Ebru Şallı ile her sabah yapanlar buraya.

Teşekkürler :)

Ya birde bu sonuçta pilates için ayrılmış bir program değil mi ne demek zaman yetmiyor.Madem zaman yetmeyecek niye vır vır vır vır konuşuyor eren ve kaan hocayla :KK19:

Ben ilk bölümü çok rahatlıkla yaptım hatta dedim 2 kere daha yapsam anca yorulurum :)

O zaman biraz ileriki videolardan başlayayım.

Gecen hafta basladim platese burada yazilanlari okuyunca daha bi motive oldum. Hafta sonu yapamadim bugun 3. yapisimdi internetten sabah programlarini acip yapiyorum.bir ara selulit savar dvd sini indirip yapmaya calismistim ama her gun ayni olunca sikti bu sekilde farkli farkli olunca iyi oluyor.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende 2 haftadır yapıyorum internetten son sezon bölümlerini açıp sırayla yapıyorum ama aynı zamanda vermem gereken bir 15 kilo var o yüzden haftada 3 gün plates yapıyorum platesle beraber yürüyüş yapıyorum şuan gayet iyiyim hatta 1.5 kilo verdiğim halde sıkılaştığım için daha çok görünüyorum sen kilomu verdin falan diyorlar çok mutlu oluyorum:KK1: bu arada bölümler gittikçe hareketleniyor ya ilk başlarda biraz programa alıştırma için yavaş yapıyor ebru şallı ben ilk başta direk sezonun ortasından açmışım kardiolates yaptırıyormuş bir hafta her tarafım ağrıdı şimdi baştan gidiyorum hareketlere ısına ısına ama ilerde çok farklı hareketli öneririm devam etmenizi:21: bende bazen çok konuşunca ileri sarıyorum videoyu ama ilerki bölümlerde bu kadar konuşmuyorlar yani konuşuyorlarda ay konuşsalarda bir nefes alsak diye bekliyor insan:KK9: görünce yazayım dedim benden bu kadar bakalım belli bir kiloyu verebilirsem buraya gelip gelişmeleri tekrar yazarım hepimize kolay gelsin:KK3:

Kızlar benim plates hakkında pek fikrim yok açıkçası ama kalça yaglarımdan şikayetçiyim diyorum pazartesi bu işe başlıyım nerden nasıl hangi araç gerçlerle başlıycam bana yardımcı olurmusunuz :KK16:

Kızlar benim plates hakkında pek fikrim yok açıkçası ama kalça yaglarımdan şikayetçiyim diyorum pazartesi bu işe başlıyım nerden nasıl hangi araç gerçlerle başlıycam bana yardımcı olurmusunuz :KK16:

biraz geç oldu ama cevapsız kalmasın sorun dedim:KK1: ben sadece top kullanıyorum şimdilik büyük top o da her zaman lazım değil ebru şallının beyaz tvdeki eski programlarını açıp netten öyle yapıyorum eğer bakmak istersen eylül 2012 li videolardan başla çünkü alıştıra alıştıra gidiyor daha önce hiç plates yapmadıysan direkt ağır hareketlerden başlama derim:KK1: ben lastik yerine kalın beyaz kilotlu çorap kullandım sende alana kadar onunla deneyebilirsin yada havlu kullananlar varmış ama ben denemedim onu açıkcası:KK1: birde küçük top ve plates çemberi var ama onları almadım onlarsız yapıyorum küçük top yerine bildiğin orta boy plastik çocuk topu kullanabilirsin ama bilgin olsun:KK14: bunlar alamazsan falan diye alternatif olsun diye yazdım hemen alamazsan belki bu malzemeleri spor eşyaları satan mağazalarda bulabilirsin yada ebru şallı internette satıyormuş ama ben hiç almadım bildireyim nasıl bilmiyorum:KK14: birde ben ağırlık dambıl tarzı şeyler kullanmıyorum onlar kas kütlesini arttırdığı için daha kalınlaştırıyormuş diye duydum açıkcası bu şekldede etkisini görüyorum ben ağırlıklar olmadan:KK55: kolay gelsin ayrıca çok kilo problemin yoksa kalça yağlarındanda rahatlıkla kurtulabilirsin çünkü gerçekten sıkılaşma sağlıyor popoyu kaldırıyor bende kilo problemi olduğu için her gün yapmıyorum yürüyüşle sporla desteklemeye çalışıyorum öyle iişte çok konuştum ya:KK52: umarım yararlı olmuştur:KK34:

En çok şınavı becerebilmek istiyorum. yarım yapabiliyorum ama heryerim ağrıyor özellikle karın kaslarım , alışamadım gitti :KK15:

Kızlar merhaba.Ben pek dik duramıyorum. İnternetten Ebru Şallı'nın pilates videolarını açıp hareketleri yapsam etkili olur mu sizce?Pilatesle dik duruşa sahip olan var mı acaba aranızda?Tavsiyelerinizi bekliyorum.

bende 2 haftadır yapıyorum internetten son sezon bölümlerini açıp sırayla yapıyorum ama aynı zamanda vermem gereken bir 15 kilo var o yüzden haftada 3 gün plates yapıyorum platesle beraber yürüyüş yapıyorum şuan gayet iyiyim hatta 1.5 kilo verdiğim halde sıkılaştığım için daha çok görünüyorum sen kilomu verdin falan diyorlar çok mutlu oluyorum:KK1: bu arada bölümler gittikçe hareketleniyor ya ilk başlarda biraz programa alıştırma için yavaş yapıyor ebru şallı ben ilk başta direk sezonun ortasından açmışım kardiolates yaptırıyormuş bir hafta her tarafım ağrıdı şimdi baştan gidiyorum hareketlere ısına ısına ama ilerde çok farklı hareketli öneririm devam etmenizi:KK70: bende bazen çok konuşunca ileri sarıyorum videoyu ama ilerki bölümlerde bu kadar konuşmuyorlar yani konuşuyorlarda ay konuşsalarda bir nefes alsak diye bekliyor insan:KK9: görünce yazayım dedim benden bu kadar bakalım belli bir kiloyu verebilirsem buraya gelip gelişmeleri tekrar yazarım hepimize kolay gelsin:KK3:

merhaba,

bende başlamak istiyorum ama dvd sinimi satın aldınız yoksa netten mi videolarla yaptınız acaba? nereden başlayacağımı bilmiyorumda yardımcı olursanız sevinirim

Bende netten videolarini yapmaya basladim bugun...spor salonuna gitmeye gözüm yemefi.evimin sicakliginda yaparim .bakalim etkili olucak mi..

merhaba kızlar bende 2 seans yaptım normalde kolay geliyordu ama zorlanıyorum vücudum o kadar hamlamış ki.....
3 yıl önce izmirde gitmiştim ve harihaydı hiç zorlanmıyordum.......
sizde zorlanıyormusunuz......

merhaba,

bende başlamak istiyorum ama dvd sinimi satın aldınız yoksa netten mi videolarla yaptınız acaba? nereden başlayacağımı bilmiyorumda yardımcı olursanız sevinirim
merhaba yorumu geç gördüğümden cevabı geç verdim aslında buralardayım ama bildirim gelmedi ya da gözden kaçırmışım kusura bakma:KK51: ben hala yapıyorum aslında bende cd si var ebru şallının ama çok sıkıyor o çok uzun geliyor tüplü sitede ebruli pilates yazıyorum videolar geliyor orda onları yapıyorum hem 50 dk sürüyor en fazla:KK50: birde çok ileri tarihleri yapmıyorum çünkü ağırlık falan kullanıyor bende ağırlık yok ekim kasım aralık şubat tarihlileri karışık yapıyorum hem eylül tarihlilerden başlarsanız daha yavaş yaptırıyor ilk defa yapacaksanız umarım geç kalmamışımdır:KK15: yavaş kilo veriyorum yürüyüşle desteklesem daha iyi olurdu ama sıkılaştırdığı kesin ayrıca biraz kambur duruyormuşum yaptıkça dikleştiğimi hissettim ilk başta her tarafım ağrıyordu şimdi daha rahat yapabiliyorum kolay gelsin biraz geç oldu ama:KK22:

Ben bir aydır yapıyorum daha önce 6 ay yapmıştım 2. Doğumdan sonra müthiş toplamıştı sonra ara verdim epey şu anda bir ayda bile gözle görülür şekillendim Plates en hızlı sonuç veren egzersiz bence boy 162 Kilo 54 benim

X