Ehliyet sınavındaki sorular??

yakında ehliyet sınavına gireceğim bayanlar eminimki bu sınava daha önce girmiş ve ehliyet sahibi hanım doludur burda sınavda çıkabilecek sorular hakkında yardımcı olabilirmisiniz bana aklınızda kalan bu kesin çıkar dediğiniz bak bu biraz karışık bu konuya dikkat et diyebileceğiniz aklınızda kalan ufak notlar varmıdır acaba yardım ve önerilerinizi bekliyorumyerimseniben

arkadaşım bende 12 şubattta giricem sınava şöyle b,ir bakarken senin yazdıklarını okudum alabildinmi ehlyetini
merak ettimmm bende çok iyi sayılmam bakalım nolucak

ben de bu cumartesi sınava gireceklerdenim. 2 defa ancak derse girebildim. her gün gidemiyordum çalıştığım için. ayrıca 5 gün önce ameliyat oldum. kurs çıkmış soruları vereceğiz demişti. ben de babamla göndersinler diye babama dedim. meğer deneme yapılmış ve tek bi tane daha kalmamış. ne biçim kursa denk geldim anlamadım. bi deneme yapıosunuz bi mesaj atın ne olacak sanki. internetten dersleri dinliyorum. bakalım ilkyardımdan geçerim de diğerleri kalır büyük ihtimalle.

şimdi moralim de bozuldu. direksiyon dersleri de bu havada geçerse ehliyet almam 2 seneyi bulur
:KK50::KK50::KK50:

bende girdim bugün genellikle çıkmış sorulardı iyiydi yani

bende dün girdim ilk sınavımdı ...heyecan ayrıca vardı.. inş almışımdır..bir daha o sitrese girmek zor olacak..
sizce nasıldı sorular....

ben de dün sabah biraz erken kalkıp geçmiş yılların sorularını çözdüm. sorular neredeyse birebir aynıydı. zaten ilk 1 saat bitirip veriverdim. bi de sıkıntı yapmıştım hiç derslere gitmedim diye.:KK52:

ne zaman açıklanacak bilen var mı peki?

ben de dün sabah biraz erken kalkıp geçmiş yılların sorularını çözdüm. sorular neredeyse birebir aynıydı. zaten ilk 1 saat bitirip veriverdim. bi de sıkıntı yapmıştım hiç derslere gitmedim diye.:KK52:

ne zaman açıklanacak bilen var mı peki?

28 29 şubatta açıklanır diye biliyorum..

bir şey soracağım,bu sınavdan geçenlerin direksiyon sınavları 12 martta yapılıyormuş muhtemelen. ancak benim kursum direksiyon derslerinin tarihi ile ilgili bilgi vermedi. sizlerin nasıl direksiyon ders tarihleri?

bir şey soracağım,bu sınavdan geçenlerin direksiyon sınavları 12 martta yapılıyormuş muhtemelen. ancak benim kursum direksiyon derslerinin tarihi ile ilgili bilgi vermedi. sizlerin nasıl direksiyon ders tarihleri?

kursunuzu arayın söylerler..benimde bigim yoktu kayıtlı olduğum kursu aradım dersler başladı gelebilirsiniz dediler..

ben de kazanmışım. kursumu da aradım bizim burda sınav 26 mart tarihindeymiş ve 14 martta direksiyon derslerim başlayacak.

ilkyardım 97
trafik96
motor 90 almışım ve ilginç gelecek belki ama en çok motor dersini sevmiştim.

bende ilkyardım 97 trafik 94 motor 88 çok sevindimmm ama bizim kursta hala direksiyon dersi olmuyo 12 marta nasıl yetişecek bilemedimmm

bende ilkyardım 97 trafik 94 motor 88 çok sevindimmm ama bizim kursta hala direksiyon dersi olmuyo 12 marta nasıl yetişecek bilemedimmm

o zaman direksiyon dersleri kısa sürecek de öyle çabuk öğreniliyo mu ki?

bende bi kurstan bi daha sormalısın.ben de aramasam tam bilemeyecektim

o zaman direksiyon dersleri kısa sürecek de öyle çabuk öğreniliyo mu ki?

bende bi kurstan bi daha sormalısın.ben de aramasam tam bilemeyecektim

yarın gidip sormayı düşünüyorum zaten cnm ne saçma milletin kursu sınav sonucuna kadar araıp haber vermiş benimkinde tık yok

yarın gidip sormayı düşünüyorum zaten cnm ne saçma milletin kursu sınav sonucuna kadar araıp haber vermiş benimkinde tık yok

benimki de aramadı.ben de ne ilgisiz kurs diye söylendim zaten. hatta internette 12 mart görünce şok oldum. neyse ki bizim şehrin 26 martmış. bi rahatlama geldi.

ben kendi puanlarımı yazmayı onuttum sizinkiler gibi yüksek değil ama ..motor 80 ilk yardım 87 tırafik 76 sonuçta geçtim...herkesi tebrik ederim arkadaşlar.. bizim direksiyon kursları başlamış sınavsa mart 13 de..heryer aynı değil demekki..

X