Elveda Rumeli - Atv

32.BÖLÜM ÖZETİ

SÜTÇÜ RAMİZ VE AİLESİ, VAHİDE İÇİN SEFERBER...

Ramiz ve Fatma durumu iyice ağırlaşan Vahide’nin başında çaresizdirler. Ahmet Ekrem’in Manastır’dan getirdiği hekim; Vahide’nin durumunun kritik olduğunu, moralini olabildiğince yüksek tutmalarını söyler. Ramiz ve tüm ailesi içleri kan ağlarken, Vahide’yi neşelendirebilmek için her yolu denerler.

Diğer tarafta cephedeki sahra hastanesinde gözlerini açan Mustafa, onunla ilgilenen Bihter Hemşire‘ye kim olduğunu anlatmaya çalışır.

Aleks ise, dedesini de alıp temelli olarak Pürsıçan’ı terk etmeden önce Zarife’yi son bir kez daha görecektir.

Kaynak :ATV

33.BÖLÜM ÖZETİ

MUSTAFA’NIN MEKTUBU ABDÜL’ÜN ELİNDE...

Abdül Mustafa’nın hayatta olduğunu görünce onu tutuklatmak ister. Ancak Bihter hemşire Mustafa’nın hala ağır yaralı olduğunu söyleyerek götürülmesine mani olur. Abdül, Mustafa’nın ailesine yazdığı mektubu ele geçirmiştir. Artık Mustafa’nın gerçek kimliğini öğrenmesi an meselesidir.

Vahide, Ramiz ve tüm ailenin çabasıyla iyileşmeye başlar. Ahmet Ekrem bir süreliğine izin alarak onu görmeye gelir. Ramiz ve Fatma Ahmet Ekrem’in Vahide’ye olan ilgisini fark etmişlerdir.

Diğer taraftan Aleks Küçük Zarife’nin yaşlı ninesinin öldüğünü öğrenir.

çok güzel bi dizi a.s oyuncuları harika. çok doğallar. çok severek izliyorum

34.BÖLÜM ÖZETİ

ZOR GÜNLER...

Mustafa Abdül tarafından yakalanır ve yargılanmak üzere İstanbul’a doğru yola çıkarılır. Mustafa’nın Vahide’ye göndermek üzere Bihter hemşireye yazdırdığı mektup ise Abdül’ün eline geçmiştir.

Ahmet Ekrem bir daha dönmemek üzere Pürsıçan’dan gitmeye karar vererek, Vahide’yle vedalaşır. Diğer tarafta, Meryem’i ise Dilaver’le evliliğinde zor bir imtihan beklemektedir.

Zarife’den gelen mektubu alan Aleks’in ise sevinci kursağında kalacaktır.

Kaynak:ATV

Diziyi uydudan Atv Avrupa kanalından seyrediyorum.Bu bölümde hiç özet göstermeden hemen başladı.Yerel Atv de özeti çok uzatıyorlar.Özellikle Cumhurbaşkanımızın ziyaretinden sonra iyice arttı.Neredeyse tamamını verecekler.Atv nin izleyici temsilcisine e-mail çektim.Reklamlarda yeni bölüm 20:00 de başlayacak diye durmadan reklam yapıyorlar.Saat 21:00 e yakın,bazen geçe başlıyor.Uydusu olanlara diziyi Atv nin Avrupaya yayın yapan kanalından seyretmelerini tavsiye ediyorum.Dizinin tekrarlarını Avrupa kanalında denk geliyor.Saatlerini not almadım.İyi seyirler..

35.BÖLÜM ÖZETİ

AİLEDE SÜNNET TELAŞI

Ahmet Ekrem Mustafa’nın hayatta olduğunu öğrenmiştir. Ancak onunla görüşebilmesi bir hayli güç olacaktır. Abdül ise Mustafa’nın hücresine gelerek, onu sakladıkları için Ramiz ve ailesinin başının büyük belada olduğunu söyler.

Diğer taraftan Aleks ve dedesi Küçük Zarife ‘nin yetimhaneye gönderilmesine engel olmaya çalışırlar.

Ramiz ve ailesinde ise kızancıkların sünnet düğünü telaşı vardır. Ancak tekrar köy baskınlarına başlayan Dimitri, Sütçü Ramiz ve ailesi için yeniden bir tehdit olmuştur.

36.BÖLÜM ÖZETİ

ELVEDA RUMELİ’DE SOLUK KESEN SEZON FİNALİ

Ramiz ve ailesi Dimitri’lerin evlerine yaptığı baskın sonrası büyük üzüntü içindedir. Vahide olanların ardından adeta delirip, Dimitri’lerin peşine düşmeye kalkar. Ancak Ramiz ve Fatma ona engel olur. Kaymakam Dilaver dağlarda Dimitri’lerin izini sürmeye devam ederken, Pürsıçan da huzur kalmamış, Halk Kara Kalpaklı’ nın bile artık çetecilerden korkup saklandığını konuşmaya başlamıştır. Ancak kısa süre sonra Kara Kalpaklı ‘nın bir köyde ortaya çıktığı konuşulur.

Diğer tarafta Mustafa, asılmayı beklediği hücresinden Ahmet Ekrem’in Abdül’den önce Vahide’ye ulaşması için dua etmektedir. Aleks ise Küçük Zarife’nin de elinden alınmasının ardından, sürpriz bir karar verecektir.

ay ramizi vurdular yaaaa
inşalah ölmez haftaya kadar merakta kalacam
alex te bence müslüman olcak

Te ben akşam çok heyecanlandım bu diziyi seğrederken kısçeler..Mustafa namik serbest kalıyor:sm_cool:Sanırım alex müslüman oluyor:hooray:Kamuş bulundu :içelim:KK70:uşundum duşundum ramiz aganın ölmemesi lazım yaaaa olmazki dimi ama :1no2:
İstim size bişi diim keşke sezon finali olmasaydıda devam etseydii kışa kadar mola beklemedeyizÇok üzgünüm çoook

Te ben akşam çok heyecanlandım bu diziyi seğrederken kısçeler..Mustafa namik serbest kalıyor:sm_cool:Sanırım alex müslüman oluyor:hooray:Kamuş bulundu :içelim:KK70:uşundum duşundum ramiz aganın ölmemesi lazım yaaaa olmazki dimi ama :1no2:
İstim size bişi diim keşke sezon finali olmasaydıda devam etseydii kışa kadar mola beklemedeyizÇok üzgünüm çoook

sezonamı girdi ya ben catlarım meraktan ya üfffffff
ne olcak şimdi inaşalah ölmez ya
nasıl da durdu ayakta dayan ramiz dedik ce ben de dedim dayan dayan diye cok üzücü ve cesur bi sahneydi

dün ramizi öğle görünce gözlerim doldu ağlayacaktım zor tuttum kendimi. Namığın çıkacağına çok sevindim ve yaşadığını vahidenin öğrendiğine. Alexle zarifeye gelince pek gerçekçi gibi değil di sanki zarife rüya görüyor.Kısacası ben tv izlemeyi hiç sevmem bir tek bu diziyi izliyorum ve takip ediyorum. Çok güzel bir dizi örfleri adetleri ailelerin birbirleriyle olan ilişkileri çok hoşuma gidiyor.

ben bu diziyi neden sezonda seyretmiyodum acaba hala anlamış degilim kendimi.harika bir diziymiş sezonda mutlaka izlicem tekrarları izliyorum şimdi sezon başlayınca olaylara fransız kalmayım

Su an sezonun son bolumunu de izlemis oldum. Final epey heyecanli bitti tabii beklendigi uzere.
Youtube uzerinden izledim, tv'm yok burada. Peki yeni sezon ne zaman basliyor?

Su an sezonun son bolumunu de izlemis oldum. Final epey heyecanli bitti tabii beklendigi uzere.
Youtube uzerinden izledim, tv'm yok burada. Peki yeni sezon ne zaman basliyor?

Eylülde herhalde canım zaten mutlaka ben veya başka bir arkadaşımız haber verira.s.

çok güzel çok başarılı bir dizi. çok seviyorum tüm oyuncularını.
1 eylülü dört gözle bekliyorum!!!!!!

Kısçelerimmmm Canlarım ekran başına heyecan dorukta başlıyoruz çok mutluyum ben yaa te okaaaa..Yeni dönem süper süper süper istim dahada süper olsun:)

X