Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Ekim Anneleri Bebeklerinize Neler Aldiniz?

kızlar alınacak okadar çok şey varki o yüzden yavaştan başlamak lazım bence yoksa nasıl altından kalkarız kızlar bende 5 ytlye tulum gördüm hoşuma gitti sonra inceledimki naylonsu kumaşı var vazgeçtim pamuklu olmasına dikkat edin tüylü olmasın polar olmasın polarlar artık yasaklanıyormuş kızlar bide herşeyi doğuma yakın bebe deterjanıyla yıkanacak

destina merhaba...bende almamak için zor tutanlardanım kendimi.anneannesiyle babaannesi bana diyorlar alma erken diye ama kendileri şimdiden doldurdular.Allah inşallah kullanmak nasip eder.Ama perşembeye bi öğreniyim cisiyetini hemen pembe yada mavi bişi alıcam :)

merhaba canım sağlıklı olsun larda alırız daha çok var doğuma ama insan dayanamıyo tabii bi ik şey alıp sabah akşam bakmak istiyooyerimseniben

Merhaba arkadaşlar ben de ekim annesi olacağım Allah'ın izniyle.30 Ekim asıl doğum tarihi ama sezaryen olacağı için 18 Ekim olacak dedi doktor şimdilik.
Ben alışveriş isteğimi şimdiden almaktan korktuğum için kendime birşeyler alarak tatmin etmeye çalışıyorum.Kendime derken yine doğumla alakalı şeyler.Mesela nefis bir yatak örtüsü aldım doğum için.İki tane de çok şık nevresim takımı.Bol bol gecelik,sabahlık almayı düşünüyorum ama onları mevsiminde almak lazım,şimdikiler yazlık malum.
Öyle de bir zamana geliyor ki bebek alışveriş zamanımız.Uygun olan zamanlar tam yazın en sıcak günleri,kabus gibi.Normalde çıkılmıyor,hamiş hamiş nasıl gezicez o sıcakta bilmem yani.Eylüle bıraksan olmaz iyice dolu olacağız.Aslında en uygunu şimdilerde almak ama gel de al,insan korkuyor işte.

ya kizlar benim bi arkadasim var 6 aylikkken bebegin odasi bile hazirdi :) Masallah nurtopu gibide bi oglu var simdi 1 yasinda yani aslinda pek kafaya takmican alicanda iste bilmiyorum

merhaba kızlar bende ekim annesi olucam.Bende şimdiye kadar kendimi tuttum ama artık dayanamayıp birkaç şey aldım mesela bebedorun biberon setini aldım büyük bir biberonun içinde biberonlar,emzik,tarak,fırça,tırnak makası vs. var içinde görseniz çok güzel fiyatı da uygundu zam gelecek dediler dayanamadım aldım.Allah hepimizin bebeğine sağlık versin kötü şeyler düşünmeyelim iyi düşünelim iyi olsun inşallah.

merhaba kızlar bende ekim annesi olucam.Bende şimdiye kadar kendimi tuttum ama artık dayanamayıp birkaç şey aldım mesela bebedorun biberon setini aldım büyük bir biberonun içinde biberonlar,emzik,tarak,fırça,tırnak makası vs. var içinde görseniz çok güzel fiyatı da uygundu zam gelecek dediler dayanamadım aldım.Allah hepimizin bebeğine sağlık versin kötü şeyler düşünmeyelim iyi düşünelim iyi olsun inşallah.

aynısından alacaktım bendeçok beğenmiştim ama sonra onceden bakım setı hedıye gelmişti bana va<gecıp almadım.
bana 35 demişti fıyatını

bız gectiğimiz hafta sonu eşimle alışverişe çıktık..
Aldıklarımız:
*Hastane çıkışı
*Polyester&akrilik pofuduk oluyor ya hani battanıye
*Uyku tulumu haline gelen içi elyaflı pamuklu battniye
*birde trıko battaniye
*kangru ve bebek çantası
*çoraplar
*Atlet,kılot takımları,
*kısa ve uzun kollu üstler
*ayaklı altlar
*2 yelek
aklıma gelenler bunlar:)

Aldıklarımız:
*Hastane çıkışı
*birde trıko battaniye
*kangru ve bebek çantası
*çoraplar
*Atlet,kılot takımları,
*ayaklı altlar
*2 yelek

maşallah , güle güle kullansın bebişin , pek de bi ihtiyaç kalmamış sırnaşık şey

resimlerini koyuda bakalım nasıllar?görsel olarakta fikir sahibi olalim dimi :KK66:

Aldıklarımız:
*Hastane çıkışı
*birde trıko battaniye
*kangru ve bebek çantası
*çoraplar
*Atlet,kılot takımları,
*ayaklı altlar
*2 yelek

nettni ya daha aklına gelmeyeni de mi var ne kalmışki doğuma hazırsınız:teytey: gaza geldim şu haftasonu bi gelsin dolduracam şurayı resimlerle

Arkadaşlar hepimize Allah onların kokularını içimize çekerek kucağımıza almayı ve aldıklarımızı kullanmayı nasip etsin.Ben bu hafta nihayet pembeleri aldım....hepinize çook selamlar

Peki üşenmedim çektim hadı bakalımm buyrun...

hastane çıkışımız..
dscf0122rp1.th.jpg

bunları nerden aldın?hepsini aynı yerden mi?yoksa ayrı ayrı mı?fiyatlar nasıl?

oyyyyy çok şirinler yaaaa, yapma canım ya ben ağustosa kadar almayacam hiç bişeyyyyy ( nasıl duracaksam )

bunları nerden aldın?hepsini aynı yerden mi?yoksa ayrı ayrı mı?fiyatlar nasıl?[/QUO,

kemer altında 2 mağazadan aldık..fıyatlar cok uygun.. aynı yerden cok sey alınca ındırımde yaptılar baya..size tavsıyem aynı yerden alın bırde nakıt odeyınce super oluyor..

Son düzenleme:
X