Doğuma Hazırlık Duyulmam kz isimleri aryorum

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Asya
Azra
Bilgi
Efnan
Ferya
Ferah
Fulin
Gülbin
Gülderen
Gülseren
Minel
Neval
Pırıl
Tilbe
:kedi::kedi:

Canım kızım olsaydı adını HİRA koyacaktım ilk başta kulağa garip geliyor ama alışınca çok hoş bir isim. Anlamı da Peygamberimize ilk vahiy indiği dağın adı:)

iklima.. adem a.s ilk kızının ismi ve ilk aşk ilk bakış anlamlarıda var ismimi çok beğeniyorm herkestede yok.

Canım kızım olsaydı adını HİRA koyacaktım ilk başta kulağa garip geliyor ama alışınca çok hoş bir isim. Anlamı da Peygamberimize ilk vahiy indiği dağın adı:)

hira ne kadar değişikmiş gerçekten yaa, benim de çok hoşuma gitti, kızım olursa koymayı düşünürüm :smiley-cool:

canım benim de iki arkadaşımın kızları oldu biri ESLEM diğeri ELVıN hoşuna giderse hayırlı doğumlar şimdiden

merhaba,bende 21 haftalık hamileyim kız bebek bekliyorum,meleğimiz olacak inş.bende kararsızım BERANAZ yada ECENAZ düşünüyorum aslında ECRıNde çok güzel ama küzenim de çocuğuna verdi bu ismi düşünemiyorum,ama sana ECıRNAZ olarak önerebilirim.sağlıkla Allah kurtarsın inş.hepimizi..

bence sırf değişik diye söylenişi zor yada anlamsız isimler koymayın bebeğinize. çünkü isim gerçekten kişiliği etkiliyor ve o değişik dediğiniz isimler bugün herkes tarafından koyuluyor. örneğin,sırf 5 tane ecrin bebek tanıyorum.:ecrin_bebek:

Benim favorilerim Yağmur ve Nehir..

hem çok yeni isimler değil, hem de herkeste olmayan isimler..

kızım olursa bunlardan birini koymayı düşünüyorum. eskiden yağmur daha baskındı şimdi nehir daha baskın geliyor bakalım..

bir de naz ismi benim hoşuma gider ikinci isim olarak.. çok masum çok yumusak bir isim bence..

yeni doğan yeğenime buğlem adını verdik cenneti müjdeleyen melek manasına geliyormuş ilk etapta biraz zorlansakta sonra hoşumuza gitti anlamıda güzel..............

Merhabalar cnm Allah sağ sağlam kucağına almayı nasib etsin. Bendende; Lena, Leyal, Lina, Liva, Liya, Eflin, Merza, Minel, Akmer, Asel

Bende ayliz ismini çok beğeniyorum .anlamı:cennette bir bahçe ,diğer anlamıda ay parıltısı gerçekten gzl bir isim ve ben pek rastlamadım bu isimde birine.....

bence sırf değişik diye söylenişi zor yada anlamsız isimler koymayın bebeğinize. çünkü isim gerçekten kişiliği etkiliyor ve o değişik dediğiniz isimler bugün herkes tarafından koyuluyor. örneğin,sırf 5 tane ecrin bebek tanıyorum.:ecrin_bebek:

anlamadım ne demek ıstedın kı ecrın ne zor nede anlamsız bı ısım..............lutfen bılmeden bılgı sahıbı olmadan yazmayalım............ecrın adı ıle ılgılı lıbyananın yazdıgı kısmı okuyun daha ıyı bılgı ıçın.................

hira benim kızlık soyadımdı ne güzel iyi fikir. kızım olursa ben de hira koyabilirim.

X