düsük sonrasi hemen hamile kalan varmi???

benim düşükten sonra tam bir yıl olmadı tedavi gördüm olmadı annem düşük yapanın 3 ay 6 ay 1 yıl cocugu olmuyomuş dedi bu lafından sonra 1 yıl gecti diger düşükle aynı tarihte tekrar düşük yaptım yani herşeyde bi hikmet var akışına bıakacan düşünmicen takmayınca hemen oluyo

arkadaslar aranizda dusuk sonrasi hemen o ay hamile kalip sorun yasayan oldumu????

banada yardım edin lütfen. bende düşük yaptım 6 haftalık düsüken sonra 3 ay adet görmedim.doktor tarlusal verdi.hasta oldum.martın 24dünde tekrar olmam gerekiyordu ama hala olmadım.doktor korunmayın dedi.acaba hamile kalmısmıyımdır

banada yardım edin lütfen. bende düşük yaptım 6 haftalık düsüken sonra 3 ay adet görmedim.doktor tarlusal verdi.hasta oldum.martın 24dünde tekrar olmam gerekiyordu ama hala olmadım.doktor korunmayın dedi.acaba hamile kalmısmıyımdır

canım ben ekimde 6 haftalıkken kalp atışı alınamadığı için kürtaj oldum üzerine tam 28 gün sonra bi adet gördüm ve hamile kaldım sende kalmış olabilirsin ancak 24 martta adet olman gerekiyorsa üzerinden 6 gün geçmiş eğer bebiş varsa testlerde çıkar bi idrar testi hatta daha garanti olması açısından yarın bi kan testi yaptır hayırlısı olsun canım ve geçmiş olsun düşük çok acı bi şey Allahım bi daha göstermesin

X