Duvara vurarak Basen eriten var mı?

tam da bu gün iş yerinde bir arkadaş bahsetti..onun da arkadaşı bu şekilde zayıflamış..bilemiyorum

az önce yeni işe başlayan bir bayanla konuştum..o da 5 ayda 105 kilodan 95 e düştüm dedi..günde 100defa duvara vuruyorum dedi...

yaa ben vuruyorumda her gün sürekli dğeil aklıma geldiğince:KK70: ama bnm kemiklerim ağrıyo ya orda et yok benm sırf kemık:KK70: ama vucuduma gore cok yani duruyo ama herkes abarttıgımı söylüyoo

yaa ben vuruyorumda her gün sürekli dğeil aklıma geldiğince:KK70: ama bnm kemiklerim ağrıyo ya orda et yok benm sırf kemık:KK70: ama vucuduma gore cok yani duruyo ama herkes abarttıgımı söylüyoo

canım sende et yoksa niye vuruyosunki.o et olanlar içn sende kemik varmış demekki yapısı öyle geniş belkide değil sen abartıyosun bence çok kafana takma sağlığın yerindemi önemli olan o:)

kızlar şu yaptıklarımızı erkekler okusa bize ne derler acaba:uhm:delikafadulden

cnm mazallah kemiklerine zarar verirsin..
yapma bence.. :)

canım sende et yoksa niye vuruyosunki.o et olanlar içn sende kemik varmış demekki yapısı öyle geniş belkide değil sen abartıyosun bence çok kafana takma sağlığın yerindemi önemli olan o:)

ama geniş duruyoo :çok üzgünüm: daha vurmuyorum zaten kemiklerimi kırcam en sonunda kaydirigubbakcemile3

cnm mazallah kemiklerine zarar verirsin..
yapma bence.. :)

senağlama
korkutma kızzz:çok üzgünüm:

az önce yeni işe başlayan bir bayanla konuştum..o da 5 ayda 105 kilodan 95 e düştüm dedi..günde 100defa duvara vuruyorum dedi...

Nasıl yani sadece duvara vurarakmı vermiş o 10 kiloyu.. ilginc..
Bir sorsana duvara vuruncamı küçülmüşmü gercekten:jeyyar:

kızlar aman vurmayın burada görüp vuruuyum dedim 15 e kadar yaptım sonra 2 gün popomun acısından oturup kalkamadım :KK43: uyustu resmen 2 gün

Kızlar boyle bırsey hıc duymamıstım.. cok guldum vallahı aklıma bın turlu sey geldıı.... :roflol:
Sız duvarı bosverın... tobe estagfrullahhhh neyse....... gulmeden edemıcemm ... :roflol:

kızlar bu durum vucuda cok zararlı beden egitimi mezunu biri olarak soyluyorum bu durumda kalcalarınızdaki kasların işlevini yok ediyorsunuz Allah korusun kas içindeki kanamalarda kas kemiklesmesine neden oluyor kesinlikle yapmayın
benim tavsiyem gunde bir saat boyunca tempolu ve ayaklarınızı acarak yurumeniz ben 1 ayda tam 8 cm inceldim ve 6 kilo verdim inanılmaz zayıf olmustum

yasakkelimeIlkkez duydum,cogu arkadas gercekten ise yariyor demis
ben riske atamicam tötümü zararliymis kizlar yapmayin yaziktir

tam yapim diodum arkadaş zararlı diyince vazgeçtm onun yerine yürüyüş ve masaj daha etkili galibaa.s

ben de duydum bunu ama mantığını çözemedim.. sanırım hiçbi mantığı olmadığından..

dans ederken bi arkadaşınza basenle pat vurur gibi düşünün. öyle abartı kendinizi hırpayalacak yok iç damarlarda kanama yapacak moarartacak bir vuruş değil.

bana halam yıllarca demişti gençken öyle zayıfladım diye. inanmamıştım. mantıksız bulmuştum. geçtiğimiz aylarda bi arkadaşımın tanıdığı öyle zayıflamış. aslında zayıfmış da basen sorunu varmış. vurim bende bakalım nolacak dedim.

bir duvar köşesine geçtim, sağlı sollu toplam 200 vurdum. evdekiler çok güldü. sonra bi zararı olur dediler. ama zevklide olunca vazgeçmedim kolayıma gitmişti kansızlıktan dolayı spor da pek yapamayınca. günlük arttırarak devam ettim. ve şimdi evdekiler hayret ediyorlar. gerçekten basenim de küçülme oldu. en aından sıkılaştı. zayıflamaya çalışan biriyim hala ama basenim gerçekten sıkılaştı. basenim vududumla orantılı oldu sayılır bu yuzden normalkilo verme şekillerine döndüm. yürüyüş bandı da aldık geçen günlerde titreşimli masaj bandıda aynı etkiyi sağlıyor gibi geldi o yzden bir kaç gündür vurmadım. gene de vurmaya devam edebilirim basenimle sorunum olursa. :kedi:

mantığını da sonrada anladım. vuruş şeklime göre yağlarımı sıkılaştırıp şekil verdi. yapmak size kalmış bişey. ama ben test ettiğimi dedim. :smiley-cool:

kızlar bu durum vucuda cok zararlı beden egitimi mezunu biri olarak soyluyorum bu durumda kalcalarınızdaki kasların işlevini yok ediyorsunuz Allah korusun kas içindeki kanamalarda kas kemiklesmesine neden oluyor kesinlikle yapmayın
benim tavsiyem gunde bir saat boyunca tempolu ve ayaklarınızı acarak yurumeniz ben 1 ayda tam 8 cm inceldim ve 6 kilo verdim inanılmaz zayıf olmustum
selam canım ya bencede çok zararlı olmamalı nedenmi canımız acıyacak kadar çok vurulmuyorki benim de arkadaşım söyledi ilkten saçma geldi ama benimde fizik yapımdan ötürü yapım ince ama arka taraf top var gibi çok çirkin evim 4.kat hergün dünyanın yolunu yürüyorum geliyorum tamam fizik güzel ama tunik giymekten sıkıldım artık başka bir fikrin varsa sevinirim birde şu streçi denicem

anammm ztn bi avuç popoşum var onu da vura vura yok edersem evde kalırım kaydirigubbakcemile3

X