düğünde ilk dans müziği

22 gün sonra benimde dügünüm var vj bülent candamarımsın niran ünsal aklım hep sende rafetel roman ömrümün sahibi ferhat göçer cennet arasında daha karar veremedik

9 haziranda benimde düğünüm var dans müziği sezen aksu hoş geldin süper arkadaşlar:))

kızlar benimde düğünüm 14 temmuzda biz ilk dansımız için kenan doğulunun gel gelinim gönlüme gel şarkısını seçtik :KK19:

benim şarkım levent yüksel-med cezirdi...evlenmeden önce de çok severdim, söylerdim eşime..."sevdikçe sevesim geliyor, ölene kadar peşindeyim bırakmam"...

bir de ufak çaplı kendi halinde, yavaş ve hızlı tempolu iki dans kareografisi oluşturmuştum ben :KK17::KK17: keyifliydi, tavsiye ederim...

benimde şu an iki müzik var kafamda belki size fikir olur
yaşar benim bütün rüyalarım seninle
esin engin pervane ama bunda dansetmek biraz zor olabilir

yıldız tilbe yaşamak seninle güzel
soner arıca deniz gözlüm
vj bülent can damarımsın canım şarkıları mutlaka :KK31:

bir tek seni sevdim gerisi yalan şarkısını dinledim şimdi düğünde ilk dans müziği olablir bence çokta anlamlı bnde bu şarkıyı yapcam sanırım çok hoşuma gitti :KK66: yıldız tilbeden dinledim gayet güzel söluyor bence :KK70:

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba arkadaşlarr,1 ay sonra nişanım var ve çok kararsızım hangi şarkıyla ilk dansımızı yapsak die,lütfen bana yardımcı olurmusunuz? mesela benm kafamda bi kaç tane var

historia de un amor - YouTube historia de un amor'un bu versionu

Una bella historia- Michel Fugain bu aslında küçüklüğümden beri hayalimdeki şarkıydı ama ıssız adam cıvkını çıkardıı

bide türkçe olarak zeerin özer-o yaz,ve nilüfer ta uzak yollardan sizce hangisi olsun??

Düğünümüz için çalınacak şarkıların tamamını oluşturduk, bizim ilk dans şarkımız

Scorpions - Still Loving You olacak Allah kısmet ederse.

dans müziğimiz Zuhal Olcay - Pervane :KK17:

bizde özdemir erdoğanın söylediğini yapmak istiyoruz :) yani büyük ihtimal o olacak ama biraz dans etmek zor olur gibi geliyo salınarak etmek gerekiyo diye düşünüyorum siz nasıl dans etmiştiniz?

[SUB][/SUB]
bizde özdemir erdoğanın söylediğini yapmak istiyoruz :) yani büyük ihtimal o olacak ama biraz dans etmek zor olur gibi geliyo salınarak etmek gerekiyo diye düşünüyorum siz nasıl dans etmiştiniz?

benim son dakika değişti :85: ama provasını yapmıştık çok kez bence gayette güzel oluyor zaten o heyecanla müziği pek duymuyorsun :KK17:

benim son dakika değişti :85: ama provasını yapmıştık çok kez bence gayette güzel oluyor zaten o heyecanla müziği pek duymuyorsun :KK17:

biz daha prova falan yapmadık ama o şarkı çook hoşuma gidiyo benim :) sen duymuyosun da dışardan insanlar hem görüyo hem duyuyo alakasız alakasız dans etmeyelim de :KK70:

yok yok gayet alakalı çokta güzel oluyor :)

ayy siz daha çok tazesinizz :) ben kendi kendime prova yapıyorum zaten evde :d sevdiceğimle yapmaya fırsatımız olmadı daha ama çok güzel bi şarkı yaa :)

Düğünümüz için çalınacak şarkıların tamamını oluşturduk, bizim ilk dans şarkımız

Scorpions - Still Loving You olacak Allah kısmet ederse.

benim en en en çok sevdiğim 2 şarkıdan biridir :))) çok güzel olurrrrrrr :KK70:DD

X