Cilt Bakımı Ürünleri Elleza Salyangoz özlü krem

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Piyasada iki tip salyangoz kremi üretilmekte her marka aynısı yapyor

1-Normal Üretim Salyangoz Kremleri:Türkiyede genellikle satılan bu ürünler bu guruba girmektedir sadece marka isimleri değişmektedir ama sonuçta hepsi formulasyondur.Salyangoz sıvısının işlemlerden geçirilek belli oranlarda bitkisel katkılarla güçlendirilmesi ile yapılırlar .Bu üretim tekniği ile oluşturulan krem 2. sine göre daha az etkil olsada oldukça iyidir.Sorunu ise üretim metodu salyangoz sıvısının etkisini azaltmasıdır.

2-Herbal Mix Salyangoz Kremi:Herbal Mix Salyangoz Kremleri normal kremlere göre çok daha doğal yöntemlerde üretilmiştir bu nedenle salyangoz sıvısının etkisi üretimde minumum zarar gördüğü için çok daha etkilidir.Amerikada şu anda Herbal Mix yöntemi ile üretilenler çok fazla tercih ediyor nedeni hem daha doğal olması hem daha etkili olması

Bu nedenle sizde hangi markayı alırsanız alın Herbal Mix olanları alınız ama bu normal özelliklerin kötü olduğu anlamına gelmiyor

Ben 1 yıldır sivilce problemi çekiyorum.Ve kullanmadığım ürün kalmadı.Elezzayıda kullandım ve işe yarıyor bence.Ben bunun yanı sıra internet üzerinden proactiv solution set aldım ve muhteşem bir ikili oldu. Bunlar yeni sivilce çıkmasnı önlüyor ve cildi çok güzel temizliyor.benim şu an tıbbi destekle birkilte artık hiç sivilcem çıkmıyor bu konuda uzman oldum diyebilirim:)ve izleri içinde bir cilt bakım uzmanına gittim ve şu anda ayda birkere kimyasal peeling yaptırıyorum.Ben çok çektiğim için problemleri olan arkadaşlara her konuda yardımcı olabilirim.Mailleinizi bekliyorum...

mrb cnm :) sivilce problermlerinden çok çektiğini belirtimişsin. bende aynı dertten muzdaribim :KK43: ilaç kullanıyorum. asıl sorunum gözenekler.alın bölgemde gözeneklerim çok genişledi.acaba gözeneklerle ilgili uyguladığın bir yöntemin var mı ? sivilce ilacı gözeneklerimi kapatır mı zamanla? çok acemiyim daha k. bakma

X