Göz Makyajı Eeose kirpik uzatıcı kullanan var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben de bugun eeose aldımm çok heyexanlıyım ama uzamaz okadar param boşa gider diye korkuyorum :KK43: küçüçük bişiy zaten. umarım uzar :KK43:

kızlar yarın bir hafta olucak alt kirpiklerimde uzama var ama üst kirpiklerimde gözle görülür bi uzama yok şimdilik

ben de aldım eczaneden epey bi para döküp 1-2 defa kullandım şimdi öyle duruyo kullanılacak günü...
denildiği gibi içinden çıkan pamuklu çubuklarla sürüldüğünde pamuk emdiğinden biraz israf olabilir...

bir ayı doldurdum. ilk iki hafta çok düzenli, kullandım sonraki iki hafta kullanamdım diyeyim sınavlarım vardı kaynadı. ama i,ki haftanın hasılatını da göremiyorum gözlerimde

arkadaşlar bende eeoseyi kullandım.benim sorunum kaşlarımdaydı.kirpik için denemedim.almadan önce baya arştırdım hatta emin olmak için istanbulda ki yerini aradım.kaşıma sürücem için parmağımla sürmemin daha iyi olucağını söyledi adam.6 hafta boyunca düzenli bi şekilde kullandım ama hiç bir işe yaramadı.sadece şöyle bişey var alınan kaşları çok çabuk çıkartıyo.ama yeni kaş çıkarmıyo.halbuki adam bana kesin çıkarır demişti.kısacası boşa para harcamayın arkadaşlar benden söylemesi.:KK43:(((((yalandan 93 liramdan oldum :KK43:(

yok canım alıpta boşuna 93 liradan olmaz az para değil yani.kaşın içinse eğer sarımsak sür işe yarıyo geerçekten.kirpik içinse yağları denemek lazım ama yağlar göze kaçınca çok yakıyo:KK43:(

hayatımda en düzenli hatta fazladan bi hafta daha sans verdiğim ürün oldu ama safsataymış :2: ....1 liralık vazelin bile upuzun yapmıstı kirpiklerimi....

Eose ürününü kaşlarımın seyrekliğini azaltmak ve kirpiklerimi dolgunlaştırmak amacıyla almıştım. 6 hafta düzenli olarak kullandım heyecanla bekledim ama malesef büyük hayal kırıklığı yaşadım. Ne kaşım ne kirpiğim ne uzadı ne dolgunlaştı ne de kalınlaştı. Olduğu gibi kaldı. Ürüne başladığım gün ve bitirdiğim gün resimlerimi de çektim farkı anlamak için. Sonuç hüsran para kaybı emek kaybı.

Okadar para verceginize saf badem yagi alin sabah aksam kirpikleriniz sürün faydasini görceksiniz :KK34::KK23:

off yaa bende aldım yaklaşık 3 gündür kullanıyorum keşke almadan önce yorumları okusaydım artık aldık bi kere düzenli bi şekilde kullanayım bakalım ne olacak benim kaşlar güzel siyah ama aralarında boşluklar var belli olmuyor ama alırken sorun çıkartıyor hatta kuaför arsa büyüklüğünde boşlukların var demişti :KK70: bu sarımsağı deniyeceğim hatta ezip halis zeytinyağ ile kirpiğimede sürmeya çalışıcam ama öncelikle bu serumu bitireyim bakalım etkisi ne kadar yazıcam sizleri bilgilendiricem arkadaşlar :KK36:

Arkdaşlar eeoseyi bugun aldm,botanik eczndn aldm yaninda mini minack 10ml parfum koymuş bnle dalga gctler sanrm.Sze her gcen gun dogru bilgı vercm ve sabirla bekliycem:)

arkadaşlar bende kaş çıkartmak için bu ürünü almak istiyordum ama sanırım yeni yada küsen kaşları çıkartmıyor varolanı besliyor bu ürün sayenizde anlamış oldum teşekkürler .. :KK5::KK5: bende kirpiklerim için Neulash kullanmıştım düzenli kullanımda kirpiklerimi inanılmaz uzattı (ps: gürleştirmedi sadece varolanı uzattı) Ama sonra hepsi kendi kendine döküldü.. Allhtan kirpiklerim sonradan yeniden çıktıda o normalinden bile kısacık kirpiklerle gezmekten kurtuldum.. Onuda almayın çevrenizede aldırmayın , bide o çok daha pahalı paranıza yazık :KK50:

arkadaşlar bende kaş çıkartmak için bu ürünü almak istiyordum ama sanırım yeni yada küsen kaşları çıkartmıyor varolanı besliyor bu ürün sayenizde anlamış oldum teşekkürler .. :KK5::KK5: bende kirpiklerim için Neulash kullanmıştım düzenli kullanımda kirpiklerimi inanılmaz uzattı (ps: gürleştirmedi sadece varolanı uzattı) Ama sonra hepsi kendi kendine döküldü.. Allhtan kirpiklerim sonradan yeniden çıktıda o normalinden bile kısacık kirpiklerle gezmekten kurtuldum.. Onuda almayın çevrenizede aldırmayın , bide o çok daha pahalı paranıza yazık :KK50:
merhba söz verdgm gbi 2hafta snra szlerleym:)Cok mtluyum ackcasi eeosenin 2haftada bukadar etki etcegni dusunmuyodum,fakat kprklerm farketcgm şkilde uzadi,bu urunu alirken cok korkarak aldm param cope gtck ddm,kendi sitesndki yorumlarada guvenemdm ama bi cilgnlik ypip aldm herkese tavsye edrm,yan etksni gormdm,yagsiz ck guzel,2hafta snra gne yorum ypicm:)

X