Doğuma Hazırlık Elektrikli Süt sağma makinesi, Avent mi medela mı?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
cantalısı ile aynı urun. cantalisinin fiyatı yuksek ama isiniz evden uzakta ise ve bebeginize sutunuzu maksimum duzeyde vermek istiyorsanız canta da cok pratik.
sagdiginiz sutu o cantada bozulmadan tasiyabiliyorsunuz. sut 3 aydan sonra zaten azalıyor. bi de isyerinde stres vs derken iyice azalıyor. kalan sutu ziyan etmeden tasimak onemli.
calisiyorsanız cantalıya bakmakta fayda olabilir.

ben de sizin gibi düşünüp çantalısını aldım, çok teşekkürler.

ben de 2 hafta önce lansinoh aldım..sağma hızı ayarlanıyor,silikon başlıklı v.s dediler e-bebek mağazasında çok tavsiye ettiler..internetten satın aldım,fiyatı da kargo ile beraber 155 TL idi..

ben avent kullanıyorum memnunum bir tanıdığım medela kullanıyor oda çok memnun. bence hangisinin fiyatını uygun bulursanız onu alın derim çünkü ben avente 250 tl verdim e bebekten aldım(izmit).çok pahalı bence. internette minikbaby diye bir site var orada indirimde olabiliyor medela. daha uyun bir fiyata alınabilir. erken doğum yaptığım için aniden almak zorunda kaldım. yoksa o kadar parayı vermezdim.

medela kullandım memnun kaldım ama lırken resmen kazıklandık 2008 ocakta 400 tl ye sattılar bize araştırın
mothercare mağazasında da oluyor

ben avent kullanıyorum memnunum bir tanıdığım medela kullanıyor oda çok memnun. bence hangisinin fiyatını uygun bulursanız onu alın derim çünkü ben avente 250 tl verdim e bebekten aldım(izmit).çok pahalı bence. internette minikbaby diye bir site var orada indirimde olabiliyor medela. daha uyun bir fiyata alınabilir. erken doğum yaptığım için aniden almak zorunda kaldım. yoksa o kadar parayı vermezdim.

aslında biraz ihtiyaca bakıyor. sut sagma konusunu unutayım diyorsanız, sessiz calissin, verimli olsun, yani hem sutumu artırsın hem de olan sutu en iyi sekilde bosaltayım, aynı gun teknik servis hizmeti alayım (mecidiyekoydeki ana servis pompa sorunlarına aynı gun donuyor, olmadı size baska pompa tedarik ediyor) bence avent parasına deger. fiyatı yuksek ama bence bunlar onemliydi. o yuzden ben pompa alırken fiyatına bakmadım. ama sonucta butce onemli tabii.

ben de aventkullanıyorum, çok memnunum. masaj başlığı çok rahat. doğumdan sonra göğüs uçları çok yara oluyor, bebek emerken resmen işkence gibigeliyordu. ama aventin pompası hiç acıtmamıştı.

Ben birçok mağaza dolaştım birçok kişiden bilgi aldım kullananlarla konuştum ve araştırmalarıma göre Avent'in göğüs pompasının çekim gücü çok kötüymüş. Hatta mağazalardan birinde açıp yapay göğüsle denedik ve çekiminin çok yetersiz olduğunu gördüm. Aynı mağazada Lensinohh'u da denedik. Lendisnohun da pek bir farkı yoktu. Yeni bi marka olduğu için ön yargıyla yaklaşsam da Mamajoo'nun göğüs pompasının çekimini çok beğendim. Masaj başlığıyla birlikte sağımdan önce süt kanallarını açmak için masaj yapıyomuş ve sonrasında sağıma geçiyomuş. Üzerindeki ekran sayesinde süre takibi yapabiliyormuşuz. Üstelik diğer pompalarla kıyaslayınca onlardan çok daha sessiz çalıştığını gördüm. Çıt çıkarmadı. Çekimi de onlardan çok daha fazla. Gitttiğim bi mağazada satıcılar en güçlü çekimin Mamajoo'da olduğunu söyledi. Ben de görünce inandım. Bunlar dışında biçok ekstra özelliği diğer pompalara göre avantajları varmış. Biçok kere dinlememe rağmen hepsi aklımda kalmadı maalesef :) Ben ya mamajoo ya da medela swing alıcam galiba. Ama medelanın fiyatı çok yüksek geliyo 369 TL. Mamajoo da bu ay için Joker mağazalarında indirim de varmış yanlış hatırlamıyosam 180 TL ye düşmüştü. O kalitede bi pompa için çok uygun geldi. Dediğim gibi başta önyargıyla yaklaştım ama Mamajoo bi Türk markasıymış ve üretimin bazı aşamaları da Türkiye'de gerçekleşiyomuş bu da beni etkiledi. Sanırım benim seçimim mamajoo dan yana olacak.

merhaba bende medela kullanıp pişman olanlardanım. bence hiç almaya değer bir ürün değil arkadaşlar.

süt mü çekiyor göğüs mü koparıyor belli değil..
belli bir süre sonra kullandım en sonunda gittim nuk un göğüs pompasını aldım. rahata kavuştum diyebilirim. çevrem de kim varsa madelayı tavsiye etmiyorum artık. nuk göğüs pompaları bana iyi geldi. aynı bebek gibi süt çekiyor, temizlemeside ayrıca çok kolay geldi çalıştığım için uzun süre kullandım pompayı almak isteyenlere nuk göğüs pompasını tavsiye ederim...

medela ismini duyunca bile bi kötü oluyorum artık ya. herkes şöyle güzel böyle iyi diyorda ben ve çevremde bu ürünü sorunsuzca kullanabilen kimse yok.s kaç defa içine süt kaçtı açtım temizlemek için düzelmedi çekiş gücü gün geçtikçe azalmaya başladı. en sonunda annem kraftın pompasını almıştı. kraftın pompasını kullanana kadar moralim baya kötüydü bi ara sütüm bitti bile sanmıştım..
kraftın pompasını sıkıntısız şekilde kullandım, temizlemesi de kolay çekiş gücüde kolay ben medela yerine kraftı öneririm arkdaşlar...

Her ikisinide kullandım. Avent daha yumuşak çekiyor. Tek göğse medelayı tek göğse aventi taktım. Çalıştığım için iyide oldu zamandan tasrruf. Aynı sütü çıkardılar. Ama farkları Medela daha sesli ve biraz daha acılı :)

İsteyen olursa sıfır avent pompa var elimde natural elek. Satmayı düşünüyorum. İçecekte var.
Eki Görüntüle 844166

Her ikisinide kullandım. Avent daha yumuşak çekiyor. Tek göğse medelayı tek göğse aventi taktım. Çalıştığım için iyide oldu zamandan tasrruf. Aynı sütü çıkardılar. Ama farkları Medela daha sesli ve biraz daha acılı :)

İsteyen olursa sıfır avent pompa var elimde natural elek. Satmayı düşünüyorum. İçecekte var.
Eki Görüntüle 844166

kaç tl acaba fiyatı

İkinci el philips avent manuel ve elektrikli kullanılabilen süt sağma makinası satılıktır.hiç kullanılmamış gibi sadece biberonunu kullandık alıcılar buradan ulaşabilirler

Son düzenleme:
İkinci el philips avent manuel ve elektrikli kullanılabilen süt sağma makinası satılıktır.hiç kullanılmamış gibi sadece biberonunu kullandık alıcılar buradan ulaşabilirler

benimkiside aynısı pahalı ama süper özellikle göğsune takılan silikon bi cihaz var masaj yahpma özelliği taşıyor

biz 200 tl ye aldık hıc kullanmadık nerdeyse 100 tl ye verecegiz bizim işimize yaramıyor zaten alacaksanız ozelden mesaj atayım numaramı

Kizlar bende chicco aldim cok pisman oldum bi damla bile sut cekmiyo 100tl cope gitti sonra aventi aldim ve cok memnun kaldim tavsiye ederim

ben lansinoh aldım çift sağmalı olandan geyet de memnundum madela almayı düşünüyordum ama bana çok pahalı geldi açıkcası

X