dostınex kullanıp hamile kalanlar buraya...

Yok o kadar ayrıntılı tedawi görmedim tek prolaktin ward . Esimde de iltihap ward izmir merkezde Prof bi doktordan tedavi gördü iltihabı kuruttu. .. doxtinexi kullandım bittikten hemen sonra hamile kalmışım

Kızlar benimde prolaktin yüksek 91 çıktı Mr istedi Dr pazartesi gidicem ne olcak bilmiyorum dostinex iyi diyosunuz acaba o ilacı mi yazar Dr hamile kalirmiyim ondan sonra :KK17:

İnşallah ya Dr yumurtaligimda çok az bi tembellik olduğunu söyledi acaba prolaktin yüksek olduğu için olabilir mi

Kafam çok karışık ...
Doktorum prolaktin hormonu yüksekliğinden dostinex verdi cuma günü aldım haftaya cuma günü de almam gerekiyor ve bitiyor yalnız hap öyle etkili ki beni mahvetti ve doktorum iliskiye girince ya da girmeyin demedi bende sormadım hiç aklıma gelmedi bugün ilk ilişki oldu
Kafamı karıştıran okuduğuma göre bu hormon sürekli stresle yükselen bişey ve hazir ilaci ictigimiz donem indiği zamanı değerlendirip hamile kalmak için çabana sarf etmek gerekmiyor mu ?? Bazı doktorlar iliskiye girmeyin demiş bizimki niye demedi hem iliskiye girilmesi ilaç bittikten sonra tekrar yükselebilir hormon ve yine başa döner...
Dostinex kullanıp aramızda o ilacı kullanırken hamile kalan ve düşük yapmayan oldu mu

Kafam çok karışık ...
Doktorum prolaktin hormonu yüksekliğinden dostinex verdi cuma günü aldım haftaya cuma günü de almam gerekiyor ve bitiyor yalnız hap öyle etkili ki beni mahvetti ve doktorum iliskiye girince ya da girmeyin demedi bende sormadım hiç aklıma gelmedi bugün ilk ilişki oldu
Kafamı karıştıran okuduğuma göre bu hormon sürekli stresle yükselen bişey ve hazir ilaci ictigimiz donem indiği zamanı değerlendirip hamile kalmak için çabana sarf etmek gerekmiyor mu ?? Bazı doktorlar iliskiye girmeyin demiş bizimki niye demedi hem iliskiye girilmesi ilaç bittikten sonra tekrar yükselebilir hormon ve yine başa döner...
Dostinex kullanıp aramızda o ilacı kullanırken hamile kalan ve düşük yapmayan oldu mu
Ben ozellikle çocuk düşündüğümü belirttim.Ama doktor korun
Kafam çok karışık ...
Bende çocuk düşündüğümüzü özellikle belirttim ama doktor korunmana gerek yok dedi.sadece adetin gecikirse hapı bırak gel hemen dedi. Senin kaç çıktı prolaktin

Ben de bu cuma başladım haftada 2 tane 4 hafta kullanacağım.değerim 65. doktorum korunmana gerek yok adetin gecikirse bırakırsın test yaparsın dedi ama 2 aydır adet düzensizliğim var kaç günde bir adet olduğumu bilmiyorum ki :) Not:haziranda 10 aydır kullandığım yazz doğum kontrol hapını bıraktım sonrasında prolaktin yüksek çıktı bir daha hap kullanmayacağım pişman oldum:/

Dostineks kullanırken dikkat ettiğiniz bişey varmı? Ve yan etki yaptığı durumlar ile karşılaşan var mi?

Ben ozellikle çocuk düşündüğümü belirttim.Ama doktor korun

Bende çocuk düşündüğümüzü özellikle belirttim ama doktor korunmana gerek yok dedi.sadece adetin gecikirse hapı bırak gel hemen dedi. Senin kaç çıktı prolaktin
Benim 36 kusur çıktı bende burdan okudum dostinex ı kullanıp hamile olduğunu fark etmezsen galiba düşükle sonuclaniyormus farklı edilirse de doktor bebek tutulsun diye ilaç mı ne veriyormuş yanlış fikir vermek istemem burdan öğrendim korktum da ama artık kendimi iyice gözlemlerim yumurtlama günumu değerlendirip bakalım hayırlısı
Sen kaç hap kullandin

X