dostınex kullanıp hamile kalanlar buraya...

iyi akşamlar... bir sorum olacaktı size cevaplarsanız çok sevinirim:KK54:

gebe kaldığınız ay dostınex kullanmışsınız sanırım göğüs ağrınız oldu mu peki o ay?

tam olarak hatırlamıyorum gögüs ağrım pek yoktu.yani öyle sızlamıyordu. benim daha çok karnım sancıyordu. adet olacakmışım gibi.

tam olarak hatırlamıyorum gögüs ağrım pek yoktu.yani öyle sızlamıyordu. benim daha çok karnım sancıyordu. adet olacakmışım gibi.
aynı belirtiler yumurtlamadan beri bende de var da o yüzden sordum
bende dostınex kullandım göğüs ağrım yok, adet olucakmışım gibi karın ve bel ağrım var

Merhaba. Soruyu baskasina sormussunuz ama ben de dostinex kullanarak hamile kalan biri olarak cevap vereyim. Ben bir ay kullandim dostinex o ay hamile kalmadim ve prl 1 e kadar dustugu icin adet oncesi goguslerim hic mi hic acimadi. Onceden prl 50 idi ve nerdeyseadetten 10 gun oncesinden uzerine bile yatamazdim goguslerimin acidan. Ertesi ay hamile kalmisim ve ilk goguslerim acimaya basladigi icin hamilelik suphem olmustu cunku prl 1 oldugu icin gogus acisi olmamasi gerekirdi. Gunum gecince de testte cikmisti. Allah isteyen herkese hayirlisiyla nasip etsin tez zamanda.
teşekkür ederim cevapladığınız için
ben bu ay adetimin son günü yarım hap almıştım
tam yumurtlama günümde de birliktelik oldu. o günden bu yana da adet olucakmışım gibi karın ve bel ağrısı sol kasık batması lekelenme yaşadım sadece göğüs ağrım yok o yüzden merak ettim

Hamilelik belirtileri herkese
teşekkür ederim cevapladığınız için
ben bu ay adetimin son günü yarım hap almıştım
tam yumurtlama günümde de birliktelik oldu. o günden bu yana da adet olucakmışım gibi karın ve bel ağrısı sol kasık batması lekelenme yaşadım sadece göğüs ağrım yok o yüzden merak ettim
Hamilelik belirtileri herkese gore degisir tabii belli olmaz. Gogus acin olmayabilir de belki ,hapin yeni bitmis hem benim uzerinden bir ay gecmisti. Ayrica kahverengi lekelenme de yasadim, kasik agrisi da oldu. Hayirlisi olsun guzel haberler alirsin insallah.

Hamilelik belirtileri herkese

Hamilelik belirtileri herkese gore degisir tabii belli olmaz. Gogus acin olmayabilir de belki ,hapin yeni bitmis hem benim uzerinden bir ay gecmisti. Ayrica kahverengi lekelenme de yasadim, kasik agrisi da oldu. Hayirlisi olsun guzel haberler alirsin insallah.
çok teşekküre derim
inşallah bu ay olur artık :)

kızlar bende 17 ağustosta düşük yaptım gebelik olmayınca dr gittim süt hormonum yüksek çıktı dostineks verdi tekrar kontrole çağırmadı düşmüş müdür hamile kaırım dimi :KK43:(

Merhaba canim ben de dostinexe bugun basladm ve tedirginim. Catlatma ignemi de bugun yaptirdm prolaktinim 40 cikti doktorum dostinex verdi korunmayin dedi ama korkuyorum sen herhangi bi sorun yasadn mi dostinex kullanirken hamile kalmissin anladigim kadariyla.. Bu arada rabbim saglikli bi sekilde kucaginiza almayi nasip etsin bebisinizi
Klomenle ayni zamanda mi kullandin dostinexi? Benimde prl 45 cikti adet olmadan 10 gun once goguslerim cok sismisti acima da vardi adetin 2. Gunu klomen icin kontrole gittigimde dr a soyleyince prl bakalim dedi (bu olay dun oldu bu arada) 45 cikinca yarim dostinex verdi yarim pazartesi ve persembe...
Dun adetin 2. Gununde pazartesi yani yarim ictim bugun klomen icmem gerekiyor ama tedirgin oldum ikisi bi arada kullanilir mi ? Yanlis mi ictim acaba adetliyken degilde persembe mi doza baslamam gerekirdi acaba tedirgin oldum... Catlatma ignesi falan deyince sana sorasim geldi... bu arada saglikla kucagina alirsin bebegini insallah :)

Klomenle ayni zamanda mi kullandin dostinexi? Benimde prl 45 cikti adet olmadan 10 gun once goguslerim cok sismisti acima da vardi adetin 2. Gunu klomen icin kontrole gittigimde dr a soyleyince prl bakalim dedi (bu olay dun oldu bu arada) 45 cikinca yarim dostinex verdi yarim pazartesi ve persembe...
Dun adetin 2. Gununde pazartesi yani yarim ictim bugun klomen icmem gerekiyor ama tedirgin oldum ikisi bi arada kullanilir mi ? Yanlis mi ictim acaba adetliyken degilde persembe mi doza baslamam gerekirdi acaba tedirgin oldum... Catlatma ignesi falan deyince sana sorasim geldi... bu arada saglikla kucagina alirsin bebegini insallah :)
Canım ben çatlatma iğnesi yaptırdığım gün 40çıktı prl ve hemen o gün yarım kullandım. Bi de 3gün sonra yarım daha kullandım düştü çok şükür. Ama klomenle kullan bence bi sıkıntı olmaz hatta daha iyi olur yumurtlamanın sağlıklı olmasını sağlar.. İnşallah sen de en kısa zamanda güzel haberler verirsin bize burdan

Canım ben çatlatma iğnesi yaptırdığım gün 40çıktı prl ve hemen o gün yarım kullandım. Bi de 3gün sonra yarım daha kullandım düştü çok şükür. Ama klomenle kullan bence bi sıkıntı olmaz hatta daha iyi olur yumurtlamanın sağlıklı olmasını sağlar.. İnşallah sen de en kısa zamanda güzel haberler verirsin bize burdan
Insallah :) gebislerin duasi tutarmis dua et bana :) 3. klomen tedavisi hsg hipofiz mr derken cok sıkıldım artik insallah sorun prl dirde dostinexle cozeriz cunku ben prlyi hic 18 alti gormedim...

İyi akşamlar arkadaslar.bende gebelik için ugrasanlardanım.bu ay klomen ve ctlatma ignesi oldum.iki gün sonra adet günüm yani tutmadı malesef.ayrıca adetin 3.günü hormon testi yaptırmoştım prolaktin 58 cıktı.dktrm dostineks verdi.haftada bi tane kullan dedi.bı ay adet olunca tekrar baktırcam umarım düşmüştür.ayrıca bu ay rahim filmide istedi doktrm onu da cektircem.off allahım cok çetrefilli işler.inş en kısa zamanda bizlerde cocuk sahibi olurız

İyi akşamlar arkadaslar.bende gebelik için ugrasanlardanım.bu ay klomen ve ctlatma ignesi oldum.iki gün sonra adet günüm yani tutmadı malesef.ayrıca adetin 3.günü hormon testi yaptırmoştım prolaktin 58 cıktı.dktrm dostineks verdi.haftada bi tane kullan dedi.bı ay adet olunca tekrar baktırcam umarım düşmüştür.ayrıca bu ay rahim filmide istedi doktrm onu da cektircem.off allahım cok çetrefilli işler.inş en kısa zamanda bizlerde cocuk sahibi olurız
Bende sendenim :) ama hsg cekildim tek tup tikali ustelik tikali taraftan yumurta buyudu ama yinede catlatma yaptilar capraz gecis olur diye... henuz 3 gun oldu catlatmayi yapali... yalniz 2 gunum var diyorsun neden gebelik yok dedin ? Insallah Allah emeklerimizi boş birakmaz...

fcozler fcozler canım igneden 12-13 gün sonra kan testi yapınca cıkar.bende yaptım malesef negatif cıktı ve nedense cok ümitliydim ama kısmet işte.daha vakti zamanı varmış demekki.peki sen dostineks kullanıyomusun ve rahim filmini anestezilimi oldun

Benimde prolaktin 33.3 cikti. Dostinex kullaniyorumm pazartesi ve persembe gunleri tam olarak aliyorum. Bugun yumurta takibine basladim. Insllah onunuzdeki ay hamile kalirimmmmm

fcozler fcozler canım igneden 12-13 gün sonra kan testi yapınca cıkar.bende yaptım malesef negatif cıktı ve nedense cok ümitliydim ama kısmet işte.daha vakti zamanı varmış demekki.peki sen dostineks kullanıyomusun ve rahim filmini anestezilimi oldun
Dostinex aliyorum haftada 2 gün yarim 2 tablet kullandım 2 hafta yani... 2 tblet bitince kullanma adet baslarsa tekrar bakariz ne duzeyde olduguna dediler 46 idi ilac kullanmadan once... hsgde anestezi yapilmadi agrisini merak ediyorsan adetten biraz daha sancılı ama dayanilmayacak gibi degil bence...

C cornella canım senin gebe kalman hikayen nasıl.ben kacırdım galiba.özet gecermisin canım.tedaviylemi oldu.belki bize bi umut olursun

C cornella canım senin gebe kalman hikayen nasıl.ben kacırdım galiba.özet gecermisin canım.tedaviylemi oldu.belki bize bi umut olursun

cnm ben 2 yıldır istiyordum. pko yatkınlığı var dedi kimi yok dedi...
prolaktinim yüksek çıkmıştı geçen yıl dostınex kullandım ama korundum ...
düşmesine rağmen olmadı.
bu yıl tekrar hissettim yükseldiğini.gögüslerden anlıyorum çünkü.doktor ilacı yazdı korunma dedi.
eşiminde morfolojisi %2 çıkmıştı. ona da vitamin verdi.
diğer ay da hsg dedi...
dostinexi 1 ay kullandım 2. aya girdiğimde hamile kalmışım. hsg ye gerek kalmadı çok şükür.

X