Dostinex kullandınız mı?

Arkadaşım hormon testi yapmadanmı yüksek diyip o hapı verdi sakın test felan yaptırmadan o hapı kullanma bide tek doktora giderek hastayım diyerek kendinizi üzmeyin daha önce ben ne yaşadığımı anlatmışdım bi sözleri bi sözlerini tutmuyor.

Bende kullanıyorum dostinex 1 aydır haftada 1 kez yarım doz alıyorum..Dozu az aldığımdan herhalde pek bir yan etkisini görmedim,kilo falan aldırmadı bana..

arkadaşlar benimde prolaktin hormonum yüksek çıktı 33 dostinex kullanıyorum ama düzenli olarak kullanamdım başlarda şimdi düzenli olarak içiyorum bir yararı olur mu acaba şimdi...... birde bebiş istiyoruz korunmuyoruz bu ilaç hamilelerde yan etki yaprmı bebek için cvp yazıp beni bilgilendiriseniz sevinirim........

binbirgece prolaktin yüksek olduğunda zaten hamile kalma şansın zayıf bildiğim kadarıyla ilaç bittikten sonra tekrar tahlil yaptır ben 3 ay kullandım ve 3.ayın sonunda düştü prolaktin :1hug:

teşekür ederim cvp yazdığın için fetbazz senin kaç çıkmıştı prolaktin hormon seviyen benim 33 çıktı ilacı ben il zamanlar düzenli içememiştim şimdi düzenli kullanıyorum. bir yerde okumuştum dostinex kullanırkende hamile kalabiliyormuşsun.......senin bebiş varmı :-)

selam
bende 2 yıl kadar prolaktin tedavisi gördüm.tüylenme sorunu sebebiyle gittim testesteronu yüksek beklerken prolaktin yüksek çıktı o sıralar bebek düşünmediğimden gebeliğe engel olduğunu bilmiyordum neyse ilk bir yıl parlodel kullandım ama gelin bana sorun öldüm bittim ilk iki hafta yataklara düştüm sonra tansiyon düşüklüğünden bayılmalar vs.vs.2.yıl dostınex verdi dr'um bende tam olarak içiyordum parlodelden sonra çok hafif geldi bana.neyse 1 yılda onu kullandım sonra öğrendikki sorun bende değil eşimde dünyam başıma yıkıldı tabi.tüp bebek merkezine gittik eşimden ameliyatla sperm aranacak banada yumurta takibi yapılacaktı o sırada dostınexi yine kullandım ama yarıma düşürdük.tedavi sonunda eşimde sperm bulunmadı ve hayallerimizle birlikte evimize döndük..o günden sonra dostınex'ide bıraktım dr umda onayladı çünkü tümörde yok bende..işte böyle...
allah isteyen herkesin evlat hasretini dindirsin gerçekten çok zor:KK43:(
son olarak prolaktin strese bağlıda yükseliyor rahat olun

slm ben yeni katıldım aranıza ama uzun zamandır yazılarınızı takip ediyorum benimde aynı sorunum var prl 67 çıktı ama çok stresli bir hayatım olduğu için henüz düşüp düşmediğini bilmiyorum ikinci kutuya başladım umarı düşer

slm kimse yokmu aranızd bu konuda epey bilgisi olanlar var bende bu bilgilerinizden faydalanmak istiyorum cevap yazarsanız sevinirim

yasmincim bildiğim bir şey varsa yardımcı olabilirim.
merak etme çoktan düşmüştür ilacı alır almaz etkisini göstermeye başlıyor ben 2 haftalık kullanımdan sonra hamile kalanları biliyorum.kendimde ilk başladığımda 1 hafta kullandıktan sonra dr'um test istemişti ki benimki 795 idi başlarken bir hafta sonra 10'a düşmüştü:))tabi bırakıncada 3000 e kadar fırlamıştı:)) çok enteresan bir hormon ama çaresiz bir rahatsızlık değil.gebelik düşünüyorsan kafana takma ilacı alırken gebe kalabilirsin geçmiş olsun...

tşk ettim deniz9001 umarım dediğin gibi olmuştur sanırım ben biraz evhamlı biriyim hemen kötü şeyler geliyor aklıma okadar farklı yazılar vardıki burda ilacı kullanmaya başlayınca tesadüf gördüm bu sitedeki yazıları dr ilacı kullanırken hamile kalma demedi ama çogu arkadaş kalınmaması gerektiğini yazmış aklım çok karıştı dr gidinceye kadar gögüslerimden süt geldiğini farketmemiştim bile umarım düzelir allah herkeze kalbindeki muradını nasip eder inşallah:uhm::uhm:

şöyle bir düzeltme yapmalıyım evet ilacı kullanırken gebe kalmak sakıncalı ama dr kontrolünde olduğu için gebeliği erken farkedip ilacı bırakıyorsun..ben bizzat doktoruma sordum çünkü düşük riski olduğunu duymuştum bana kontrollü olunursa bişey olmaz dedi..

meb52 slm ben ve benim gibi bir çok kişi aynı sorunla savaşıyor.bu hormon öyle hemen düşmüyor 3 yıldır ilaç kullananlar var.önemli olan ögrendiğim kadarıyla çok rahat ve stressiz yaşamaktan geçiyor bir arkadaş 3000 olan hormon sayısını ilaç kullanmadan düşürmüştü.ayrıca yazdığın gibi yan etkileri varmış ilacın bu yüzden gece yatarken alıyor çoğu kişi

Merhaba, Ben de bu ilacı 1.5 ayı aşkın süredir kullanıyorum. Onceleri haftada iki kez yarım kullanıyordum. Şu an 4 old. için haftada bir yarıma düşürdü doktorum. İlacı bıraktığımda tekrar yükseleceği için sürekli takip altında olacakmış ve her hafta kullanmaya devam edecekmişim. Benim asık sorunum şimdi 2.3 cm boyunda kistimin oluşması....inş bu adetimde geçer..şimdi yumurtalık takibine alaack dr. Adetin 3 ü ile 5 i arası gel dedi...sevgiler

çok güzel meb52 inşallah bizimkiler de düşer sen dr dediklerini uygulamaya devam et bak işe yarıyor sürekli kontrollerinide tekrarla umarım bizimkilerde düşer.sanırım şimdiki verdiği ilaçta bunu kontrol altında tutacaktır

insallah kızlar yaaaa. bende bu ay tekrar test yaptırıcam bakalım düşmüşmü. iki aydır haftada ıkı yarım kullanıyorum dostinex i . insallah düşmüştürde bu ay hamiş kalabilirim. allah bu mubarek günlerde hepimizin dualarını kabul etsın ve kısa zamanda hayırlı evlatlarımızı kucağımıza versin. aminnn

slm arkadaşlar ben ilacı kullanmaya başladığımdan beri hep günü gününe olan adetim şimdi nerdeyse 10 gün öne geldi yani iki ayda 3 kez adet oldum üstelik adet günümde 6 dan 3 e düştü dr ısrarla iki kutu bitir tsti öyle yapalım diyor aslında dr dan bişey ögrenmek çok zor bu durum başkasının başına geldimi bilmiyorum bana cevap verirseniz sevinirim

benimde prolaktinim çok yüksek çıktığı için doktorum dostinex verdi...bunu üç ay boyunca pazartesi ve perşembe günleri kullanmam gerektiğini söyledi...yanlız ben 0,5mg kullanıyorum ...yasmin canım ben daha yeni kullanmaya başladığım için bilemiycem...

bende kullandım abartıldıgı gibi deil ben çok tedirgin oldum kullanırken ama hiç birşey olmadı arkadaşım çok korkuttu beni ama sana tafsiyem yemek arası al akşam yemeginden sonra al belkide ondan yan etkisi olmadı ALLAH ACİL ŞİFA VERSİN

X