Dukan Diyeti yapanlaar veya yapacak olanlaarr :))

bügün bende başladım tam anlamıyla yarın başlıycam bugun hazırlık yapıyorum malzeme temin ediyorum kitabı alıcam light yogurt peynır filan yarın tam anlamıyla başlıyorum ama sankı zor gi,bii

kizlar yapmayin etmeyin! boyle sagliksiz diyetlerde kansere zaten hali hazirda yeterince maruz kaldigimiz bu gunlerde iyice davetiye cikariyoruz. sahsen isvec diyeti ve dukan diyetini ciddi sekilde sakincali buluyorum. ozellikle dukan hakkinda bu kadar olay olmusken yapmayin. tas devri diyeti kitabini okuyun, dr.joel fuhrman'in yasamak icin ye'sini okuyun -ki siddetle tavsiye ettigim bir kitaptir- emin olun saglikli bir sekilde kilo vericeksiniz. ebru salli pilates cdlerini edinin, daha once pilates gecmisiniz yoksa once ilk cikardigi cd sinden baslayin kendinizi sakatlamayin

bügün bende başladım tam anlamıyla yarın başlıycam bugun hazırlık yapıyorum malzeme temin ediyorum kitabı alıcam light yogurt peynır filan yarın tam anlamıyla başlıyorum ama sankı zor gi,bii

nasıl gidiyor tatlım başlayabıldın mı dıyete bugun alısverıs yaptım yarın başlıyorum bende

arkadaşlar benim bgn 4. atak günüm.1,5kg verdim.lakin haftaya regl dönemim,kilo kaybı regl döneminden sonra daha belirgin olur die umut ediyorum.yalnız bişe sorucam.kaçamak yaparsak sonuçları ne oluyor :) kaçamak planım varda :KK30::KK53:

arkadaşlar benim bgn 4. atak günüm.1,5kg verdim.lakin haftaya regl dönemim,kilo kaybı regl döneminden sonra daha belirgin olur die umut ediyorum.yalnız bişe sorucam.kaçamak yaparsak sonuçları ne oluyor :) kaçamak planım varda :KK30::KK53:

valla kıtapta kaçamak yapmayın dıyor. şişirilmiş bı balona ığne batırırsanız söner dıyede açıklama yapmış. ama insanın elinde değil işte demi:)

selam kızlar. ben bugün itibariyle 6 günlük atak evremi bitiriyorum. yarın 5+5 le devam edicem. yalnız evdeki tartım bozuktu. en son 88 kilodaydım. kilo verdigimi fark ettim. kıyafetlerden anlaşılıyor.inş başarılı oluruz. yalnız bişi sorcam bilen varmı. cok araştırdım. zeytin yiyebilcekmiyiz seyir evresinde?

selam kızlar. ben bugün itibariyle 6 günlük atak evremi bitiriyorum. yarın 5+5 le devam edicem. yalnız evdeki tartım bozuktu. en son 88 kilodaydım. kilo verdigimi fark ettim. kıyafetlerden anlaşılıyor.inş başarılı oluruz. yalnız bişi sorcam bilen varmı. cok araştırdım. zeytin yiyebilcekmiyiz seyir evresinde?

zeytin yiyemiyoruz diye biliyorum. benim de 5 günlük atak evresi adet dönemimle birlikte 5/5 ps kısmını bitirdim. şimdi saf proteindeyim.2 hafta dolmadan 3 kg gitti, ki 3 kez kaçamak yapmama rağmen. 68 kg idim. şuanda 65 kg'yum. devam ediyorum istekle :KK76::KK76:

Dukan çok zor bir diyet değil mi kızlar? Yani bi tek bana mı öyle geliyor bilemiyorum ama aşırı sağlıksız olduğunu düşünüyorum :KK43:

Valla bende yapmak istiyorum ya baslıcam bir kere yaptım 7 kilo verdim simdi yine yapicam ama cesaretimi bekliyorum cok zor ilk hafta..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben gecen sene yapmaya calistim ama atak evresinin 3. Gununde bayildim.cok halsiz oluyorum.biturlu ikinci evreyi tamamlayamiyirum

Ben kitabı almadım ama kıtapcıda bakarken tarıflere baktım yanı garıp garıp tarıfler nerden bulucan nasıl yapıcan sızın programınızı ogrenebılırmıyım ? Amerıka gnc den ıkı tane ılac getırdım bırı yag yakıyor dıgerı de ınsulını dengelıyor tok tutuyor sıfır yeme ıstegı var hazır bu durumdayken dukanla devam etmek ıstıyorum ..

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Slm arkadaşlar...
Ben 82 kilo ile diyete başladım.Atak evrem 5 gün çıkmıştı yaptım ve 3 kg verdim 79 kg oldum .Şu an seyir evremin 4. günü haftada 1 kez tartılmanızı tavsiye ederim çünkü günlük tartıldığımızda ibre sürekli değişiyor 1-2 kg oynuyor.Kesinlikle kurallara uyun ve asla kaçamak yapmayın.Emeğinizin karşılığını inanın alacaksınız.Çok yakın tanıdığım bir ablam 4,5 ayda 40 kg verdi.Bu inanılması çok güç bir durum fakat GerçeK :))

ama kesinlikle çok sağlıksız bir diyet.Biraz sporla normal bi diyeti desteklemek varken.. Zaten bırakır bırakmaz verdiğin kiloların cogunu geri alıyosun. mantıksız bi diyet bence bir suru kişi kaç tane hastalık gecırdı hepimize cazip geliyo yani ayda 5-6 kiloyu rahat rahat vermek. Ama eksisi artısından cok fazla ekmeği kesin sekeri kesin gunde bi saat yuruyun bi ayda degil iki ayda verin ama en azndan vucudunuza acı cektirmemiş olursun uz

Çevremde dukan diyetiyle zayıflayıp hayatlarına mükkemel zayıflıkta devam ediyorlar. Dukan diyeti sporcuların uyguladığı bir diyet şekli. Avrupa şampiyonlarına bakarsanız müsabakalara katılmadan önce vücudlarındaki yağı atıp kas yapabilmek için uzun süre protein yerler. Eğer olsaydı onlara da zararı olurdu diye düşünüyorum :)

burda eskiden 5000-6000 sayfali bi dukan topici vardi. Dukan urunleri gelmeden once cok kisiyi zayiflatmistir. sadece dukan kitabini okuyarak.

Ama dukan urunleri gelince, anlasilan sadece paranin dedigi olur, baska kullanici istemiyoruz gibi bir durum oldu.

ben dukanla bazi saglik kurallarina da dikkat ederek 23 kilo verdim. bu bir bucuk sene icinde 5 kilosunu geri aldim, ama sporuma falan dikkat ederek yine de koruyabildigim kilodayim.

spor icin yurume uygulamalari cok faydali oluyor. ne kadar yurudugunu falan olcuyor, tabi tamamen para vermeden motivasyonu korumak biraz daha zor oluyor ama, buyrun yurumenizi devamli olcecek motivasyon aletlerinden biri
http://www.sehirfirsati.com/deals/tum-turkiye/gg-formetre/56818113

Kitapta zeytinle ilgili birşey demiyor.Zeytin yağ içeriyor ve tuzlu.turşu da tuzlu ama tatlandıracak kadara izin var.yağ yasak kitaba göre ama dukan sitesindeki güncellemelere göre 2 tatlı kaşığına mı ne müsaade varmış, sınırlı izinli yani.Dolayısıyla zeytinsiz yapamıyorsan birkaç taneden zarar gelmez gibi görünüyor.

X