Dr Cemil Yurtseven'e burun estetik ameliyatı oldum, bu bir aşırı tavsiye konusudur :)

Balonyanak

Guru
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2013
1.054
1.001
Selamlar, benim gibi yıllardır ameliyat olmayı düşünüp bekleyenler varsa bu konu sizin için. Bu forumda 10 yıldır üyeyim ama bu konu hakkında inanılmaz tavsiye vermek istedim. Tereddüt ve korkusu olan bir çok arkadaşıma fikir olması açısından. Ne kadar kararsız ve zor bir süreç olduğunun farkındayım.

Yaklaşık 4-5 yıldır burun estetiğini ciddi düşünüyordum. Benim burnum uzun ve burun ucum çok boşta olan, kemerli, düşük burun uçlu bir burundu. Hem yüzüme göre olmayacağını düşünüp, hem de aşırı kavisli, aşırı yapay yapay burun yapacaklarından ciddi manada korkuyordum. Burun dolgusu yaptırmıştım daha önce kalıcı olmasa da yine de o anlık hayatımı kurtardığını düşünüyordum. Bir gün anlık "ben burun estetiği yaptırmaya karar verdim" diyerek doktorları araştırmaya başladım.

Daha sonrasında bir kaç yer araştırdım ama inanılmaz fahiş fiyatlar ve yüksek muayene ücreti çıkardılar. Arkadaşımın daha önce estetik operasyon geçirdiği (kendisinin de burnu taş bebek gibi) doktorunu kendisine sordum. Cemil Yurtseven'den böylelikle randevu aldım. Kendisi ayrıca KBB'ci. Kemik eğriliği olan birisi olarak nefes problemi de yaşıyordum. Benim için her anlamda aklıma yatkın bir doktordu.

Cemil hoca da muayene ücreti yok. İlk etapta asistanı Hilal hanımla görüşüyorsunuz, enerjisi çok güzel gitmeden frekanslar tutuyor zaten. Cemil beyde çok net birisi, görüşmeye gidince anlıyorsunuz. Kendisi de ameliyat görüşmesi yaparken her şeyden detaylı bahsetti aklımda hiç bir soru kalmadan ilk görüşmede ameliyat onayı verdim çok içime sinerek. Başka hiç bir doktorla yüz yüze görüşmeden okey'ledim, arkadaşım da bana referanstı hem. Kendisini tercih etme sebeplerinden birisi de Anadolu yakasında olması, bana yakın olmasını istiyordum. Ha bu arada Anadolu yakasında üstüne tanımam :) Bana kalsa bence en iyi estetik doktorlarından da :rapci:Cemil bey bir kaç yıla ciddi patlayacak bir estetik doktoru olacak bence şimdiden yerinizi alın derim. Bunların hepsini 1.5 aydan bildiriyorum. Ki burnum hala şiş ve ödemli bu haliyle bile inanılmaz iltifatlar alıyorum, herkes doktorumu soruyor. Şişlik inince burun oturunca burnumun fıstıklığını düşünmek beni ciddi heyecanlandırıyor.

Tereddütleri ve korkusu olan arkadaşlarıma hem fikir vermek hem de şaheser burnumu paylaşmak istedim. :) Bu süreçlerin ne kadar zor ve yıpratıcı olduğunu biliyorum. Umarım size de güzel bir fikir olur. Fotoğraflarımı ekliyorum, yorumlarınızı ve sorularınızı alırım :KK200: Ayrıca ağrısız, sızısız, morluksuz ve aşırı kolay geçirdim süreci. Nazar değecek diye korkumdan çevremle bunu paylaşamadım hatta, biraz ödüm koptu :KK76: Beni zorlayan tek şey silikon tamponların bir kaç gün burnumda kalması oldu. O da sürecin doğal getirisi zaten yapacak bir şey yok. Çabuk ve hızlı toparladım.

Eklentiler

• 85ec12ac-3c2d-45e9-85ae-1edc0a607c57.jpg
    85ec12ac-3c2d-45e9-85ae-1edc0a607c57.jpg
    93,6 KB · Görüntüleme: 1.875
Son düzenleme:
merhaba, ilk öncelikle burnunuz çok güzel olmuş yüzünüze eğrelti durmamış. Ne kadara yaptırdınız acaba? Bu konuda bilgi vermemişsiniz

merhaba, ilk öncelikle burnunuz çok güzel olmuş yüzünüze eğrelti durmamış. Ne kadara yaptırdınız acaba? Bu konuda bilgi vermemişsiniz
Selamlar cook teşekkür ediyorum fiyatı piyasaya göre harika bence, ben de çok araştırarak gittim doktoruma 30k'ya ameliyat oldum 2022'de. 2023'te herkeste olduğu gibi Cemil hocada da fiyatlar artmıştır mutlaka ama arada fahiş fark olacağını sanmam kendisine sorun isterseniz sosyal medya hesapları var :KK200:

Off şöyle reklam yapanlara o kadar sinir oluyorum ki. Böyle kendi reklamını yapan bir doktora ameliyat olmayın bence. Ayrıca Cemil Yurtseven'e ameliyat olup çok pişman olan, psikolojisinin bozulduğunu söyleyen, burnunun istedigi gibi olmadığını yüzüne uygun olmadığını yazan biri vardı burda. Siz memnun kalmış olabilirsiniz ama memnun kalmayanlar da var demek ki.

Off şöyle reklam yapanlara o kadar sinir oluyorum ki. Böyle kendi reklamını yapan bir doktora ameliyat olmayın bence. Ayrıca Cemil Yurtseven'e ameliyat olup çok pişman olan, psikolojisinin bozulduğunu söyleyen, burnunun istedigi gibi olmadığını yüzüne uygun olmadığını yazan biri vardı burda. Siz memnun kalmış olabilirsiniz ama memnun kalmayanlar da var demek ki.
Kim o üye, hiç denk gelmedim. Bence bu reklam değil,üye eski kayitli ve fotograflarini da yuklemis Burun çok yeni ama uzun dönem sonuca bakmak lazım...Cemil Yurtseven bencede iyi bir doktor,ben kendisine ameliyat olmadım. Başka bir doktora oldum ama dürüst bir doktor kendisi. Reklam kokusu hiç almadım. Bu ameliyatı kime olursanız olun,risk vardır. Kendi revizyonunu yapan çok doktor var. %100 garanti yok bu işte

Kim o üye, hiç denk gelmedim. Bence bu reklam değil,üye eski kayitli ve fotograflarini da yuklemis Burun çok yeni ama uzun dönem sonuca bakmak lazım...Cemil Yurtseven bencede iyi bir doktor,ben kendisine ameliyat olmadım. Başka bir doktora oldum ama dürüst bir doktor kendisi. Reklam kokusu hiç almadım. Bu ameliyatı kime olursanız olun,risk vardır. Kendi revizyonunu yapan çok doktor var. %100 garanti yok bu işte
Evet kesinlikle öyle sonuçta bir doktor ortalama baz alındığında bir çok kişinin burnuna dokunuyor herkes aynı memnuniyetle ayrılamaz ben şanslıymışım ki güzel bir burun sahibi oldum. Hiç bir şeyin %100 garantisi yok, kendi açımdan mutluyum tabii. Umarım yaptıran herkes güzel, minnak burunlara sahip olur. :) O kadar önemli ki. Ayrıca 10 yıldır üyeyim bu forumda bir çok kişiden de eskiyim di mi yenGEnC yenGEnC bana fake diyorlar balım şunlara bir şey söyler misin :skandal:

Son düzenleme:
Eeee ne alaka ? :) Ben 10 yıldan fazladır bu forumda üyeyim ve burnumdan da çok memnun kaldım o yüzden paylaşmak istedim herkese fikir olması açısından ama siz olayı şahsileştirdiniz, sanırım probleminiz başka. İyi günler.

Evet kesinlikle öyle sonuçta bir doktor ortalama baz alındığında bir çok kişinin burnuna dokunuyor herkes aynı memnuniyetle ayrılamaz ben şanslıymışım ki güzel bir burun sahibi oldum. Hiç bir şeyin %100 garantisi yok, kendi açımdan mutluyum tabii. Umarım yaptıran herkes güzel, minnak burunlara sahip olur. :) O kadar önemli ki. Ayrıca 10 yıldır üyeyim bu forumda bir çok kişiden de eskiyim di mi yenGEnC yenGEnC bana fake diyorlar balım şunlara bir şey söyler misin :skandal:
Yettim gari 😇😇😇
Bebeğim öncelikle burnun zaten güzeldi ama bu haliyle daha fıstık olmuşsun. Çok doğal duruyor bence 🧿🧿🧿
Doktorlar , beyaz eşyalar, kedi mamaları, mobilyalar, kuaförler, oteller,filmler ... Her şeyden memnun kalan var kalmayan var . Bu çok dogal değil mi?
Ama balonyanak reklam hesabı değil, parasını verip tedavi oldu 😇 sponsorlu olsa arkadaşın çok takipcili hesabı var, oradan linkler verir postlar paylasirdi. KKda anonim yazana kadar daha bir hakkını verirdi sponsorlugun En Büyük KK En Büyük KK

Kim o üye, hiç denk gelmedim. Bence bu reklam değil,üye eski kayitli ve fotograflarini da yuklemis Burun çok yeni ama uzun dönem sonuca bakmak lazım...Cemil Yurtseven bencede iyi bir doktor,ben kendisine ameliyat olmadım. Başka bir doktora oldum ama dürüst bir doktor kendisi. Reklam kokusu hiç almadım. Bu ameliyatı kime olursanız olun,risk vardır. Kendi revizyonunu yapan çok doktor var. %1

Eeee ne alaka ? :) Ben 10 yıldan fazladır bu forumda üyeyim ve burnumdan da çok memnun kaldım o yüzden paylaşmak istedim herkese fikir olması açısından ama siz olayı şahsileştirdiniz, sanırım probleminiz başka. İyi günler.
Niye sahsilestireyim ya ahhaha banane. Sadece o kadar övmüş o kadar goklere cikarmissiniz ki çok komik görünüyor yazmadan edemedim

Yettim gari 😇😇😇
Bebeğim öncelikle burnun zaten güzeldi ama bu haliyle daha fıstık olmuşsun. Çok doğal duruyor bence 🧿🧿🧿

Doktorlar , beyaz eşyalar, kedi mamaları, mobilyalar, kuaförler, oteller,filmler ... Her şeyden memnun kalan var kalmayan var . Bu çok dogal değil mi?
Ama balonyanak reklam hesabı değil, parasını verip tedavi oldu 😇 sponsorlu olsa arkadaşın çok takipcili hesabı var, oradan linkler verir postlar paylasirdi. KKda anonim yazana kadar daha bir hakkını verirdi sponsorlugun En Büyük KK En Büyük KK
Aşkım çok teşekkür ederim, beğenmene çok çok sevindim canımsın. :KK200:
Evet sen beni iyi tanıyorsun kadim dostum :KK51: İş hesabım da var oradan hiç bir şey paylaşmadım ama bırakalım kişi kendinden bilir işi diyorum ben. Umarım gerçekten ihtiyacı olanlara güzel bir post hazırlamışımdır desteğin için çok teşekkür ederim :KK200:

Aşkım çok teşekkür ederim, beğenmene çok çok sevindim canımsın. :KK200:
Evet sen beni iyi tanıyorsun kadim dostum :KK51: İş hesabım da var oradan hiç bir şey paylaşmadım ama bırakalım kişi kendinden bilir işi diyorum ben. Umarım gerçekten ihtiyacı olanlara güzel bir post hazırlamışımdır desteğin için çok teşekkür ederim :KK200:
Çook beğendim çünkü çok doğal durmuş 🤩 Minik kaydırak burunlardan değil, tam yüzüne uygun, eski burnundan çook farklı olmayan , yıllar sonra tanışan insanlarin estetikli sanmayacagi bir burun olmuş

Lagila Lagila 'ya şu açıdan hak verdim, birini uzun uzun övünce reklam gibi algilanabiliyor. Ama sen bir balik olarak sevdiğin şeylerle tam bağ kurup onları yuceltmeyi çok seviyorsun. Doktorundan da çok memnun kaldığın için herkesle paylaşmak istedin. Seni tanımayan kişilerin reklam sanmasi normal ^^

Boşver, sen keyfini çıkar yeni halinin.
Hep güzel yemekleri, çiçek bahçelerini, okyanusları koklarsin insallah yeni burnunla :KK37:

Son düzenleme:
Çook beğendim çünkü çok doğal durmuş 🤩 Minik kaydırak burunlardan değil, tam yüzüne uygun, eski burnundan çook farklı olmayan , yıllar sonra tanışan insanlarin estetikli sanmayacagi bir burun olmuş

Lagila Lagila 'ya şu açıdan hak verdim, birini uzun uzun övünce reklam gibi algilanabiliyor. Ama sen bir balik olarak sevdiğin şeylerle tam bağ kurup onları yuceltmeyi çok seviyorsun. Doktorundan da çok memnun kaldığın için herkesle paylaşmak istedin. Seni tanımayan kişilerin reklam sanmasi normal ^^

Boşver, sen keyfini çıkar yeni halinin.
Hep güzel yemekleri, çiçek bahçelerini, okyanusları koklarsin insallah yeni burnunla :KK37:
Canım benim mesajını yeni okuma fırsatım oldu, evet cidden öyle bir de Venüs Balık olunca bana denk gelen tüm güzel şeyleri inanılmaz yüceltiyorum beni çok iyi tanıyorsun artık. :) Sende benim canım Yay etkili ama tatlış Yengeç burcum olarak bitanecik arkadaşımsın, çok seviyorum seni. Senin fikirlerini ve yorumlarını her zaman çok önemsiyorum, güzel yorumlarına, güzel enerjine ve iyi kalbine kocaman :KK200: Burnumla aşk yaşamaya gidiyorum :KK37:şimdi

Geçmiş olsun, burnunuz mükemmel olmuş hem de çok doğal duruyor, tam istediğim gibi. Keşke İzmir'e falan da gelseydi bazı doktorlar talep olunca geliyorlar ya :KK43:
Çook teşekkür ederim :) Ben de çok memnunum burnumdan, şimdilik kendisiyle de çok iyi anlaşıyoruz siz de o sürece gireceksiniz sanırım inşallah gönlünüzce bir doktor bulursunuz ve mutlu ayrılırsınız. Sonucun güzel olması paha biçilemez. Ayrıca şehir dışı olayını hiç bilmiyorum açıkcası :KK200:

Çook teşekkür ederim :) Ben de çok memnunum burnumdan, şimdilik kendisiyle de çok iyi anlaşıyoruz siz de o sürece gireceksiniz sanırım inşallah gönlünüzce bir doktor bulursunuz ve mutlu ayrılırsınız. Sonucun güzel olması paha biçilemez. Ayrıca şehir dışı olayını hiç bilmiyorum açıkcası :KK200:
fiyatı söyleme şansınız var mı acaba

X