Düşüncelerimle boğulmuş durumdayım

Degistigini dusunuyorsan degismistir. Hadi bir iki kere yorgun olur ama eger bunu rutin haline getirmisse 2 haftadir farkli davraniyorsa bir baskasiyla tanismis olabilir. Ha bir de arkadasim ariyor durmadan buda inandirici degil. Guvenilmez biriyle flört etmistim oda gece arada yok babam ariyor, yok arkadasima ariyor, yok su ariyor dedigi icin bende güvenmemiştim. Insan birseyler oldugunu hissediyorsa vardir zaten bir sey. Bu nişan olayinda acele etme derim.
Hayır rutin haline gelmedi benim kafamı karıştıran şey benimle bu kadar çok konuşup gün içinde hem işine hem bana vakit ayırıp hem de yeni
Biriyle tanışmış olabilir mi düşüncesi yani bana ilgisi de azalmadı gelecek günler için heyecanlı da ama ya yaptıysa ? Diyorum düşündüren bu

söz olayını biraz erteleyin bence. bi bakın duruma göre hareket edersiniz. sürekli sevdiğini söylemesi filan düşündürücü. hareketleri değişmiş kadınlar kesinlikle hissediyor. bi de askermiş. malum askerler genelde aldatır. (sözüm meclisten dışarı sadıkları da vardır ama geneli öyle)
Tabi genelleme yapmamak gerekir ilk defa konu alıyorum eksik yazdığım şeyler var mesela ilgisinde hiç eksiklik görmedim buna rağmen biriyle tanışabilir mi düşüncesi var kafamda

Öyle tabi kendisiyle konuşmayı düşünüyorum yoksa sözlensem kendim öğrenirsem o yüzüğü de atmasını bilirim
Canım yüzük atma olayı öyle kolay olmuyor, yani sende bırakacağı tesir sevgiliyken ayrılmadan çok daha ağır olur.o yüzden kesinlikle emin olmadan asla sözlenme

Hayır rutin haline gelmedi benim kafamı karıştıran şey benimle bu kadar çok konuşup gün içinde hem işine hem bana vakit ayırıp hem de yeni
Biriyle tanışmış olabilir mi düşüncesi yani bana ilgisi de azalmadı gelecek günler için heyecanlı da ama ya yaptıysa ? Diyorum düşündüren bu
Hmm yani zor bir durum, birini sevip ve şüphelenmek. Keske gizlice telefonuna baksan, emin olursun. Yahu neden olmasin? Bu aldatanlar partnerlerine vakit ayirmadiklarinimi dusunuyorsun? 10 dakikadaki boslukta aldatan biliyorum ben.

Sizi aldatıyorsa ki ben böyle bir ihtimali düşünmüyorum, bunu kabul edip evet diye anlatacak mı? Hiç sanmam.

İşinden kaynaklı sorun olabilir ya da gündelik yaşantısında olan olumsuz bir durum. Belki maddi konularda kendini yetersiz hissedebilir günümüz ekonomisinde maalesef söz nişan evlilik çok zor. Bu sebeplerle de daha az zaman ayırıyor olabilir ama emin olmadan söz nişan yapmamanızı öneririm diğer arkadaşların dediği gibi

Şimdi kendi fikrimi söylemem gerekirse erkekler yedek bulunca öncekini ihmal edip, kaybolmaya çalışıyorlar.
Eğer profilinizdeki mesleğiniz doğruysa, hemşireyseniz birini beğenmiş olsa bile sizi kaybetmek istemeyecektir.

Ondan hoşlanmışsa, beğenmişse bile eğer statücü biriyse önce mesleğe bakarak ileriye dönük seçim yapacaktır. Böyle biri olup olmadığını da en iyi siz bilebilirsiniz.

Şimdi kendi fikrimi söylemem gerekirse erkekler yedek bulunca öncekini ihmal edip, kaybolmaya çalışıyorlar.
Eğer profilinizdeki mesleğiniz doğruysa, hemşireyseniz birini beğenmiş olsa bile sizi kaybetmek istemeyecektir.

Ondan hoşlanmışsa, beğenmişse bile eğer statücü biriyse önce mesleğe bakarak ileriye dönük seçim yapacaktır. Böyle biri olup olmadığını da en iyi siz bilebilirsiniz.
Evet mesleğim doğru , birini beğenmiş olsa statüye bakacak birisi değil kendisi zorlukla büyümüş bir insan lakin bazen işte bazı şeyler ne işe bakıyor ne güzelliğe bazen hata yapınca yapıyor insan , biriyle konuşuyor mu bilmiyorum ama bana bu kadar çok vakit ayıran insan başkasına ayırabiliyor mu onu bilmiyorum işte .

KADINLAR HİSSEDER.

İşinden dolayı yoğun diyorsunuz da bugün başka bir konu okudum eşi askeri personel ama ikinci telefon ikinci hat her uygulamadan ikişer tane bir sürü kişiyle aldatmış. Gayet de fırsat oluyor demek ki Sizinki de askeri personel. Yapan her türlü yapıyor.

Herkese merhabalar bu formda hep hesapsız şekilde sadece yazılanları okumak için bulunuyordum lakin 2 haftadır kafamın içinde dönen düşüncelerden dolayı hesap açıp sizlerin fikirlerini almak istedim konu şöyle ;
Erkek arkadaşımla bayramdan sonra sözleneceğiz fakat 2 haftadır kendinde çok büyük değişimler gözlemledim kendisi askeri personel ve genelde görevlerden geldiği için benimle sohbet eder sonra uyurdu 2 haftadır gece 2-3 lere kadar oturuyor , öğlen saatlerinde beni arardı sohbet ederdik internetinin çekmediğini dile getiriyor 2 hafta öncesine kadar interneti çekerdi ve belki bunda ne var diyeceksiniz bana gün içerisinde 9-10 kere beni çok sevdiğini söylemeye başladı , elbette ki sevdiğini söylemesi güzel ama bir şeylerden şüphe duymaya başladım mesela haftada 2-3 kere arkadaşlarıyla sohbet ederdi 2 haftadır sürekli arkadaşlarıyla konuşuyor biz konuşurken arkadaşım arıyor seni arayacağım diyor , bu zamana kadar hiç böyle içim içimi yiyen bir durumla karşılaşmamıştım İnstagram hesabında fotoğrafımız var oradan biriyle tanışması zor wp uygulamasına da öyle çok sık giremiyor meslekten dolayı ya diyorum başka bir uygulamada biriyle mi tanıştı ,kendimi eleştirebilen de bir insanım ya diyorum söz yaklaşıyor diye kendime stres sıkıntı mı buluyorum acaba ? Sonra da diyorum bu yaşananlar üst üste mi denk gelecek , Sizin fikirlerinize ihtiyacım var , sizce ben hislerimde doğru düşünüyor olabilir miyim ? Erkek arkadaşım biriyle tanışmış olabilir mi ?
Ya da tamamen stres odaklı mı bunları düşünüyorum …
Ve ilk defa konu açtığım için eksik yazdığım bir şey var , bana karşı ilgisi hala aynı arar sorar konuşmak için çabalar söze az kaldı diye dile getirir heyecanlı olduğunu hissederim benden çok o bu konu da konuşur ama neden bilmiyorum şüpheleniyorum

Ek olarak : bu konuyu kendisine açıp böyle bir durum varsa şimdi söylemesi gerektiğini dile getireceğim yoksa ben yakalarsam yüzükte olsa atacağımı bilsin istiyorum .konuşmalı mıyım kendisiyle ?
Huylanıyorsanız sözü erteleyin bile, aşırı evhamlı değilseniz ki yazdıklarınızdan bana öyle geldi. Biri ile konuşuyor olabilir bu ihtimal her zaman vardır. Bir dünya uygulama var dediğiniz gibi... evli bekar ve kadın erkek farketmeksizin bu aldatma olayını sanal veya reelde yapabilme potansiyeline sahip ne yazık ki... tabi ki sorduğunuzda inkar eder yapıyorsa :) evet yapıyorum aşkım demez sanırım :) şunu da unutmamak gerekiyor şüpheli şu an ispat edilen de bir suç yok ama zaten yan yana değilsiniz yakalamak zor 🤷🏻‍♀️

Evlenme aşaması sizi yanıltmasın bu gözler çevremde istemeye gideceği gün sana gelmeyeceğiz vazgeçtim diyip kıza ve aileye aynı gün başka kızı istemeye giden adam ve aile gördü :) aynı anda iki tarafı eş güdümlü ailesi ile idare etmiş hayat bu

KADINLAR HİSSEDER.

İşinden dolayı yoğun diyorsunuz da bugün başka bir konu okudum eşi askeri personel ama ikinci telefon ikinci hat her uygulamadan ikişer tane bir sürü kişiyle aldatmış. Gayet de fırsat oluyor demek ki Sizinki de askeri personel. Yapan her türlü yapıyor.
Elbette yapan her türlü yapar ama elimde şu an somut hiç bir şey yok belki hislerim doğru belki değil zaman gösterecek

Huylanıyorsanız sözü erteleyin bile, aşırı evhamlı değilseniz ki yazdıklarınızdan bana öyle geldi. Biri ile konuşuyor olabilir bu ihtimal her zaman vardır. Bir dünya uygulama var dediğiniz gibi... evli bekar ve kadın erkek farketmeksizin bu aldatma olayını sanal veya reelde yapabilme potansiyeline sahip ne yazık ki... tabi ki sorduğunuzda inkar eder yapıyorsa :) evet yapıyorum aşkım demez sanırım :) şunu da unutmamak gerekiyor şüpheli şu an ispat edilen de bir suç yok ama zaten yan yana değilsiniz yakalamak zor 🤷🏻‍♀️

Evlenme aşaması sizi yanıltmasın bu gözler çevremde istemeye gideceği gün sana gelmeyeceğiz vazgeçtim diyip kıza ve aileye aynı gün başka kızı istemeye giden adam ve aile gördü :) aynı anda iki tarafı eş güdümlü ailesi ile idare etmiş hayat bu
Evet dediklerinizde haklısınız zaten yeri gelir kendimi eleştirmeyi bilirim belki se ben zaman yaklaştıkça kendime stres yaşıyorum veya problem arıyorum ya da gerçekten bir şeyleri hissediyorum bilemiyorum , bana bunu en iyi zaman gösterecek
İnsanlar gerçekten neler yaşıyor çok üzücü 🥹
Rabbim herkese her şeyin en hayırlısını versin 😊🙏🏻

Herkese merhabalar bu formda hep hesapsız şekilde sadece yazılanları okumak için bulunuyordum lakin 2 haftadır kafamın içinde dönen düşüncelerden dolayı hesap açıp sizlerin fikirlerini almak istedim konu şöyle ;
Erkek arkadaşımla bayramdan sonra sözleneceğiz fakat 2 haftadır kendinde çok büyük değişimler gözlemledim kendisi askeri personel ve genelde görevlerden geldiği için benimle sohbet eder sonra uyurdu 2 haftadır gece 2-3 lere kadar oturuyor , öğlen saatlerinde beni arardı sohbet ederdik internetinin çekmediğini dile getiriyor 2 hafta öncesine kadar interneti çekerdi ve belki bunda ne var diyeceksiniz bana gün içerisinde 9-10 kere beni çok sevdiğini söylemeye başladı , elbette ki sevdiğini söylemesi güzel ama bir şeylerden şüphe duymaya başladım mesela haftada 2-3 kere arkadaşlarıyla sohbet ederdi 2 haftadır sürekli arkadaşlarıyla konuşuyor biz konuşurken arkadaşım arıyor seni arayacağım diyor , bu zamana kadar hiç böyle içim içimi yiyen bir durumla karşılaşmamıştım İnstagram hesabında fotoğrafımız var oradan biriyle tanışması zor wp uygulamasına da öyle çok sık giremiyor meslekten dolayı ya diyorum başka bir uygulamada biriyle mi tanıştı ,kendimi eleştirebilen de bir insanım ya diyorum söz yaklaşıyor diye kendime stres sıkıntı mı buluyorum acaba ? Sonra da diyorum bu yaşananlar üst üste mi denk gelecek , Sizin fikirlerinize ihtiyacım var , sizce ben hislerimde doğru düşünüyor olabilir miyim ? Erkek arkadaşım biriyle tanışmış olabilir mi ?
Ya da tamamen stres odaklı mı bunları düşünüyorum …
Ve ilk defa konu açtığım için eksik yazdığım bir şey var , bana karşı ilgisi hala aynı arar sorar konuşmak için çabalar söze az kaldı diye dile getirir heyecanlı olduğunu hissederim benden çok o bu konu da konuşur ama neden bilmiyorum şüpheleniyorum

Ek olarak : bu konuyu kendisine açıp böyle bir durum varsa şimdi söylemesi gerektiğini dile getireceğim yoksa ben yakalarsam yüzükte olsa atacağımı bilsin istiyorum .konuşmalı mıyım kendisiyle ?
Bi kadın hislerinde kolay kolay yanılmaz, yinede emin olmak için bekle

iç güdüsel hislerimiz koruyucu meleklerimizdir ve kadınlar mutlaka hissediyor hissetmediğimiz bir şeyi düşünüp kurcalamayız emin ol buna ve bence sözü biraz daha erteleme kararı almakta korkmamalısın yanlış biriyle ciddi yola girmektense emin olmak çok daha güzel ve sağlam adım olur .. Asker olduğu için kendine heyecan aramış olabilir maleaef ki başka bişey aklıma gelmedi değişik değişik hareketler varsa mutlaka bir kez daha gözden geçirilmeli varsa bir yediği halt senden ayrı yapsın zamanını çalmasın. Açıkçası erkekler kendi aralarında bile saçma sapan muhabbetler karı kız ayağı yapıyor aralarında. Neler neler var içini daha çok karartmak için demiyorum ama tecrübe edindiğim den şüphelerini de birleştirince bunlar çıkıyor 🤦🏻‍♀️

X