dostınex kullanıp hamile kalanlar buraya...

Merhaba,

Teşekkürler cevabınız için. Peki Siz de ayni durumu yaşayan birisi olarak ; hamileliği ogrendiginizde dr tutundurmak için bir ilaç verdi mi? Sanırım progesteron ilacı veriyorlar. Bir de maşallah diyelim kaç aylık oldunuz?

Teşekkürler yeniden .

Merhaba 5 aya girdik, iyi dilekleriniz icin tesekkurler. İlk basta vermedi doktorum ancak bir iki gun ufak kanamam olunca verdi onuda bir ay kadar kullandim yaklasik olarak sonra doktorum birakmami soyledi kanamamim kesildigini soylediginde.

msg ni görünce yazmak istedim..hamileliğinize çok sevindim.umut oluyosunz bizlere.benmde ilac bitti ama maalesf regl oldum ya..ağlamakla noktaladım sonucu yine..olmuyo bi türlü..benmde tam tersi prolaktin yüksek ama adetlerm düzenli çok şükür.kaç tane tahlil yapıldı temiz çıkıyo.anlamıyorum ya yinede tutmuyo..tiroit iacı kullanıyorm ayrıca.insallh ben benm gibiler mutlu haber alır en kısa zamanda.:KK33:
Benimde hemen ilactan sonra olmadi iki ay regl oldum bende ondan sonra hamile kaldim. Dun guzel bir haber daha aldim bir arkadasimada hamile kalamadigi icin testlerinde prolaktine bir bak istersen demistim. Sonra oda doktoru ile konusarak dostinex'e baslamisti, bu ay hamile kalmis. Umut hep var, insaallah guzel haberlerinizi alacagiz.

Merhaba hanımlar,

Ben de yeni işe başladım. Bu hormonun düşünmekten ve stresten kaynaklandığını söylüyorlar, inşallah iş sayesinde stresimi yenebilir ve hayırlısı ile hamile kalabilirim. Inşallah bebek bekleyen herkese Allahım aratmasın.

Haftaya prolaktin imi yeniden ölçtürücem, inşallah her şey yolunda gider..

bende dostınex kullanıp hamıle kalanlardanım bı sakıncası yok herkesın uyguladıgı doz farklı sen dr dınle umarım ıyı sonuclar alırsın
Merhaba canim ben de dostinexe bugun basladm ve tedirginim. Catlatma ignemi de bugun yaptirdm prolaktinim 40 cikti doktorum dostinex verdi korunmayin dedi ama korkuyorum sen herhangi bi sorun yasadn mi dostinex kullanirken hamile kalmissin anladigim kadariyla.. Bu arada rabbim saglikli bi sekilde kucaginiza almayi nasip etsin bebisinizi

ılk nce teselkkur ederım ALLAH ısteyen herkese nasıp etsın benımde degerım senınkı gıbı o cıvarlarda ıdı. ben bı kutu ıctım snr klomen ıctım ve aralıklı yumurta takıbı yapılarak hamıle kaldım ama dostınex ıcreken korunmana gerek yokk
cunku o deger dusmeden gebe kalınamıyorr...o degerı dusurdukten snr yumurtA GELISTIRICI ve yumurta takıbı dr sagolsun guzel bı tedavı ızledı 6 ay ıcınde gebe kaldım cok sukurrr...

Amladim cnm sagol cevabin icin catlatma ignemi yaptigim gun kullanmaya basladm dostinexi. Bi tane kullanmis oldum simdiye kadar... Bi tahlil yaptircam düştüyse kullanmicam adete kadar.. Hepimiz hakkinda hayirlisi olsun

Dostinex i bende kullanıyorum. Tüp bebek yedavisinden bir ay önve baladım. Yumurta geliştirici iğne ilaç vs. 4 yumurta toplandı en iyi görülen 1 emriyo donduruldu. Bir ay ara veridi doğum kontrol hapı kullanarak. Sonra tekrar iğne ilaç 6 yumurta toplandı bu seferden de bir emriyo en iyi seçildi. 6 gün önce transferim yapıldı. Dostinex i gebelik oluşuncaya kadar kullanmam söylendi. Haftada yarım içiyorum. Rabbim hepimize şifa versin..

Dostinex i bende kullanıyorum. Tüp bebek yedavisinden bir ay önve baladım. Yumurta geliştirici iğne ilaç vs. 4 yumurta toplandı en iyi görülen 1 emriyo donduruldu. Bir ay ara veridi doğum kontrol hapı kullanarak. Sonra tekrar iğne ilaç 6 yumurta toplandı bu seferden de bir emriyo en iyi seçildi. 6 gün önce transferim yapıldı. Dostinex i gebelik oluşuncaya kadar kullanmam söylendi. Haftada yarım içiyorum. Rabbim hepimize şifa versin..
Amin canim insallah bebegin seninledir.. Zaten doktora sordugumda oyle demisti. Tüp bebek tedavilerinde kullaniyoruz diye

mrb arkadaslar yorumlarınızı okuyorum hep sizlere birsey sormak istiyorum. doktora gttim prolaktinim 35 cıktı yuksek dedi dostınex verdi iki haftadr kullanıyorum. adet duzensizliğim yok bn bu ilacı kullanırken hamile kabilir miyim

mrb arkadaslar yorumlarınızı okuyorum hep sizlere birsey sormak istiyorum. doktora gttim prolaktinim 35 cıktı yuksek dedi dostınex verdi iki haftadr kullanıyorum. adet duzensizliğim yok bn bu ilacı kullanırken hamile kabilir miyim

tabi ki kalabilirsin. ben o şekilde kaldım...

Merhaba,

Peki hamile kaldıktan sonra hangi ilaçları kullandınız? Örneğin dostinex e devam ettiniz mi? Progestan veya bir diğer düşük önleyici ilaç kullandınız mı?

Teşekkürler şimdiden

cnm ben adetime 5 gün kala dostinexi bıraktım gebelik olabilir diye kii haklı çıktım....
doktor bana progestan vermedi ama ben yine de içiyordum ama en son idrar yolu enfeksiyonu çıktı o yuzden progestana kendi başladı.

cnm ben adetime 5 gün kala dostinexi bıraktım gebelik olabilir diye kii haklı çıktım....
doktor bana progestan vermedi ama ben yine de içiyordum ama en son idrar yolu enfeksiyonu çıktı o yuzden progestana kendi başladı.
Merhaba yeniden,
Ben de aynı şekilde aynı günlerde hamile olduğumu öğrendim. Şu an 5+5 te yim. 1 tane düşük oldu 6 ay önce, Endiselerimden kurtulamiyorum bir türlü :KK43:

Merhaba yeniden,
Ben de aynı şekilde aynı günlerde hamile olduğumu öğrendim. Şu an 5+5 te yim. 1 tane düşük oldu 6 ay önce, Endiselerimden kurtulamiyorum bir türlü :KK43:

cnm çok haklısın endişelenmekte. bende senin gibi çok korkmuştum.
bebeğe bir şey olacak kaybedecem onu diye. ki korkum geçmiş değil. Rabbim bizlere bağışlasın onları.
ama sıkıntı etme kendine bunu. bir şey olmaz Allahın izniyle.

cnm çok haklısın endişelenmekte. bende senin gibi çok korkmuştum.
bebeğe bir şey olacak kaybedecem onu diye. ki korkum geçmiş değil. Rabbim bizlere bağışlasın onları.
ama sıkıntı etme kendine bunu. bir şey olmaz Allahın izniyle.
Inşallah,
Inşallah buradan birbirimize sağlıkla doğum haberlerimizi de veririz.

Canim peki hamileligini ogrendiginde prolaktin kacti senin benim 32 cikmis doktora da yarin gidebilicem cok korkuyorum

iyi akşamlar... bir sorum olacaktı size cevaplarsanız çok sevinirim:KK54:

gebe kaldığınız ay dostınex kullanmışsınız sanırım göğüs ağrınız oldu mu peki o ay?
Merhaba. Soruyu baskasina sormussunuz ama ben de dostinex kullanarak hamile kalan biri olarak cevap vereyim. Ben bir ay kullandim dostinex o ay hamile kalmadim ve prl 1 e kadar dustugu icin adet oncesi goguslerim hic mi hic acimadi. Onceden prl 50 idi ve nerdeyseadetten 10 gun oncesinden uzerine bile yatamazdim goguslerimin acidan. Ertesi ay hamile kalmisim ve ilk goguslerim acimaya basladigi icin hamilelik suphem olmustu cunku prl 1 oldugu icin gogus acisi olmamasi gerekirdi. Gunum gecince de testte cikmisti. Allah isteyen herkese hayirlisiyla nasip etsin tez zamanda.

X