Cilt Bakımı Ürünleri Elleza Salyangoz özlü krem

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Arkadaşlar,uzun süredir yazdıklarınız okuyorum.benimde cildimde güneş lekeleri ve sivilce izleri vardı.bir sürü şey denemiştim ama geçmemişti.sonunda bir sağlık sitesinde okuduğum birkaç şeyi uygulamaya başladım.çok faydasını gördüm.şimdi cildim bembeyaz,lekelerim kayboldu.siyah noktalarım geçti ve yüzümdeki gözenekler sıkılaştı.sizlerle paylaşayım uyguladığım şeyleri.Önce annemin kış için hazırladığı değişik bitkilerden oluşan çayı(ayva yaprağı,adaçayı,mercanköşk,nane,kekik vs.) demledim ve buhar banyosu yaptım yüzüme(sadece adaçayı bile olsa yetiyor).ardından peeling yaptım(bunun için oriflameden aldığım bir peeling kremini kullandım) ardından bunu ılık suyla yıkayıp en son soğuk su attım yüzüme bir kaç kere.daha sonra salysilic asid içeren bi nemlendirici krem sürdüm(loreal'in yağ içermeyen bir nemlendiricisi var bunun için.kutusu mavi.içeriğindeki salysilic asid gözenekleri sıkılaştırıyor ve yağ içermediğinden sivilce oluşmasını önlüyor).
bu işlemleri üç günde bir uyguluyorum.ama her gece yüzümü sabun içermeyen bi temizleyici jelle yıkayıp,yine bu nemlendirici kremden sürüyorum.benim cildim çok hassas,ne denesem sivilce yapıyordu.artık çok huzurluyum.inanın çok faydalı oldu,29 yaşında olduğum halde çok genç gösteriyorum.sizde deneyin arkadaşlar,memnun kalacaksınız...

düzenli kullananların faydasını gördüğünü bnde cok duydum.burcukaratas880 pelinge nerede nasıl karar verdın kaç seans oldun ne kadar para verdın yardımcı olabılırmısın.

arkadaşlar benim önerim yaşmaya maskesi..2 günde bir yapın 3-4 ay sonra sonuçlarını göreceksiniz..hiç para vermeyin.. sivilce ve izlere birebir..

nası yapıoruz cnm bu maskeyi??

1 yemek kaşığı yaş maya,1 talı kaşığı su...koyu bir krem haline getir.. temiz cildine uygula 15 dk sonra durula... bu kadar.. yıkayınca biraz kuruluk oluyo..ben doğal gül suyuyla tampon yapıyorum kuruluk kalmıyo.. böle cnm... bu kadar basit hücre yeniliyo.. yaş mayayla ilgili başlık açtım orayıda okuyabilirsin...

bende ilvina kullanıyorum ve ikinci kutuya başlayacağım.gerçekten benim cildime çok yaradı arkadaşlar.geniş gözeneklerim sıkılaştı ve sivilce izlerimin %70 i kayboldu ayrıca yumuşacık yapıyor cildi.siyah noktalarımıda peelingle temizledikten sonra bu kremi sürüyorm.uzun bir süre siyah nokta oluşmuyor.ayrıca cildimde yağlanma kuruluk gibi hiç birşey yapmadı yumuşacık doğal bir cildim oldu.bende satıcısı veya bayisi değilim 36 ytl ye aldım ve memnun kaldım.

benim yüzümde sivilcelerden sonra kalmis pürüzler var ama onlari düzeltebilmek icin ne yapmam gerektigini bilmiyorum!beinmle ayni sorunu yasayan biri varsa yardimci olabilir mi?

Ben dün akşam başladım salyangoz kremi kullanmaya. Sivilce izleri ve yeni yeni belirmeye başlayan ince çizgiler derinleşmeden başedebileyim diye. Ancak bu eliza markayı almadım. Bir arkadaşım kullanmış 40 gr. lık bir ürün ve almanyadan ithal ediliyormuş, o aldı getirdi bana. Adı ELICINA ve 60 TL ödedim. ınternette sitesini inceledim her site gibi ürününü övüyor. Ancak sonucun ne olacağına bakacağım. Sizinle paylaşırım.

Sağlıcakla.

bu ELıCıNA yı bende merak ediyorum kullanan varsa fikirleri neler, daha kaliteli bir ürün gibi duruyor belki doğru salyangoz özlü krem odur.

denedım hıc bır ıse yaramadı asla tavsıye etmıyorum.tv de gosterdıklerı herseyde palavra

yaa almadım ama tamda alacaktım yani.. iyi ki okudum burayı..bi komşumuz vardı odakullanmıştı iyi geldiğini söyledi baya parlamıştı cildi aslında ama geçici bişey olduğunu söylüyosunuz madem o kadar paraya deymez :/

yinede ne kullansam acaba benimde sivilcelerden dolayı izlerim var :/

kesinlikle berbat bişey...buna o kadar para vereceğimize tıp tarafından etkileri kanıtlanmış.ester c vitamini ,lipoik asit .içeren krem veya serum kullanmak daha mantıklı.
nicholas perricone ve janson beckett in ürünleri gibi.

arkadaşlar elicina kullanan yokmu ya sitede bi kaç kişi övmüş ama hep aynı kişiler onun reklam oldugunu düşünüyorum başka kullanan yokmu

arkadaslar şu linke bakın
elicina salyangoz kremi - Kadınlar Kulübü, Kadın, Kadınca

ve ürün
Elicina Salyangoz Kremi, #24430959 Gittigidiyor.com
bu adreste satılıyor
cok olumlu cevaplar alanlar var

arkadaşlar öncelikle herkese merhaba ben yeni katıldım aranıza bir çok soruma cevap bulacağımdan da eminim ben ellezza salyangoz kremini kullandım 1 kutu bitene kadar yüzümdeki bir izden dolayı sakın ola para vermeyin derim yüzümü daha da kötü yaptı gözeneklerimi aşırı belirginleşti yüzümde delikler oluştu bana başta demişlerdi ama inanmamıştım sonuçta bir krem ne yapabilir diye hem paranıza yazık hemde yüzünüze...

X