Ekim 2009 anneleri hangi hastane hangi doktor.. Doğum nerede...

bende pendik kaynarcadaki nene hatun hastanesine gidiyorum inşallah orada doğum yapıcam...

Selam ben hamile değilim ama doktor araştırıyorum nenehatunda hangi doktora gidiyorsunuz ve memnunmusunuz DR. Hale Kayıran ile ilgili bilginiz varmı

ben dokuz eylül' de doğum yapmayı planlıyorum..:CüvCüv::ecrin_bebek:

istanbul güngören kolon hastanesi op .dr.kadındogum uzm.murat öztürk yaptırcak dogumu kısmetse

mrb bende ankara mesa hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum doktorum op.dr.cüneyt genç. doktorum hastaneye dışardan gelecek mesada normal doğum 1500 civarıymış kuzenim bu sene yeni doğum yaptı doktorumuz aynı hastaneden ve doktordan çok memnun kaldı

mrb bende ankara mesa hastanesinde doğum yapmayı düşünüyorum doktorum op.dr.cüneyt genç. doktorum hastaneye dışardan gelecek mesada normal doğum 1500 civarıymış kuzenim bu sene yeni doğum yaptı doktorumuz aynı hastaneden ve doktordan çok memnun kaldı

Merhaba, benimde doktorum C. G. Bende Mesa da doğum yapmak istiyorum. Bu 1500 TL ye sanırım doktor ücreti dahil değil değil mi? Benim sigortamın doğum limiti 5000, yeter diye umuyorum ama bu sigorta şirketlerine de hiç güvenmiyorum. Bazen hamileyken girp tedavisi olsan bile doğum limitinden düşüyorlarmış.

ben umut hastanesinde şeyma hanıma devam ediyorum. ama tayinimiz tam doğum zamanı çıkabilir çıkarsa ne yaparım bilmiyorum . kırşehire gitmeyi düşünüyoruz ama orada doktor tanıdığımda yok olsada son dk da ne kadar alışabilirimki. hem sadece devlet hast. war galiba eşimde doğuma giremez öff :CüvCüv:

Merhaba, benimde doktorum C. G. Bende Mesa da doğum yapmak istiyorum. Bu 1500 TL ye sanırım doktor ücreti dahil değil değil mi? Benim sigortamın doğum limiti 5000, yeter diye umuyorum ama bu sigorta şirketlerine de hiç güvenmiyorum. Bazen hamileyken girp tedavisi olsan bile doğum limitinden düşüyorlarmış.[/
canım limitin yter tabi 1500 ytl sadece hastanenin parası

ben samsunda yaşıyorum dogumumu atasam hastanesinde yapıcam ınsallah.doktorumda canel hanım olacak

günaydın.bende mesa hastanesinde doğum yapmayı planlıyorum.....doktorum ebru saraç:)

kayseride özel kadındoğum hastanesinde fiyat listesinde normal 700, sezeryan 1000 yazıyordu.
epiduralle ilgili bir fiyat görmedim.
3lü testi 15 tl civarına yaptırdık düşünün yani 150 tl yaptıranlar var 10 katı fiyat :1shok:

bunlar nasıl fiyatlar yaa aklım almadı.. ben tam teşekküllü özel bir hastanede ortadoğuda 420 tl ye sezaryen olucam.. herşey dahil ayrıca 1500 falan nasıl bir dogum yapılacak kii.. hatta laf aramızda tanıdık bulduk 300 tl ye düştüler

valla bedava hamarat.. ben istanbul cerrahi haastanesine gidiyodum fiyat yüzünden başka bi yer bulmak zorunda kaldım. özel levent hastanesinde olacak inşallah. allianz sigorta fiyatları normal 1400 sezeryen 1900 tl..

ebdne lokman hekim hastanesınde dogum yapmayı planlıyorum doktorum elıf terzı
Aaa bu benim arkadaşlarımın doktoru... :)
Hata birisi doğum yaptı bile.

Ben de Zubeyde Hanim'da insallah.
Ozel Hastanelere muayeneye giderim ama dogum icin bence en iyisi gunde yuzlerce bebegin dogdugu devlet hastaneleri...
Tam tesekkullu, pratik, her durma hazirlikli, onlarca uzman doktoru bir anda ihtvia eden...
turkbayragi

Biz de Medikal Park Göztepede Serdar Koç la doğurucaz kısmetse..

Açıkçası biz de bebekleri büyütemeyip kuvöze ihtiyaç kaldığı bir durumla karşı karşıya kalsaydık,biz de Çapa yada Cerrahpaşaya geçicektik,fakat haftalarımız ilerledi,şimdi eşim de benimle doğuma girmek istiyor falan gibi durumlardan dolayı işin konforunu tercih ettik biz de..

Allah cümlemize sağlıklı ve kolay doğumlarla bebeklerimize kavuşmayı nasip etsiinn..

bende bodrum üniversal hospitalda doğum yapacağım 2 750 sezeryan olacağım

X