Dr Cemil Yurtseven'e burun estetik ameliyatı oldum, bu bir aşırı tavsiye konusudur :)

Off şöyle reklam yapanlara o kadar sinir oluyorum ki. Böyle kendi reklamını yapan bir doktora ameliyat olmayın bence. Ayrıca Cemil Yurtseven'e ameliyat olup çok pişman olan, psikolojisinin bozulduğunu söyleyen, burnunun istedigi gibi olmadığını yüzüne uygun olmadığını yazan biri vardı burda. Siz memnun kalmış olabilirsiniz ama memnun kalmayanlar da var demek ki.
O benim. Ben 4 ay önce yaptırdım, ilk ameliyatımdı. Benim bilinçsizliğim ve doktorun her dediğini kabullenmemden kaynaklı şu an olumsuz bir sonuç elde ettim. Yatay pozisyondaki ameliyat fotoğraflarını çok yanlış yorumlamışım, hiçte benim istediğim gibi değillermiş. Ön profil oldukça değişiyor zaten. Görsel açıdan güzel gözükmüyor gören keşke yaptırmasaydın diyor. Çok büyük bir hayal kırıklığı oldu benim için. Estetiksel açıdan hiç beğenmedim, revizyon için doktor araştırıyorum. Yüzünüzde istemediğiniz bir şeyi taşımak ve her gün buna bakmak çok çok ağır bir durum. Acele etmeden çok iyi araştırmanızı tavsiye ederim. Ameliyat öncesi sonrası bakış açımız oldukça değişiyor.

Her doktorun olumlu olumsuz sonucu olabilir. Benimki olumsuz sonuçlandı. Doktor iddialı burunlar yapıyor. Doğallıktan yanaysanız biraz düşünün derim.

Kullandığı teknik kiminde güzel kiminde kötü duruyor.

Son düzenleme:
O benim. Ben 4 ay önce yaptırdım, ilk ameliyatımdı. Benim bilinçsizliğim ve doktorun her dediğini kabullenmemden kaynaklı şu an olumsuz bir sonuç elde ettim. Yatay pozisyondaki ameliyat fotoğraflarını çok yanlış yorumlamışım, hiçte benim istediğim gibi değillermiş. Ön profil oldukça değişiyor zaten. Görsel açıdan güzel gözükmüyor gören keşke yaptırmasaydın diyor. Çok büyük bir hayal kırıklığı oldu benim için. Estetiksel açıdan hiç beğenmedim, revizyon için doktor araştırıyorum. Yüzünüzde istemediğiniz bir şeyi taşımak ve her gün buna bakmak çok çok ağır bir durum. Acele etmeden çok iyi araştırmanızı tavsiye ederim. Ameliyat öncesi sonrası bakış açımız oldukça değişiyor.

Her doktorun olumlu olumsuz sonucu olabilir. Benimki olumsuz sonuçlandı. Doktor iddialı burunlar yapıyor. Doğallıktan yanaysanız biraz düşünün derim.

Kullandığı teknik kiminde güzel kiminde kötü duruyor.
Özelden fotoğrafınızı atma imkanınız var mı acaba ? Burnunuzu inanılmaz merak ettim. Kesinlikle bir doktor her burnu aynı başarı oranıyla yapamaz bende buna katılıyorum ama bu süreç insanı psikolojik olarak yoran bir süreç. Sonuç için katlanıyoruz, sizin içinde güzel sonuçlanmasını dilerdim. Hayal kırıklığı yaşamanıza üzüldüm cidden, çok çok geçmiş olsun.

Özelden fotoğrafınızı atma imkanınız var mı acaba ? Burnunuzu inanılmaz merak ettim. Kesinlikle bir doktor her burnu aynı başarı oranıyla yapamaz bende buna katılıyorum ama bu süreç insanı psikolojik olarak yoran bir süreç. Sonuç için katlanıyoruz, sizin içinde güzel sonuçlanmasını dilerdim. Hayal kırıklığı yaşamanıza üzüldüm cidden, çok çok geçmiş olsun.
Tabi gerçekten çok yordu burun bana ait değil gibi, sanırsam burun yapısı olarak da estetiğe çok müsait bir burun değildi sanırım veya doktoruma beklentilerimi açıkça söylemeli ve daha açık iletişim kurarak istediklerimin tam olarak olup olamayacağını anlamalıydım. Ön profilim bozuldu yandan da daha uzun bir burun oldu. Her teknik her burna olmuyor malesef, ilk ameliyat olacaklar atıyorum burnu büyükse küçük burunlu ameliyat sonuçlarına göre hareket etmemeli. Ameliyatlarda küçük burunlu olanların daha olumlu sonuçlar aldığını fark ettim. Ben şu an revizyon araştırma sürecindeyim bakalım umarım iyi bir doktor bulup bu sorunumdan kurtulurum, teşekkürler bu arada :)

Selamlar, benim gibi yıllardır ameliyat olmayı düşünüp bekleyenler varsa bu konu sizin için. Bu forumda 10 yıldır üyeyim ama bu konu hakkında inanılmaz tavsiye vermek istedim. Tereddüt ve korkusu olan bir çok arkadaşıma fikir olması açısından. Ne kadar kararsız ve zor bir süreç olduğunun farkındayım.

Yaklaşık 4-5 yıldır burun estetiğini ciddi düşünüyordum. Benim burnum uzun ve burun ucum çok boşta olan, kemerli, düşük burun uçlu bir burundu. Hem yüzüme göre olmayacağını düşünüp, hem de aşırı kavisli, aşırı yapay yapay burun yapacaklarından ciddi manada korkuyordum. Burun dolgusu yaptırmıştım daha önce kalıcı olmasa da yine de o anlık hayatımı kurtardığını düşünüyordum. Bir gün anlık "ben burun estetiği yaptırmaya karar verdim" diyerek doktorları araştırmaya başladım.

Daha sonrasında bir kaç yer araştırdım ama inanılmaz fahiş fiyatlar ve yüksek muayene ücreti çıkardılar. Arkadaşımın daha önce estetik operasyon geçirdiği (kendisinin de burnu taş bebek gibi) doktorunu kendisine sordum. Cemil Yurtseven'den böylelikle randevu aldım. Kendisi ayrıca KBB'ci. Kemik eğriliği olan birisi olarak nefes problemi de yaşıyordum. Benim için her anlamda aklıma yatkın bir doktordu.

Cemil hoca da muayene ücreti yok. İlk etapta asistanı Hilal hanımla görüşüyorsunuz, enerjisi çok güzel gitmeden frekanslar tutuyor zaten. Cemil beyde çok net birisi, görüşmeye gidince anlıyorsunuz. Kendisi de ameliyat görüşmesi yaparken her şeyden detaylı bahsetti aklımda hiç bir soru kalmadan ilk görüşmede ameliyat onayı verdim çok içime sinerek. Başka hiç bir doktorla yüz yüze görüşmeden okey'ledim, arkadaşım da bana referanstı hem. Kendisini tercih etme sebeplerinden birisi de Anadolu yakasında olması, bana yakın olmasını istiyordum. Ha bu arada Anadolu yakasında üstüne tanımam :) Bana kalsa bence en iyi estetik doktorlarından da :rapci:Cemil bey bir kaç yıla ciddi patlayacak bir estetik doktoru olacak bence şimdiden yerinizi alın derim. Bunların hepsini 1.5 aydan bildiriyorum. Ki burnum hala şiş ve ödemli bu haliyle bile inanılmaz iltifatlar alıyorum, herkes doktorumu soruyor. Şişlik inince burun oturunca burnumun fıstıklığını düşünmek beni ciddi heyecanlandırıyor.

Tereddütleri ve korkusu olan arkadaşlarıma hem fikir vermek hem de şaheser burnumu paylaşmak istedim. :) Bu süreçlerin ne kadar zor ve yıpratıcı olduğunu biliyorum. Umarım size de güzel bir fikir olur. Fotoğraflarımı ekliyorum, yorumlarınızı ve sorularınızı alırım :KK200: Ayrıca ağrısız, sızısız, morluksuz ve aşırı kolay geçirdim süreci. Nazar değecek diye korkumdan çevremle bunu paylaşamadım hatta, biraz ödüm koptu :KK76: Beni zorlayan tek şey silikon tamponların bir kaç gün burnumda kalması oldu. O da sürecin doğal getirisi zaten yapacak bir şey yok. Çabuk ve hızlı toparladım.
Çok güzel olmuş, güle güle.kullanin.fakat 1.5 ay çok erken burun çok değişik açıkçası 3.kez revizyon oldum ne yazikki ,şuan çok iyi 6 yıl oldu.demek istediğim şu ,ilk revizyonumda ve 2.sinde yaşadığım ilk 3 ay harika süper sonra yavaş yavaş küçüldü,odemler indi indikce kemikler çıktı,o harika burnum resmen eridi.odemler biraz kusurları kapatıyor. Bu benim tecrübem tabiki, burun yapısı, burun dersi farklı herkes de olacak diye bir kural.yok.memnuniyet için uzun dönem onemli demek istiyorum .en az 6 ay hatta 1 yıl.ama burnunuz çok iyi görünüyor, umarım hep güzel kalır 😊

Kim o üye, hiç denk gelmedim. Bence bu reklam değil,üye eski kayitli ve fotograflarini da yuklemis Burun çok yeni ama uzun dönem sonuca bakmak lazım...Cemil Yurtseven bencede iyi bir doktor,ben kendisine ameliyat olmadım. Başka bir doktora oldum ama dürüst bir doktor kendisi. Reklam kokusu hiç almadım. Bu ameliyatı kime olursanız olun,risk vardır. Kendi revizyonunu yapan çok doktor var. %100 garanti yok bu işte
Kesinlikle katılıyorum sana,uzun dönem çok önemli.benim.6.yilim ve 3 revizyon oldum ne yazikki.sonuncusu süper oldu ,ben de seve seve kim sorarsa siddetel tavsiye ediyorum doktorumu,çünkü gittiğim bir sürü ünlü isim beni kabul.etmedi .risk almadılar. Zor bir ameliyat ti.burun ucum.yoktu bitikti, kaburga kikirdagi kullanıldı vs en önemlisi 6 yıl ve hala taş gibi ,düşme, yamulma yok,ama bu iş şans işi bencede 100 de 100 sonuç imkansız gibi birey, burun yapısı, derisi önemli, beklentide. Öle barbie burnu istemekle olmuyor zemin belli bi kere ,burun güzel de olsa olmayınca olmuyor .büyük bir değişim beklemek yanlış

33C418E2-F474-4484-8F9B-DB0D91143711.jpeg
B8B2C4F6-5753-445D-A8BF-43005CEB08F2.jpeg

Çok güzel olmuş, güle güle.kullanin.fakat 1.5 ay çok erken burun çok değişik açıkçası 3.kez revizyon oldum ne yazikki ,şuan çok iyi 6 yıl oldu.demek istediğim şu ,ilk revizyonumda ve 2.sinde yaşadığım ilk 3 ay harika süper sonra yavaş yavaş küçüldü,odemler indi indikce kemikler çıktı,o harika burnum resmen eridi.odemler biraz kusurları kapatıyor. Bu benim tecrübem tabiki, burun yapısı, burun dersi farklı herkes de olacak diye bir kural.yok.memnuniyet için uzun dönem onemli demek istiyorum .en az 6 ay hatta 1 yıl.ama burnunuz çok iyi görünüyor, umarım hep güzel kalır 😊
Çok teşekkür ederim hemen yukarıdaki fotoğraflarım güncel ♥️ su an 9 ay oldu hatta 10.aya doğru gidiyoruz. Kesinlikle çok haklısınız ben burnumda daha pek değişiklik olmaz sanıyordum tecrübemde yok bilmiyorum o zaman tabii ama ameliyattan sonra cok bariz olmasa da farklılık oluştu. Birinde sağ profil, birinde soldan profilim olan 2 fotoğraf attım. Maşallah burnumu çok seviyorum herkeste soruyor ama mesela ödemler inmeye başladıkça sağ profil daha kavisli sol profilin daha düz indiğini fark ettim. Doktorumla da konuştuk tabii. Bu durum şundan kaynaklı: önceki burnumda sol profil cok kemikliydi yamuktu burnum eskiden de sol profilim farklı ve sağ farklıydı. Sol profilden poz vermeyi sevmezdim hep biliyordum. Hatta ameliyat sırasında da doktorumu zorlayan şey sol profilim olmuş.Deformasyonu en fazla bu şekilde düzelttiğini söyledi. Yakınlarıma hep soruyorum farklı di mi diye aslında kimse farklı demiyor aynı buluyor ama ben kendimi detaylı incelediğim için o ufak farkı görüyorum onun dışında çok çok memnunum. 😊 çok güzel oturdu yine de hala ödem var bence çokta olmasa da, siz daha iyi bilirsiniz 1.5-2 yılı bulacak tam şeklini alması sanıyorum 😊

merhaba ben de düşünüyorum ameliyat için gitmeyi, bir sıkıntı yaşadınız mı? ve tam olarak hangi işlemler yapıldı yardımcı olabilir misiniz
Merhaba güncel fotoğrafımı paylaştım. Son halinden bir sonuca varabilirsiniz diye düşünüyorum bir sıkıntı yaşamadım bu arada herşey şükür normal seyrinde gitti çok memnunum. Sadece ameliyat öncesi normal bir burun isterken şimdi keşke burun ucunu çok daha kalkık yaptırsaydım hastalığına yakalandım 😂 ve bunun psikolojik bir rahatsızlık olduğunu düşünüyorum 😅

Ameliyattan önce memnun kalmayan kızın yorumunu da görmüşsünüz aslinda:KK43: geçmiş olsun ne sıkıntı yaşadınız
Evet gördüm konuştuk kendisiyle. Çok pişmanım ben de. İlkinde burun ucum düştü yamuk yumuk bir burun oldu. İkincide de burun ucum ilki kadar düşmese de hemen üstte kemer çıktı, o kemerden dolayı burun ucu daha düşük görüyor. Yani ameliyatlar sonrası kavisli güzel bir burun yerine kemerli bir burnum var artık. Üstüne de pişkin tavırlarla karşılaşıyorum

X