dügün nişan iptal eden var mı

limoncu28

Guru
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2013
7.132
4.594
arkadaslar siz ne düsünüyosunuz temmuz agustoz icin bu korona gecermi
bu sene hem kardesimin hemde kuzenlerimizn bu tarihlerde dügünü var iptal edip etmemek konusunda kararsız kaldık
bu ille bence bi kac ayda gitmicek gibi
farzedelim temmuzda bitti millet dügüne bile gelmez diye düsünüyorum sahsen ben cok yakınım olmada gitmem bile

yani aranızda nisanını dügününü iptal eden varmı kardesim cok kararsız oda okucak ona göre yorum yazın lütfen :)))

Hazirandan sonra yavaş yavaş sokağa çıksak da toplu organizasyonların ancak gelecek bahar başlayabileceğini okudum ben güvendiğim bir enfeksiyon profundan. Yani bu yaz düğün nişan muhtemelen yasaklı olacak, yasaklı olmasa dahi aklı başında insanlar katılmayacak. Ben katılmazdım kesinlikle.

Kuzenimin kizinin Mayıs sonunda düğünü vardı...önden evi de tutup döşemeye de başlamışlardı ...ev kiraları dört binin üstünde..şimdi düğün belirsiz bir tarihe iptal oldu ,eşyaları yerleşmiş dayanmış döşenmiş evin kirasını ödüyorlar 😔

Hazirandan sonra yavaş yavaş sokağa çıksak da toplu organizasyonların ancak gelecek bahar başlayabileceğini okudum ben güvendiğim bir enfeksiyon profundan. Yani bu yaz düğün nişan muhtemelen yasaklı olacak, yasaklı olmasa dahi aklı başında insanlar katılmayacak. Ben katılmazdım kesinlikle.
keske yasaklasalar aslında dügünleri en azındna kafan rahat olur böyle insanın en önemli günü ama istedigin gibi kutlama yapamadıktan sonra ne kıymeti var

Arkadaşım nikahını geçen ay başında kıydı. Temmuzda düğün vardı, şu anda ekime ertelemeyi planlıyor.

Mart sonu tanıdığın düğünü vardı.
Salonlar iptal tabi.
Resmi nikahı da kiymislar.
Damat gelini anne evinden aldı götürdü kendi evlerine.
Yakın akrabalar bile toplanmadi.
Nasip yani bu olağanüstü bir durum.
Ancak yaza nolur bilemeyiz.
Temmuzda olsa da bu işlerin hazırlığı çarşı pazar eşya gezmesi alması var.
Duruma göre hareket etmek en iyisi.

Benim kardeşim genellikle devlete iş yapıyor (memur değil) ödemeleri, yeni işleri Temmuz sonuna planlıyorlamış. Temmuzda düşünmeyin bence

Ben ettim. Sadece nikâh yaptım. Başta çok üzülüyor insan ama sonra alışıyorsunuz. Şu anda zaten yasak o zamana yasak kalksa bile az kişi gelebilir. 4 Temmuz'da düğünü olan arkadaşım da ertelemeyi düşünüyor. Valla sonra alışıyorsunuz fikre, biz nikâh yaptık ve o gün beklediğimizden çok daha güzel geçti. Düğünü de sonra yapmayı düşünüyoruz. Şu an aynı eve geçtik.

Son düzenleme:
X