Dünyanın en zor şeyi araba kullanmak mı?

Merhaba kk,
2 hafta sürücü kursundan kurs aldım. Gelişme var epey ama bana yeterli gelmiyor. Şoför koltuğuna hiç oturmayan ben kurs sayesinde kendimi geliştirdim ama sınavdan kalacağım gibi geliyor şu an. Hala eksiklerim var, direksiyon hocam çok sakin ve anlayışlı Allah'tan.

Biliyorum kimse anne karnında öğrenmiyor suyun içine girip yüzmeyi öğrenmek gibi bir şey bu... Siz nasıl yaptınız sevgili soförler 😊 Sorunsuz bir kalkış ve park etme istiyorum. Kendim hiç pratik hiç yapmadim ve hafta sınav varrrrrr 😃
Hiç stres yapma. Stres ve baskı altında hata yapman kaçınılmaz olur. Pratik yapma imkanın var ise yanında eşin yada baban olmadan mümkünse tek başına, mümkün değilse de sakin biri ile pratik yapmaya çalış. Sınavlarda artık çok detaylara bakılıyor eskiden daha kolay alınıyormuş ehliyet ama şuan sınavlar gerçekten daha kurallı ve zor. Sakin kalabilirsen ve bol bol pratik yaparsan geçemeyeceğin birşey değil. Ve ehliyetini aldıktan sonra inşallah kendi araban var ise yada olur ise işte o zaman offff dersin :) Gerçekten benim için ennn en sevdiğim yer arabam ve yapmaktan en çok zevk aldığım şeyde araba kullanmak.
Hadi hayırlısı olsun, başarılar diliyorum sana. Sen halledersin bence :)) Önce kendine güven ve iste.. Yapanların senden fazlası farkı yok, hee olurda bir aksilik olur ise de hiç canını sıkmadan yola ve denemeye devam.. :KK25:

Merhaba kk,
2 hafta sürücü kursundan kurs aldım. Gelişme var epey ama bana yeterli gelmiyor. Şoför koltuğuna hiç oturmayan ben kurs sayesinde kendimi geliştirdim ama sınavdan kalacağım gibi geliyor şu an. Hala eksiklerim var, direksiyon hocam çok sakin ve anlayışlı Allah'tan.

Biliyorum kimse anne karnında öğrenmiyor suyun içine girip yüzmeyi öğrenmek gibi bir şey bu... Siz nasıl yaptınız sevgili soförler 😊 Sorunsuz bir kalkış ve park etme istiyorum. Kendim hiç pratik hiç yapmadim ve hafta sınav varrrrrr 😃
Ben araba kullanırken rahatlıyorum 😂. Bana eşim sevgiliyken öğretmişti. Ozamanlar tofaşı vardı 🙃. İlk onda öğrendiğim için öteki arabalar çerez gibiydi. Hiç bi bilginiz olmadan 2 haftada sıfırdan başladıysanız imkanınız varsa özel ders alın.Çalıştırabilecek birisi varsa gidin bi parkur alanına yada boş bi yere dur kalk yapın. Yokuşta durun kalkmaya çalışın. Sınavda rahat olmaya çalışın. Başarılar.

X