Ekim 2009 anneleri hangi hastane hangi doktor.. Doğum nerede...

Çok sevindim.Cemil Bey ben daha 2,5 aylıkken oğlum olacağını söyledi hemen,seninde oğluşun olacakmış ne güzel,yalnız neden ufuk üniversitesi,mesada yeni doğan bakımından çok iyiymiş,sen mi seçtin yoksa Cemil Bey mi yönlendirdi?

canım eşimin arkadaşı önerdiği için oraya gidiyorummm.....ve gayet temiz ve güzel bi hastaneeyerimsenibennn

29 mayıs hastanesine gidiyorum ben nesrin hanıma..doğumu da orda yapıcam inşallah bi aksilik olmassa...

bende pendik kaynarcadaki nene hatun hastanesine gidiyorum inşallah orada doğum yapıcam...

kıslar bu arada bilmiyorum duydunuzmu siz ssk yönetmeliği değişmiş artık doğumların %70 ini ödüyor bunu bence doktorunuzla bi konuşun bizim hastanede doğum 1350 liradan 500 liraya düştü bence sizde bi araştırın derim

kıslar bu arada bilmiyorum duydunuzmu siz ssk yönetmeliği değişmiş artık doğumların %70 ini ödüyor bunu bence doktorunuzla bi konuşun bizim hastanede doğum 1350 liradan 500 liraya düştü bence sizde bi araştırın derim

canım normalde nasıldı ki..
benim böyle şeylerden hiç haberim yok.. benim gittiğim hastanede arkadaşım doğum yaptı 250 tl ödemişti..

sizin ora daha uygunmuş elifcim bizim izmirde ölydi bu fiyata düştü zemuszemus

ssk karşılamış hali mi 1350 tl di...
çokmuş yaaaa...gel buraya birlikte doğum yapalımmm..kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

he yaww geleyim evet ssklı hali 1350 ydi şimdi 500 e düştü ama sizin ora gene ucuz

benım doktorum ssk sız 900 alıyor ssk geçmıyor ayrıca hastane parası var oda ssklo 1,100 medıcanada bende ssk yok sanırım 3 mılyara patlar bize.

şekerım hangı medıcana bende avcilarda doğum yapacam inşallah yanlız benım doktorum harıka bırı o gelıo oraya geçen sene sezaryen için görumcemden 250ytl aldı 500 da hastane ve herşey harıkaydı canım.

Küçükköy Özel bilge hastanesine gidiyorum
Özgül Kurt Dr.um. Şuan gayet iyiyiz.
Doğum fiyatları çok çok uygun
Normal doğum 150 lira
Mecburi sezeryan 395
odaları hast.vs.gayet temiz. Bakalım hayırlısı artık

Benim doğumum acıbadem kadıköyde olacak Allahım nasip ederse, Dr.um da Deniz Gökalp.Doğumum bedava çünkü acıbadem sigortalıyım. Ama normal şartlarda 9.000 diye biliyorum.

Benim doğumum acıbadem kadıköyde olacak Allahım nasip ederse, Dr.um da Deniz Gökalp.Doğumum bedava çünkü acıbadem sigortalıyım. Ama normal şartlarda 9.000 diye biliyorum.

öncelikle allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım.benimde özel sig vardı ama farklı bir bankanın sigortasıydı dolayısıyla acıbademe yetmedi doğum için mutad kontrollerde ordan düşüyor çünkü.evet 9000 haklısın geçen yıl bana sigorta indirimli 8500 fiyat verilmişti sezeryan için bköy acıbademde.benim dr oranın ama doğum için her yere gidebiliyodu allahtan.sana bişey sorcaktım acıbadem sig tüm doğum masraflarını karşılıyormu?ve ne kadar ödedin yıllık olarak.

öncelikle allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım.benimde özel sig vardı ama farklı bir bankanın sigortasıydı dolayısıyla acıbademe yetmedi doğum için mutad kontrollerde ordan düşüyor çünkü.evet 9000 haklısın geçen yıl bana sigorta indirimli 8500 fiyat verilmişti sezeryan için bköy acıbademde.benim dr oranın ama doğum için her yere gidebiliyodu allahtan.sana bişey sorcaktım acıbadem sig tüm doğum masraflarını karşılıyormu?ve ne kadar ödedin yıllık olarak.

Amin Canım hepimize nasip etsin inşallah:Saruboceq:
Acıbadem tüm masraflarımı karşılıyor. Bu 2.yılım bu yıl 2.200 ödedim.Geçen sene 2.300 civarıydı. Hasarsızlık indirimiyle indi 100 tl sanırım. Zaten planlı ödedim bunu hamilelik için eşimin özel sigortası farklı. Bu benim özel sigortam gebelik teminatlı.

Amin Canım hepimize nasip etsin inşallah:Saruboceq:
Acıbadem tüm masraflarımı karşılıyor. Bu 2.yılım bu yıl 2.200 ödedim.Geçen sene 2.300 civarıydı. Hasarsızlık indirimiyle indi 100 tl sanırım. Zaten planlı ödedim bunu hamilelik için eşimin özel sigortası farklı. Bu benim özel sigortam gebelik teminatlı.

sağol canım bende 5 yıl özel sigortalıydım eski işimden dolayı sonra doğumu düşündük devam ettirdik.benimde gebelik teminatlıydı ama acıbademin daha avantajlı sanırım:uhm:

bunu okuyunca bi hewes hastaneyi aradım ama düşmemiş fiyatlar..normal 1000 sezercik 1450...

bn de ankarara fatih ünv. hastanesıne gidiyorum dr.um esra keskin.gayet memnunum.ve tanıdığımız. sanırım normal 1100.sezeryan 1500 cıvarıydı. Ssk gercekten % 70 ını ödüyormu carsamba hastaneye gıdınce sorucam bakalım.

Canım haberin varmı Gazide doğum 550 TL oldu. Epiduralli Normal doğumda Sezeryanda aynı fiyat.

Bende orayı düşünüyorum canım inşallah Ekime kadar fiyatlar artmaz bende sormuştum şaşırdım bu fiyatı duyunca hepimiz sağlıcakla bebişlerimizi kucaklarımıza alırız İnşallah :CüvCüv:

Bende orayı düşünüyorum canım inşallah Ekime kadar fiyatlar artmaz bende sormuştum şaşırdım bu fiyatı duyunca hepimiz sağlıcakla bebişlerimizi kucaklarımıza alırız İnşallah :CüvCüv:

Canım sen kontrole nereye gidiyorsun. Ben ilk günden beri Gazideki Çiğdem Karas'a gittim. Önceden 1350 lira idi doğum. Şimdi düştü. Umarım Ekime kadar böyle gider. Bence doğum için oldukça kaliteli bir hastane hem çok kalabalık bir yer değil. Hemde fiyatı uygun. Ekstralardanda hiç para almıyorlar. Tavsiye ederim...

X