Börekler El Açması Ispanaklı Kol Böreği

Daha iyi acamadiysan koku alicilarini 😂,sessizce yanascan kapıya önce etrafı bir kolacan etceksin sonra 👃 deliklerini kocaman açıp ağır ama derinnnn bir çekeceksin içine yine alamadinmi kokuyu,busefer ikinci plana geç💪
Bir fincan tuz alma bahanesiyle tıkla kapıyı komşu kapıyı açar açmaz alıcılarını
(👃 delikleri) açıp derin bir nefes al içeriye dogru, 👍bukadannnn :KK53:
Ahahahahahah

Harika, ıspanaklı börek çok severim 😍
Eline sağlık canım, bende yapayım bugün.

evet canım devam. 2 öğün yiyorum. iyi geldi bana. arada 1-2 tökezledim ama devam çok şükür. senin kilo durumları nasıl?
valla diyete ister uygun olsun ister olmasın böreğe bayılırım :kk77::kk77::kk77: moni moni duyma sen :halay::halay::halay:
Görmedim duymadım:cool:
Laf aramızda bende bayılırım:sus: ve bu tarife ve görselliğe de ayrıca ba yıl dım:hamarat:
Eline emeğine sağlık canımcım.:KK36: deynepnaz deynepnaz

bilemedim yani gereksiz gibi el açması börek falan :KK30:
dondurulmuş hazırları var marketlerde.oy gelmez bence sana ama neyse üzülme :KK45:
kol böreğiymiş cık cık cık :işsiz:
Anlıyorlar tadından, hazır yufka ya da burun kıvırıyor bizimkiler :rolleyes:
Oğlum diyor ki en kötü el açması börek, en iyi hazır yufka böreğinden iyidir:rolleyes:
Hazır yufkadan da çok güzel börekler yapıyorum ama yine de el açması istiyorlar. :rolleyes:
Oy işi hiç belli olmaz, belki de senin kendini omlet sanan tarifin börekte çok:KK45: oy alır

Anlıyorlar tadından, hazır yufka ya da burun kıvırıyor bizimkiler :rolleyes:
Oğlum diyor ki en kötü el açması börek, en iyi hazır yufka böreğinden iyidir:rolleyes:
Hazır yufkadan da çok güzel börekler yapıyorum ama yine de el açması istiyorlar. :rolleyes:
Oy işi hiç belli olmaz, belki de senin kendini omlet sanan tarifin börekte çok:KK45: oy alır
insan çekemeyince el yufkasına bile çamur atıyo işte benim gibi :KK70:
marketten börek mi alınır beee :KK45:
şansın çok yüksek bence :KK8:ellerine parmacıklarına sağlık canımmmm 😘😘😘😘

:KK74:
Böreğin kokusu çekti seni buraya değil mi? :KK53:
Yoksa deynepnaz kimki:63:

images-12.jpeg

X