Ebru Şallı ile her sabah yapanlar buraya.

bir arkadaşım DELTA marka almamı ısrarla önerdi gitti gidiyor a üyeydim oradan aldım tek başına top da satılıyor yanında pompası olanlar da var inceleyebilirsin

kılzar hepsi buradada daha ucuz oluyorlar...ben bütün siteleri araştırdım en ucuz ordaydı ordan aldım.mağzalardan bile ucuczdu.indirime girmişti bir çok ürün

teşekkürler kızlar önerdiğiniz siteleri incelicem:21:

İyi akşamlarr..:KK3:
size bi sorum olucaktı..pilatese başlamadan önce ne yemeli ve ondan sonra??şimdiden teşekkürler :)

Bol maydanoz ve tere uzerlerine limon sıkılımıs sekilde..Uzerinede bol su.. Ya da protein agirlikli hafif bir kahvalti..

Yarim saat, kırkbes dakika sonra baslayabilirsiniz platese..

Sonrasinda iki bardak yesil cay yada funda cayi icmek cok iyi geliyor..Ya da istediğiniz alternatif caylar..Papatya olabilir.

1 haftadır düzenli olarak hergün yapıyorum bukadar kısa bir zamanda bile sıkılaştım kızlar bu arada ebrunun kullandığı bantlar hafif orta ağır derece hangisi programda hiç sölediğini duymadım:26:

Son düzenleme:
1 haftadır düzenli olarak hergün yapıyorum bukadar kısa bir zamanda bile sıkılaştım kızlar bu arada ebrunun kullandığı bantlar hafif orta ağır derece hangisi programda hiç sölediğini duymadım:26:

bende duymadım ama elime alınca anladım hangisini hangi harekette kullanacağımı..en sert olanını kol hareketlerinde.orta derecede olan düğüm yapılıp bacak kalça hareketlerinde yapılıyor..en hafif olanda iyice esneyecekki bacakları esnetme hareketinde rahatlıkla yapılıyor..ayağın yada dizin altından geçirip yapılan kol hareketlerindede en hafif esnek olan kullanılıyor zaten anlarsın yapmaya çalışınca:KK34:

bende duymadım ama elime alınca anladım hangisini hangi harekette kullanacağımı..en sert olanını kol hareketlerinde.orta derecede olan düğüm yapılıp bacak kalça hareketlerinde yapılıyor..en hafif olanda iyice esneyecekki bacakları esnetme hareketinde rahatlıkla yapılıyor..ayağın yada dizin altından geçirip yapılan kol hareketlerindede en hafif esnek olan kullanılıyor zaten anlarsın yapmaya çalışınca:KK34:

5 ana prensipten sonra yapılan esnemede hafif olanımı kullanıyor diyosun canım ben hep en sert olanı kullanıyorum o hareketlerde hatta genelde bantla yapılan tüm hareketlerde en sert bandı kullanıyorum :26:

Ebru'nun kullandığı en hafif olanı..Ben mavi kullanıyorum.Orta olanı.Bence en güzeli mavi olanı.

merhaba arkadaşlar:KK3:
bende uzun zaman spor ile uğraşmıştım.lisanslı bir atlet idim ..
ama malum evlilik doğum vs girince spor tamamen çıktı hayatımdan.
zaman zaman evde egzersizler yapmaya çalışsamda düzenli yapamadım vs vs..

dolayısıyla bedenimde kas dolu iken şimdi bariz gevşeme var özellikle kalçamda çok vıcık bir hal aldılar, keza kol ve bacak kaslarımın da eskisi gibi olmasını istiyorum ..kilo problemim yok ,fazlam hiç yok hatta eksiğim var 4-5 kg. :KK43:

sizden ricam ,
hangi dvd yi almalıyım (yada almalımıyım, net ten de olabilir sanırım ) ve hangi top ,boyutu vs ilk etabta ne olmalı?? ..

bu arada zor olandan da başlayabilirim ,vucudum hala esnek ..
önerileriniz nelerdir..

dolayısıyla bedenimde kas dolu iken şimdi bariz gevşeme var özellikle kalçamda çok vıcık bir hal aldılar, keza kol ve bacak kaslarımın da eskisi gibi olmasını istiyorum ..kilo problemim yok ,fazlam hiç yok hatta eksiğim var 4-5 kg. :KK43:

sizden ricam ,
hangi dvd yi almalıyım (yada almalımıyım, net ten de olabilir sanırım ) ve hangi top ,boyutu vs ilk etabta ne olmalı?? ..

önerileriniz nelerdir..

cd top ve lastiğin birlikte satıldığı paketler var.Ben spor malzemeleri satılan yerlerden almıştım çok uzun zaman önce.

Top boy ile orantılı olarak alınır.. Boyunuza göre ebatını ayarlamanız lazım..Lastik ise pembe mavi ve siyah renklerde var ; sırasıyla yumaşaktan serte göre..Ben mavi olanını almıştım.

Ebru'nun kullandığı en hafif olanı..Ben mavi kullanıyorum.Orta olanı.Bence en güzeli mavi olanı.

benim mavi olan en sert olanı orta olanı yeşil=) ve ebrununkininde hafif olduğunu sanmıyorum rengine aldanmamak lazım sanırım bantlar markadan markaya renk değiştiriyor galiba:26:

sizden ricam ,

önerileriniz nelerdir..

nilcim bence önce ebrunun 1. cdsiyle bi hafta falan yap ondan sonra tvden devam et :21:

tşk ederim kızlar...
şimdi ben direk başlasamda olur dün gece ve bugüün egzersizlerimi yaptım ,esneğim direk yapabilirim..
ama benim sorunum şu kaç cmlik top almam gerek boyum 1.68 48 kg ım.. özellikle kalça kalışmak istiyorum,omuzlarımda daha çok genişlese fena olmaz hani,mümkünmü?

ben şimdi hangi malzemelri alayım keç cm lik vs.:KK34:

tşk ederim kızlar...
şimdi ben direk başlasamda olur dün gece ve bugüün egzersizlerimi yaptım ,esneğim direk yapabilirim..
ama benim sorunum şu kaç cmlik top almam gerek boyum 1.68 48 kg ım.. özellikle kalça kalışmak istiyorum,omuzlarımda daha çok genişlese fena olmaz hani,mümkünmü?

ben şimdi hangi malzemelri alayım keç cm lik vs.:KK34:

canım 65 cmlik top boyuna uygun olucaktır, bantlar hafif orta ağır seviye olarak 3 adet bulunmakta tercih senin ben 3 ünüde aldım ancak hangisini hangi egzersizde kullanıcağım konusunda sorun yaşıyorum:KK14: oyüzden kafama göre takılıyorum=) onun dışında küçük topla olan egzersizler var ama ben pekte gerek görmediğim için almadım,bence sende set olarak alabilirsin hem fiyat olarakta uyguna gelir:KK16:

Son düzenleme:
canım 65 cmlik top boyuna uygun olucaktır, bantlar hafif orta ağır seviye olarak 3 adet bulunmakta tercih senin ben 3 ünüde aldım ancak hangisini hangi egzersizde kullanıcağım konusunda sorun yaşıyorum:KK14: oyüzden kafama göre takılıyorum=) onun dışında küçük topla olan egzersizler var ama ben pekte gerek görmediğim için almadım,bence sende set olarak alabilirsin hem fiyat olarakta uyguna gelir:KK16:

....

Evet haklısınız, markaya göre değişiyor olabilir renkler fakat orjinal olanı söylediğim şekilde olduğunu biliyorum..

...

Dirençi gösterir bantlar , egzersize göre değil kas yapınıza göre kullanacaksınız bantları.. Hangisi sizi zorlamıyorsa onu seçmelisiniz.

....

Evet haklısınız, markaya göre değişiyor olabilir renkler fakat orjinal olanı söylediğim şekilde olduğunu biliyorum..

...

Dirençi gösterir bantlar , egzersize göre değil kas yapınıza göre kullanacaksınız bantları.. Hangisi sizi zorlamıyorsa onu seçmelisiniz.

teşekkürler öyle deniyim bide:KK16:

Merhaba,

Ben çalışıyorum. Dolayısıyla Ebruli proğramını izleyemiyorum. okuduğum yorumlarda genellikle cd'den çok proğram öneriliyor. Proğramları indirebileceğim bir link var mıdır?

Merhaba,

Ben çalışıyorum. Dolayısıyla Ebruli proğramını izleyemiyorum. okuduğum yorumlarda genellikle cd'den çok proğram öneriliyor. Proğramları indirebileceğim bir link var mıdır?

nasıl indirildiğini bilmiyorum ama tv8 in sitesinden ebruli programına girdiğinizde hergünün plates videosunu bulabilirsiniz

arkadaşlar,ebru şallının karın kalça egzersizi yaptığı videoların tarihini not tutan varsa gününü bana söyleyebilirmi?

slm kızlar bende plates yapmak istiyorum ama neye nasıl başlayacağımı bilmiyorum çalışıyorum tv den yada netten takip etme şansım yok cd leri nasıl edinebilrim banada yardımcı olun birde ben kalçam kalsın ama göbüşüm gitsin istiyorum yani oda gitmesede olur kalçam küçük dahada küçülmesini istemiyorum plates bana ii gelirmi

X