Dr Cemil Yurtseven'e burun estetik ameliyatı oldum, bu bir aşırı tavsiye konusudur :)

Selamlar, benim gibi yıllardır ameliyat olmayı düşünüp bekleyenler varsa bu konu sizin için. Bu forumda 10 yıldır üyeyim ama bu konu hakkında inanılmaz tavsiye vermek istedim. Tereddüt ve korkusu olan bir çok arkadaşıma fikir olması açısından. Ne kadar kararsız ve zor bir süreç olduğunun farkındayım.

Yaklaşık 4-5 yıldır burun estetiğini ciddi düşünüyordum. Benim burnum uzun ve burun ucum çok boşta olan, kemerli, düşük burun uçlu bir burundu. Hem yüzüme göre olmayacağını düşünüp, hem de aşırı kavisli, aşırı yapay yapay burun yapacaklarından ciddi manada korkuyordum. Burun dolgusu yaptırmıştım daha önce kalıcı olmasa da yine de o anlık hayatımı kurtardığını düşünüyordum. Bir gün anlık "ben burun estetiği yaptırmaya karar verdim" diyerek doktorları araştırmaya başladım.

Daha sonrasında bir kaç yer araştırdım ama inanılmaz fahiş fiyatlar ve yüksek muayene ücreti çıkardılar. Arkadaşımın daha önce estetik operasyon geçirdiği (kendisinin de burnu taş bebek gibi) doktorunu kendisine sordum. Cemil Yurtseven'den böylelikle randevu aldım. Kendisi ayrıca KBB'ci. Kemik eğriliği olan birisi olarak nefes problemi de yaşıyordum. Benim için her anlamda aklıma yatkın bir doktordu.

Cemil hoca da muayene ücreti yok. İlk etapta asistanı Hilal hanımla görüşüyorsunuz, enerjisi çok güzel gitmeden frekanslar tutuyor zaten. Cemil beyde çok net birisi, görüşmeye gidince anlıyorsunuz. Kendisi de ameliyat görüşmesi yaparken her şeyden detaylı bahsetti aklımda hiç bir soru kalmadan ilk görüşmede ameliyat onayı verdim çok içime sinerek. Başka hiç bir doktorla yüz yüze görüşmeden okey'ledim, arkadaşım da bana referanstı hem. Kendisini tercih etme sebeplerinden birisi de Anadolu yakasında olması, bana yakın olmasını istiyordum. Ha bu arada Anadolu yakasında üstüne tanımam :) Bana kalsa bence en iyi estetik doktorlarından da :rapci:Cemil bey bir kaç yıla ciddi patlayacak bir estetik doktoru olacak bence şimdiden yerinizi alın derim. Bunların hepsini 1.5 aydan bildiriyorum. Ki burnum hala şiş ve ödemli bu haliyle bile inanılmaz iltifatlar alıyorum, herkes doktorumu soruyor. Şişlik inince burun oturunca burnumun fıstıklığını düşünmek beni ciddi heyecanlandırıyor.

Tereddütleri ve korkusu olan arkadaşlarıma hem fikir vermek hem de şaheser burnumu paylaşmak istedim. :) Bu süreçlerin ne kadar zor ve yıpratıcı olduğunu biliyorum. Umarım size de güzel bir fikir olur. Fotoğraflarımı ekliyorum, yorumlarınızı ve sorularınızı alırım :KK200: Ayrıca ağrısız, sızısız, morluksuz ve aşırı kolay geçirdim süreci. Nazar değecek diye korkumdan çevremle bunu paylaşamadım hatta, biraz ödüm koptu :KK76: Beni zorlayan tek şey silikon tamponların bir kaç gün burnumda kalması oldu. O da sürecin doğal getirisi zaten yapacak bir şey yok. Çabuk ve hızlı toparladım.
Çok güzel ve doğal olmuş. Öncesini de koysaydınız iyi olurmuş. Sağlıkla kullanın.

Önerdiğiniz doktor yüzünden botoks zehirlenmesi yaşadım ve asla ilgilenmedi. Hayatımı bile kaybedebilirdim bu sebepten. Kendisine ameliyat olmayı düşünenlere duyurulur

X