Ehliyet sınavındaki sorular??

sınava girenler hu huuuuuuuu
nasıl geçti sınavınız??
benim derslerim daha bugün başladı. 2 hafta var önümde ve ben her gün gitmeyi düşünüyorum.

ben de 3 gün oldu derslere başlayalı. sanki beceremiyor gibiyim. hem vites değişip,hem de direksiyonu kontrol etme gibi işleri zor yapıyorum. daha önce de hiç kullanmadığım için acemeliğim fazla.

neler yaptırdılar sana sınavda?

bende herşey güzel gidiyo ama geri
g
derken direksiyonu kaydırıyorum farketmedenn:KK53:

ben de 3 gün oldu derslere başlayalı. sanki beceremiyor gibiyim. hem vites değişip,hem de direksiyonu kontrol etme gibi işleri zor yapıyorum. daha önce de hiç kullanmadığım için acemeliğim fazla.

bende bir hafta girdim derse ..benimde hiç bir deneyimim yoktu orda öğrendim...bende sizin gibi vitesle direksiyonu aynı anda kontrol edemiyordum..ama kullandıkça alışıyosunuz ..önce eğitim alanında çalıştık sonra anayolda çalıştık şimdi gayet iyiym ..88 puan aldım ..alışıyosunuz kendinizi kasmayın yeter..kullandıkça hissedeceksiniz ..ilerleme olacaktır eminim kolay gelsin..:KK71::KK71:

sınavdada aynı eğitimdeki gibi yanında sana öğreten hoca oturuyor ..puan verenler arkada ..nerdeyse yoklardı diyebilirim..hoca sessizce söylüyor zaten ne yapman gerektiğini ...çok kısa mesafe kullandırdılar güzel geçti yani..sedece heyecan yapma yeter .:KK55:

bugün bayağı bir direksiyon kontrolümün iyiye gittiğini gördüm. rahat rahat vites de değişiyorum. zaten yapı olarak da çok heyecanlı biri değilim. girdiğim hiçbir sınavda terlemedim bile,öylesine rahat biriyim. ilk günden beri de yola çıkarıyorlar beni. sadece pratik eksiğimden dolayı sıkıntım var. bizim haftanın 6 günü çalışmamız var ve önümüzdeki hafta sonu sınavım.yani vaktim de var. hayırlısıyla kullanmak nasip olur inşallah hepimize.

ben yazılı sınava deli gibi çalışmıştım her gece en az 2 saat çıkmış soruları çözüyordum.yani o kadar ki Öss'ye bile bu kadar çalışmamışımdır.sonuç mu? ilkyardım 93__trafik 100__motor 98.direksiyondan da 85 aldım geçtim çok şükür.darısı herkesin başına:nazar::KK66:

:88:

yeni bir kural cıkmış ama bu sınavda ama önümüzdeki sınavlarda. direksiyon eğitmeni yerine önde sınavı yapan bir kişi oturucakmış. işallah bu sınavlara denk gelmez. benim kurs bitti. 16 nisanda sınava giricem. hiç ders calışmadım ama derslere girmenin cok büyük etkisi var!!!

:88:

yeni bir kural cıkmış ama bu sınavda ama önümüzdeki sınavlarda. direksiyon eğitmeni yerine önde sınavı yapan bir kişi oturucakmış. işallah bu sınavlara denk gelmez. benim kurs bitti. 16 nisanda sınava giricem. hiç ders calışmadım ama derslere girmenin cok büyük etkisi var!!!

geliba bu şekil yapılmasından önce olacak olan son direksiyon sınavları bizimkiler olacakmış-inşallah geçerim-yazılı sınavı da çok kafana takma. ben yeni ameliyat olmuştum,hiç derse de gitmemiştim,sadece internetten ders izledim,sorularımı çözdüm. sınav sabahı da çıkmış sorulara göz attım. zaten sınav sonucum önceki sayfada var. hiç stres yapılacak bir durum yok yani.

ben yazılı sınava deli gibi çalışmıştım her gece en az 2 saat çıkmış soruları çözüyordum.yani o kadar ki Öss'ye bile bu kadar çalışmamışımdır.sonuç mu? ilkyardım 93__trafik 100__motor 98.direksiyondan da 85 aldım geçtim çok şükür.darısı herkesin başına:nazar::KK66:

darısı başıma:KK16:

geliba bu şekil yapılmasından önce olacak olan son direksiyon sınavları bizimkiler olacakmış-inşallah geçerim-yazılı sınavı da çok kafana takma. ben yeni ameliyat olmuştum,hiç derse de gitmemiştim,sadece internetten ders izledim,sorularımı çözdüm. sınav sabahı da çıkmış sorulara göz attım. zaten sınav sonucum önceki sayfada var. hiç stres yapılacak bir durum yok yani.

ben en cok direksiyon sınavından korkuyorum. ben araba kullanmasını biliyordum. eşimle evlendikten sonra birlikte kullandık ama yanlış tavırları yüzünden nerdeyse debriyaj fren hangisi dicem. yani psikolajik baskı. en ufak yanlışımda kızıyor, bende alınıyorum:)) koca ile ögrenilmezmiş, anca gerilenirmiş:) ama azmettim. kursu hayırlısı ile vereyim. özel direksiyon hocasıda tututucam. sonrada arabamı alıcam. eşim yanından geçerkende ona korna basarım:KK66:

ben en cok direksiyon sınavından korkuyorum. ben araba kullanmasını biliyordum. eşimle evlendikten sonra birlikte kullandık ama yanlış tavırları yüzünden nerdeyse debriyaj fren hangisi dicem. yani psikolajik baskı. en ufak yanlışımda kızıyor, bende alınıyorum:)) koca ile ögrenilmezmiş, anca gerilenirmiş:) ama azmettim. kursu hayırlısı ile vereyim. özel direksiyon hocasıda tututucam. sonrada arabamı alıcam. eşim yanından geçerkende ona korna basarım:KK66:

öyle ters tepki veriyorsa iyice öğrenene kadar onun yanında sürme bence. pratikleştikten sonra zaten havanı atarsınn:KK75::KK75::KK75:

öyle ters tepki veriyorsa iyice öğrenene kadar onun yanında sürme bence. pratikleştikten sonra zaten havanı atarsınn:KK75::KK75::KK75:

cok ters ve sesli tepkiler veriyor. küsüncede ben öyle yapmadım ki diyor:))) eşim sayesinde arabayı stop ettirmeyi ögrendim:)))

ben sabah grubundaydım. sınav yapılan arabayı minibüste takip ediyorduk,hoca kimi çağırsa o gidiyordu. bu arada yanımızda hocamız değil sınav görevlisi oturuyordu,hiçbir yardım yok yani. ilk birkaç erkek gitti. az bir sürüp,yanaştılar o kadar. nazıl sıra bayanlara geldi,sorunlar başladı. giden ikinci bayan 3-4 defa stop etti. her bayana mutlaka yanaşma ve geri geri gitme yaptırdı. bazı bayanlar minibüse geri geldiler süremeyince. meğer adam sürüce frene basıyormuş. bayanlara özellikle zorluk çıkarıyor yani. bir de araba sürerken saçma saçma sorular soruyordu,dikkati ölçmek için. ben de rahat olmama rağmen heyecan yaptım beklerken,hatta bekleyen erkekler bile gerildi. ama çok şükür bana terslik çıkarmadı ya da ben fark etmedim bir şey yaptıysa da. ilk çıkarken 4'lü açıkmış sonradan hocam deyince kapattım, fark etmemişim,bir de el freni çok sert çekilmişti indiremedim yine hocam indirdi. onun dışında trafiğin sıkışık olduğu bir yerde,bol dur-kalklı sürdüm arabayı. 2. vitesi ancak kullandım trafik olunca,rahat da yanaştım,araba dışarda kalmadı. geri geri de gittim. ben olsam bana ehliyet verirdim,ama adam bayağı gıcık olduğu için bilemiyorum.

oldukça uzun yazdım ama anı olarak kalsın bu sayfalarda,hem de girecek olanlara bir fikir olsun. pazartesi ilan edilecek kazananlar,o zaman da sonucu palyaşırım.

aa hadi geçmiş olsun diyelim o zaman inş kazanmışındır...bizim girdiğimiz sınav o zaMAN SÜPERDİ .HOCA BİZİM YANIMIZDAYDI VE AYNI DERTEYMİŞ GİBİ HER ŞEYİ SÖYLEDİ VİTESİ 2 YE AL 3 E AL DİYE.. ve sonuş öyleden sonra hemen açıklandı..bi sorun isterseniz...

X