olmadı canım sen yinede her ihtimale karşı prolaktinini ölçtür bence böyle ezbere ilaç kullanma...doktorunu da uyar...a.s.

tşk belinay ben dostinexi ilk 5 ay önce sütümü kesmek için kullandım kızımı kaybettiğim için kızım da aynı doktorun tedavisiyle olmuştu sorun yok aslında bizimkisi açıklanamayan infertilite kızımda menogon iğne kullandım dok.3 ay süre verdi denemek için olmayınca tedaviye başladık ama dostinexi kullanmaya tekrar başla bırakma dedi şimdi gonal alıp gidecem dostinexi 1 aydır kullanıyorum dok. dostinexi bilerek verdi ama kafamda iyice karıştı burada yazılanları okuyunca

Ben pazartesi ayrıntılı ultrasona gidicem umarım dostinex bebeğime zarar vermemiştir doktor bana 10. haftaya kadar kullandırttı çünkü....Korkuyorum.....

tşk belinay ben dostinexi ilk 5 ay önce sütümü kesmek için kullandım kızımı kaybettiğim için kızım da aynı doktorun tedavisiyle olmuştu sorun yok aslında bizimkisi açıklanamayan infertilite kızımda menogon iğne kullandım dok.3 ay süre verdi denemek için olmayınca tedaviye başladık ama dostinexi kullanmaya tekrar başla bırakma dedi şimdi gonal alıp gidecem dostinexi 1 aydır kullanıyorum dok. dostinexi bilerek verdi ama kafamda iyice karıştı burada yazılanları okuyunca

canım benim çok üzüldüm ne kadardı kızın doğmuşmuydu, neden kaybettin... allah sabırlar versin çok zordur...

Uzun zamandır aynı doktora gidiyorsun demekki bir bildiği vardır canım başına gelenler gerçekten üzücü bu durumda doktoruna güven derim a.s.

Kullanidm çok Etkili Bir Ilaç Umarim En Kisa Zamanda şifa Bulurusn.
Psolaktin Hormonunu Düzletmek Için Vermişti Bana Yükseldiği Zmanlarda 1kutu Tam Ve Dikkatli Kullarak Normla Düzeye Indiryordu.
Sağlikla Kalin

:emir_bebek:
canım benim çok üzüldüm ne kadardı kızın doğmuşmuydu, neden kaybettin... allah sabırlar versin çok zordur...

Uzun zamandır aynı doktora gidiyorsun demekki bir bildiği vardır canım başına gelenler gerçekten üzücü bu durumda doktoruna güven derim a.s.

çok sağol belinay kızım 2007 şubatında dünyaya geldi 3 aylıkken kalp anomalisi olduğu anlaşıldı kalbinde kalbinin 3 katı büyüklüğünde kitle varmış haziranda ameliyat oldu ama kitleyi alamadılar 15 aralıkta kızımı kaybettim dostinexi ilk o zaman kullandım kızım da tedaviyle olmuştu onda vitamin haricinde hiç ilaç kullanmadım dok. o zaman sadece menegon vermişti şimdi dostinexi verince ben de şaşırdım ama haklısın dok.uzun zamandır gittiğim ve güvendiğim biri o yüzden kafam karıştı ya başkası olsa çoktan değiştirmiştim onu insan ister istemez bir bildiği vardır diyor umarım öyledir inşallah Allah hepimizin gönlünde olanı verir en kısa zamanda

Kızlar dün tahlillerimde prolaktinim 46,5 çıktı ve doktor bana da dostinex verdi, gece 1 tane aldım ama mide kramplarıyla ilacın dışarı çıkması bir oldu. Bu sabah da kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Bana da hapı 2'ye böl falan denmedi. Ne yapacağımı şaşırdım. İyiki sizler varsınız. Şimdi tuzlu birşeyler yiyeyim bakalım ne olacak? Bebiş işinin bu kadar zor olduğunu bilmezdim.

Kızlar dün tahlillerimde prolaktinim 46,5 çıktı ve doktor bana da dostinex verdi, gece 1 tane aldım ama mide kramplarıyla ilacın dışarı çıkması bir oldu. Bu sabah da kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Bana da hapı 2'ye böl falan denmedi. Ne yapacağımı şaşırdım. İyiki sizler varsınız. Şimdi tuzlu birşeyler yiyeyim bakalım ne olacak? Bebiş işinin bu kadar zor olduğunu bilmezdim.

doktor bana pazartesi perşembe 1 tablet vermişti sütü kesmek için tam kullanman lazım demekki seninde ama yan etkisi pek olmaz başka bir rahatsızlığın olmasın ve evvet bebiş işi çok zor Allah en kısa zamanda güldürür yüzünü inşallah :emir_bebek:

doktor bana pazartesi perşembe 1 tablet vermişti sütü kesmek için tam kullanman lazım demekki seninde ama yan etkisi pek olmaz başka bir rahatsızlığın olmasın ve evvet bebiş işi çok zor Allah en kısa zamanda güldürür yüzünü inşallah :emir_bebek:

Canım kullandığım 3. ilaçtanmış mide bulantılarım. Akşam da içtim dostinexi ama hafif yan etkileri oldu, o kadar kötü değil şimdilik. İnşallah böyle devam eder.

Canım kullandığım 3. ilaçtanmış mide bulantılarım. Akşam da içtim dostinexi ama hafif yan etkileri oldu, o kadar kötü değil şimdilik. İnşallah böyle devam eder.

inşallah ben yaklaşık1.5 aydır kullanıyorum dostinexi hiçbir yan etkisi yok bende ama yarım kullanıyorum şimdi sütü kesmek için verdiğinde doktor bütün olarak kullanmıştım o zamanda yoktu umarım sende de olmaz

slam arkadaşlar ben daha yeniyim sizinle sorunlarımızı paylaşmaktan memnun olurumbende dostinex kullanıyorum ama ne kadar etkili olduğunu henüz bilemiyorum eğer bana yardımcı olursanız sevinirm şimdiden teşekkür ederim

çocuk olma şansı varmı acaba hamile kalanlar varmı aranızda bilgilendirirseniz sevinırim

slm lilyum bana bilgi verdiğin için teşekkür benimde 75 idi enson doktorun kan testi yaptı 52 ye düşmüm ve bana dostinx verdi haftada iki gün pazartesi perşembe çocuk olma olasılığı ne kadar fazla bilmiyorum

Kızlar unutmayın bugün dostinex günü, yatmadan önce yutalım. Az kaldı bebişim, anneciğin haplarını alıyor:))

bende bekarım ve önce 79 sonra 84 çıktı dostinex kullandım 2 ay ama takip etmedim şimdi kimbilir ne olmuştur biran önce doktora gitmem gerek

Geçmiş olsun canım. Biran evvel tedavi olman ne güzel.

Merhaba.Bekar bir bayanım.Benim de adet düzensiliğim var doktorum hormonlarımın biraz yükselmiş olduğunu söyledi.Banada dostinex ilacını verdi.Haftada bir kere kullanacakmışım.Zaten içinde iki tane hap var.Anlamadığım bu iki hap bitince doktora sormadan tekrardan bu ilacı kullanacakmıyım.Mesajları okudumda da 2-3 ay kullananlar var.Bu arkadaşlar 2-3 ay boyunca bu ilacı doktor kontrolündemi kullandılar.Bana doktorum ilacı kullanınca tekrar kontrole gel felan demedi.Bide ilacı kullanmayı bırakınca tekrardan hormonlarda dengesizlik oluyormuş doğrumu?O zaman bu ilacı ömrümüz boyuncamı kullanacağız.Bilgisi olan arakadaşlar cevaplarsa sevinirim.Teşekkürler...

Merhaba.Bekar bir bayanım.Benim de adet düzensiliğim var doktorum hormonlarımın biraz yükselmiş olduğunu söyledi.Banada dostinex ilacını verdi.Haftada bir kere kullanacakmışım.Zaten içinde iki tane hap var.Anlamadığım bu iki hap bitince doktora sormadan tekrardan bu ilacı kullanacakmıyım.Mesajları okudumda da 2-3 ay kullananlar var.Bu arkadaşlar 2-3 ay boyunca bu ilacı doktor kontrolündemi kullandılar.Bana doktorum ilacı kullanınca tekrar kontrole gel felan demedi.Bide ilacı kullanmayı bırakınca tekrardan hormonlarda dengesizlik oluyormuş doğrumu?O zaman bu ilacı ömrümüz boyuncamı kullanacağız.Bilgisi olan arakadaşlar cevaplarsa sevinirim.Teşekkürler...

Canım benim doktorum sadece 1 ay kullandırdı , "yine vermeyecek misiniz?" dedim, o radikal bir çözümdü, artık onu kullanmana gerek yok dedi. Bence doktoruna danış belki de bir daha kullanmana gerek yoktur.

X