Ebru Egi Gibi Zayiflayalim

Ben de buna benzer bir yöntemle 50 kilo verdim canım sadece akşam yemeğinden sonra ara öğünüm yoktu aynı şekilde haftada 5-6 gün ya Leslie ya yürüyüş yaptım çok değil zaten kilon inşallah bir an önce hedefine ulaşır sonra da bir ömür kilonu korursun🤩
Tebrik ederim, harika vermissin. İnsallah hep korursun. Yavas gitsin ama tekrar da basa donmek istemiyorum. Kocaman masallah sana.
Senin de bi topicin var mi, takip etmek incelemk isterim. Evet bu kalori sayma yöntemine cok yakin ama ben yiyeceklerin kalorisini bilmiyorum. Senin aklinda mi hepsi, hangilerini bilmek lazim.

Pasta böreklerle beraber istikrarlı bir şekilde gitmek çok zor ben de çok güzel yaparim uğraşmayı severim .. bir süre evde pasta vs hiç yapmadım .. dayanamıyorum ben de sevdiğim seylere
Aynen öyle be kankacim, benim işim zor. Pandemi ilk ciktiginda yasaklarla karantina da kilo vermistim. Simdi de kimseye pek görünmemeye çalışıyorum :))) evde bende yapmıyorum. Gecen kek istedi canim, yalandan uydurdum yulafla kakolu birseyler onu yedim bitti gitti :)))
Hatta o kadar tipsiz olmus ki, esim kalani çöpe atmis, benim oğlanin artigi sanmis :)))

Tebrik ederim, harika vermissin. İnsallah hep korursun. Yavas gitsin ama tekrar da basa donmek istemiyorum. Kocaman masallah sana.
Senin de bi topicin var mi, takip etmek incelemk isterim. Evet bu kalori sayma yöntemine cok yakin ama ben yiyeceklerin kalorisini bilmiyorum. Senin aklinda mi hepsi, hangilerini bilmek lazim.
Sağ ol canım ya korumak da zor gerçekten hemen geri alınıyor çünkü önemli olan kalıcı olması gerçekten başa dönmek çok yoruyor insanı bu kaçıncı diyetim Allah bilir🙈 Kaloriyi ben telefona uygulama indirdim oradan takip ediyorum Fit365 i kullanıyorum bir süre sonra zaten öğreniyorsun oraya bakmadan tahmin ediyorsun kalorilni🥰 Benim de sayfam var paylaşayım hatta beklerim öncesi sonrası filan paylaşıyorum daha çok😘

Sağ ol canım ya korumak da zor gerçekten hemen geri alınıyor çünkü önemli olan kalıcı olması gerçekten başa dönmek çok yoruyor insanı bu kaçıncı diyetim Allah bilir🙈 Kaloriyi ben telefona uygulama indirdim oradan takip ediyorum Fit365 i kullanıyorum bir süre sonra zaten öğreniyorsun oraya bakmadan tahmin ediyorsun kalorilni🥰 Benim de sayfam var paylaşayım hatta beklerim öncesi sonrası filan paylaşıyorum daha çok😘
Tamam hemen bakiyorum.

Merhabalar canim kendim.
Bir kac zamandir düzensiz gunlerim oldu. Bugun yine yeniden E.E tarzi ile güne basladim.
Yeni baslangic 21 kasim pazar. Guncel kilom wc ye cikamamistim
71.9

Sabah 10 da uyandim.
Limonlu su ictim 1 buyuk bardak
Evi topladim.
Kahvalti ettim.
1 dilim tb ekmegi
1 haslanmis yumurta
Küçük bi peynir
4 zeytin
5 findik
Bol bol mor lahana salatasi yagsiz, limonlu.
Çay

Ara
Mor lahana salatasi catalladim.
Su içtim

Aksam
Fırında hamsi, patates, salata

Spor
Paraşüt alaninda 2 tur yürüdüm. Çocukla oynadim.
Su
3 lt
Ama baska spor da yapmam lazim

Günaydın. 23 kasim 2021. Saat 07.30 tartildim. 71.1 geldim.
Spor yapmadan kilo veremiyorum. Spor sart :KK43: ki oglani kursa da götürmustum, temizlik yapmıştım.

Dün ku menum
Sabah yok
Öğlen 2 de komsuya ugradim
-orta sekerli turk kahvesi
-hanimeller biskuvi 1 adet
-yer fıstığı atistirdim
-tuzlu kurabiye minik
-minik lokum yedim.

Aksam 20.30
-1 tabak mercimek corbasi
-1 tavuk but
-büyük tabak yoğurtlu salata.

Yatmadan yesilcay
Su bol içtim
Gece 12.30 uyudum.
Not-2vakit namaz kildim

Bugünkü planim, öğlen komsuya gideceğim icin o zamana kadar birsey yemem, icecek icerek takilirim. Bitki cayi su soda olur.
-salata yap
-namaz kil
-spor yap
-SU İÇ
-dukan birasi yap
-ev düzeni, temizlik vs.
-ogluma grip oldugu icin takviye gida ver.
-kendine balik yağı, magnezyum, vitamin al.
-erken yat,- erken kalkkk aferin bebisim :*

X