Dr. Ayça Kaya/ 1 haftada 3.5 kg diyeti

Selam demet, kolay gelsin. Hepsini okuyamadım, kaç kilo vermeye çalışıyorsun? Ne kadardır diyettesin?
Ben pek kilolu biri değilim ama sanırım her iki ayda bir diyete başlıyorum :)
Çabuk kilo veriyorum ama hemen geri alıyorum, sonra tekrar diyet. Bir türlü koruyamıyorum kilomu.
Şimdi 3 kilo vermek istiyorum ama direncim kırıldı sanırım, eskiden 1 haftada verirdim şimdi sürekli yiyesim geliyor kendimi durduramıyorum mutsuzum :KK43:
Merhaba Esra. Son 3 gündür hiç uyamadım. Bugün tartılacaktım ama çok hasta olduğum için tartılmadım. Kulak ağrım var çok kötü . Mahvetti beni. Bir kaç gün içinde yeniden devam edeceğim. Ama insan uyduğunda çok güzel hafifliyor. Özellikle öğlen protein akşam sebze yenildiği takdirde. Benim dezavantajım çalışmak öğlen yemekleri her zaman planladığım gibi olmayabiliyor.
5 kilo fazlam var.

Merhaba Esra. Son 3 gündür hiç uyamadım. Bugün tartılacaktım ama çok hasta olduğum için tartılmadım. Kulak ağrım var çok kötü . Mahvetti beni. Bir kaç gün içinde yeniden devam edeceğim. Ama insan uyduğunda çok güzel hafifliyor. Özellikle öğlen protein akşam sebze yenildiği takdirde. Benim dezavantajım çalışmak öğlen yemekleri her zaman planladığım gibi olmayabiliyor.
5 kilo fazlam var.
Çok geçmiş olsun, Allah şifa versin. Önce sağlık başka hiçbir şeyin kıymeti yok o olmayınca.
Çalışırken diyet gerçekten zor. Ben de en çok kahvaltıda sorun yaşıyorum. Her sabah hazırlıyorum ama iki çocukla hazırlanıp çıkacağım diye çoğu zaman yiyemiyorum. Sonra mecbur poaça simit vs yiyorum.

Hadi bakalım hayırlısı Pazartesi bu diyete başladım benim tek hakim olamadığım günde 2 kere içtiğim az şekerli Türk kahvesi :KK43: onun dışında tamamen uyuyorum diyete hedefim 50 olmak en son pzt tartıldığımda 54,6 idim ve hafta da 3 gün spor salonuna gidiyorum umarım işe yarar Ramazan’dan önce bitirmek istiyorum bu durumu

Hadi bakalım hayırlısı Pazartesi bu diyete başladım benim tek hakim olamadığım günde 2 kere içtiğim az şekerli Türk kahvesi :KK43: onun dışında tamamen uyuyorum diyete hedefim 50 olmak en son pzt tartıldığımda 54,6 idim ve hafta da 3 gün spor salonuna gidiyorum umarım işe yarar Ramazan’dan önce bitirmek istiyorum bu durumu

İnş. Başarırsın ben bırakmak zorunda kaldım.Safra kesemde taş çıktı .Ameliyat olduktan sonra bakacağım duruma artık

ben de deneyeceğim teşekkür ederiz paylaşım için

herkes yaptıklarını yazmış ama birebir uyup haftalık sonucunu yazan bile yok sonucu yazsanız ben dahil bu diyete başlamak uzere olanlara daha yardımcı olacaktır.

X