Emziren Anneler Kiloları Birlikte Verelim mi?

ne bileyim ben nazlanacağıma trip yapacağıma o trip yapıp nazlanıyor deli mi nee..

:))) hepsi deli :)

arkadaşlar artık yaz geldi.şimdiye kadar hava soğuk diye eve tıkılı kaldım.arada bir çıksamda yaz gibisi olmuyor.doğal olarakda evde insann sürekli atıştırası geliyor.benim öyle oldu.sıkıntıdan yiyeceklere saldırdım.artık dışarı sık çıkmayı düşünüyorum.böylece daha çok hareket az yemek .bu hafta kilo vereceğime inanıyorum :)) umarım yani :))

:))) hepsi deli :)

arkadaşlar artık yaz geldi.şimdiye kadar hava soğuk diye eve tıkılı kaldım.arada bir çıksamda yaz gibisi olmuyor.doğal olarakda evde insann sürekli atıştırası geliyor.benim öyle oldu.sıkıntıdan yiyeceklere saldırdım.artık dışarı sık çıkmayı düşünüyorum.böylece daha çok hareket az yemek .bu hafta kilo vereceğime inanıyorum :)) umarım yani :))

bende öyle umuyorum canım.birde benim normalde sıcaklarda iştahım azalır.çok yiyemem.bakalım emzirirkende aynısı olacakmı.yazlık kıyafetlerden dolayı kiloların gözümüze daha çok batacağı kesin.bu bize daha çok gaz verir inşallah

canım ellerine sağlık. ben tartılamadım daha. verdiğimi zannetmiyorum (bu hafta hep misafirim vardı düzenli bir şey yapamadım) ancak sanki göbeğim gitti biraz (psikolojik mi bilmem ama regl oldum doğumdan sonra ilk kez, çok geldi ve çok uzun sürdü bir etkisi var mıydı göbeğime bilmem ama) neyse bugün dışarı çıkıcam tartılmaya bir yer bulayım.

bende doğumdan sonra hiç adet olmadım.bu kadar uzun sürüyor mu olmak.adet olunca göbeğin gittiğini duydum.sabırsızlıkla o günü bekliyorum :))))

bende doğumdan sonra hiç adet olmadım.bu kadar uzun sürüyor mu olmak.adet olunca göbeğin gittiğini duydum.sabırsızlıkla o günü bekliyorum :))))

herkes farklı sürelerde oluyo.1 sene bile olmamak normalmiş.ben 3 aydır düzenli oluyorum.ama olamamak çok zormuş.tekrar adet görene kadar lohusalıktaki ateş basmalarım terlemelerim devam etti.oldumda rahatladım.göbek biraz indi ama bende bariz bi fark olmadı

Ben de kırkımız çıktıktan sonra adet gibi bişey olmuştum ondan sonra bi daha gelen giden olmadı. Göbek desen yarım dünya ama zayıflayınca o kadar göze batmaz diye düşünüyorum. Bu arada ben diyet listesine uyamayan biriyim yoksa çoktan diyetisyene gidecektim.Çarşamba gününü merakla bekliyorum sanki zayıflayacağım sizin sayenizde :)

beni ne diyet ne spor bu çocuk eritir valla bir gün uyumadım 62.6 yı gördüm 63 den kurtuldum hadi hayırlısı

nedir o içtiğiniz çay öğrenebilirmiyim?birde adaçayı sütü azaltan bitkiler arasında diye biliyorum!:26:

cnm 2 lıtre suya 1avuc taze adacayı,taze tarhun otu,7 dal taze nane,1lımon kaynatılıp her aksam yatmadan ıcılcek.adacayı benım sutumu azaltmadı çok uzun zamandır ıcıorum,grıp olunca doktor bol bol ıc dedı içtim.masallah bolbol gelıo sutumm.kuru sunu da cok ıctım hatta ekınezyayla karıstırdım.sabahlarıda yesılcay ıcıorumm gunde 1 turk kahvesı.ama gece yatmadan uyku kacırcak seyle ıcmıorum.bebısımde masallah ıyı hıc bı sorun yok.

Bende aranıza katılmak istiyorum bu ay sonunda bebeğim 6 aylık olacak sadece anne sütü veriyorum 6 ay dolunca ek gıdalara geçicez çalışıyorum aynı zamanda sütüm artsın diye sürekli yemek zorunda hissediyorum kendimi malesef kilo vermek bir yana alıyorum 66 ile hamile kaldım şu an 76 yım 10 kilo vermem gerek hiçbir kıyafetim olmuyor inşallah beraber sütümüzü azaltmadan kilolarımızı azaltırız..

bu arada kesinlikle adaçayı içmeyin sütü azaltmakla kalmıyor kesebiliyorda bol bol rezene ve ıhlamur daha iyi...

cnm kesınlıkle adacayı ıcmeyın demek yanlıs bence bu yanlıs bı bılgı olabılır cunku ben kaaac kere ıctım hıc sutumde azalma olmadı bu kadar tehlıkelı oldugunu dusunmuorum öle olsa doktor tavsıye etmezdı dıe dusunuorum.sut arttırmak ıcın rezene ,ısırgan cayı tavsıye edıorlar bu caylar arttırıomus.ama bana kalırsa sutumuzun kalıtesını en cok proteınler(yumurta,et,tavuk,hındı),yagsız sut ben kecı sutu ıcıorum arada sayılı karbonhıdrat tuketımı attırıor.sukur hıc sut problemım olmadı ılk gunden berı ben beslenmeme cok dıkkat edıorum.gunde kesınlıkle 1 yumurta,2 bardak yagsız sut arada kecı sutu,1 kase yogurt,1dılım ezıne peynırı tuketıorum.ögunlerımı kalorı hesabına gore ayarladım her besınımı alarak ac kalmayarak artı pilates yaparak kılolarımı verıorum aynı zamanda sıkılastımda bence sıkılasmak cok onemlı görunusu sıkı bır vucut deıstırıor.

offf verelim de nasıl verecez :18:
iştahım daha bi açıldı canım ya yemediğim şeyleri de yiyorum artık
almadığım kilolari doğumdan sonra bi güzel aldım
bu gidişle biraz zor eski halime dönerim

kızlar ben bugün kendime çook büyük bir kötülük yaptım.akşam yemeğe davetliydik ve ben yemeğin yanında 3 dilim ekmek,1 porsiyon burma kadayıf ve maraş dondurması yedim :KK59::KK59:
akşama kadar yaptığım tüm rejim boşa gittiiiii:KK59: kendime hakim olamadım,etraftakilerin ısrarına dayanamayıp yedim yedim yedimmmm:KK17::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59: :KK59::KK59:
pişmanım çoook pişmanımmm:KK43::KK43:

kızlar ben bugün kendime çook büyük bir kötülük yaptım.akşam yemeğe davetliydik ve ben yemeğin yanında 3 dilim ekmek,1 porsiyon burma kadayıf ve maraş dondurması yedim :KK59::KK59:
akşama kadar yaptığım tüm rejim boşa gittiiiii:KK59: kendime hakim olamadım,etraftakilerin ısrarına dayanamayıp yedim yedim yedimmmm:KK17::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59::KK59: :KK59::KK59:

:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
süt olsun inşaallah..........:KK1:

cnm 2 lıtre suya 1avuc taze adacayı,taze tarhun otu,7 dal taze nane,1lımon kaynatılıp her aksam yatmadan ıcılcek.adacayı benım sutumu azaltmadı çok uzun zamandır ıcıorum,grıp olunca doktor bol bol ıc dedı içtim.masallah bolbol gelıo sutumm.kuru sunu da cok ıctım hatta ekınezyayla karıstırdım.sabahlarıda yesılcay ıcıorumm gunde 1 turk kahvesı.ama gece yatmadan uyku kacırcak seyle ıcmıorum.bebısımde masallah ıyı hıc bı sorun yok.

cnm kesınlıkle adacayı ıcmeyın demek yanlıs bence bu yanlıs bı bılgı olabılır cunku ben kaaac kere ıctım hıc sutumde azalma olmadı bu kadar tehlıkelı oldugunu dusunmuorum öle olsa doktor tavsıye etmezdı dıe dusunuorum.sut arttırmak ıcın rezene ,ısırgan cayı tavsıye edıorlar bu caylar arttırıomus.ama bana kalırsa sutumuzun kalıtesını en cok proteınler(yumurta,et,tavuk,hındı),yagsız sut ben kecı sutu ıcıorum arada sayılı karbonhıdrat tuketımı attırıor.sukur hıc sut problemım olmadı ılk gunden berı ben beslenmeme cok dıkkat edıorum.gunde kesınlıkle 1 yumurta,2 bardak yagsız sut arada kecı sutu,1 kase yogurt,1dılım ezıne peynırı tuketıorum.ögunlerımı kalorı hesabına gore ayarladım her besınımı alarak ac kalmayarak artı pilates yaparak kılolarımı verıorum aynı zamanda sıkılastımda bence sıkılasmak cok onemlı görunusu sıkı bır vucut deıstırıor.

canım açıkçası bende internetteki bilgilere dayanarak hiç içmedim o zaman bende içeyim ara sıra yararlı bir şey sonuçta adaçayı...

oh afiyet olsun ya ben rejim yapsamda hergün dondurma yiycem galiba tatlı ihtiyacımı ondan karşılarım yoksa dayanamam :KK1:

afiyet olsunnn.. sana değil bebişe yarasın inş.

offf verelim de nasıl verecez :18:
iştahım daha bi açıldı canım ya yemediğim şeyleri de yiyorum artık
almadığım kilolari doğumdan sonra bi güzel aldım
bu gidişle biraz zor eski halime dönerim

cnnmm nolur öle dusunme pozıtıf olkı beynınde kg verdıgıne ınansın.olumsuz seyler sölersen olmazz bak.aynaya bak vayy eskı halıme donuorum super de,ne guzel hemde sutumu etkılemeden yavas yavas kurtuluorum de kı bunalıma gırıp yemege dusme okmı.sakın hedeften sasma senı motıve etcek bıseyler bul.nebıleyım vucutlarını begendıgın manken sanatcı hatta kendının eskı fotolarını buzdolabına yapıstır ınan o eskı halını gorunce yemek ıstemıcenn.acıkınca atı ver salatalık domates,havuc ama sıksık az az ye.

ohhh afıyet oolsun ama lutfen bıdaha bnu tekrarlama hedeften sasıosunn.ye ama yarısını ye ben öle yapıorum yıom ama kararlı.ve arkadaslar herkese söluom kımseye dıyet yaptıgınızı bellı etmeyınnnnnnnnnnn yoksa amaaan ye nolcak bıkereden bısey olmaz deyıp bızı hedefımızden alıkoyuolar.mesela aksam yemegıne gıttın ay cok tatlı yıyemıom bahanesını sole yarısını ye :KK51: kızlar tatlıları kesemezsek kg veremeyız.uzmanlar haftada bı kere tatlıya ok dıoo oda sutlu olcak.ama hergun yarım parmak kahveyle bıtter yıyın hıc bısecıkler olmuoo.hatta ben alıom ohh meyvelı,bıtkılı ve sıyah cayımı yanınada 2-3 kakaolu bıskuvı hem keyıf yapıom hemde rejımıme devam edıom.dusunun ben haftada 0.5 kg versem ayda 2 kg 5 ayda 10 kg eder böle dusunun.öptumm hepınızı

cnnmm nolur öle dusunme pozıtıf olkı beynınde kg verdıgıne ınansın.olumsuz seyler sölersen olmazz bak.aynaya bak vayy eskı halıme donuorum super de,ne guzel hemde sutumu etkılemeden yavas yavas kurtuluorum de kı bunalıma gırıp yemege dusme okmı.sakın hedeften sasma senı motıve etcek bıseyler bul.nebıleyım vucutlarını begendıgın manken sanatcı hatta kendının eskı fotolarını buzdolabına yapıstır ınan o eskı halını gorunce yemek ıstemıcenn.acıkınca atı ver salatalık domates,havuc ama sıksık az az ye.

ohhh afıyet oolsun ama lutfen bıdaha bnu tekrarlama hedeften sasıosunn.ye ama yarısını ye ben öle yapıorum yıom ama kararlı.ve arkadaslar herkese söluom kımseye dıyet yaptıgınızı bellı etmeyınnnnnnnnnnn yoksa amaaan ye nolcak bıkereden bısey olmaz deyıp bızı hedefımızden alıkoyuolar.mesela aksam yemegıne gıttın ay cok tatlı yıyemıom bahanesını sole yarısını ye :KK51: kızlar tatlıları kesemezsek kg veremeyız.uzmanlar haftada bı kere tatlıya ok dıoo oda sutlu olcak.ama hergun yarım parmak kahveyle bıtter yıyın hıc bısecıkler olmuoo.hatta ben alıom ohh meyvelı,bıtkılı ve sıyah cayımı yanınada 2-3 kakaolu bıskuvı hem keyıf yapıom hemde rejımıme devam edıom.dusunun ben haftada 0.5 kg versem ayda 2 kg 5 ayda 10 kg eder böle dusunun.öptumm hepınızı

çok doğru söyledin .eski resimlerime bakınca bir hırs geliyor ama tatlıyı görünce unutuveriyorum:KK56:.en iyisi buzdolabın kapağına asmak.tatlıyı elime alınca gözüme ilişir de bırakırım.birbirimizi böyle motive edersek kiloları vereceğimizi düşünüyorum

kızlar,neden biz tanışmıyoruz.topiğe hareket gelsin,çoğunuzun ismini bile bilmiyorum,hadi kısaca kendimizi tanıtalım
ben ilknur,adanadayım.1 kızım var 5 aylık oldu maşallah:nazar:
çalışıyordum fakat kızım erken doğunca zor günler yaşadık buyüzden onu bırakıp işe gitmek istemedim.yani şuan çalışmıyorum.
şuan 75 kg civarındayım hedefim enaz 65 kg olmak:18:

adaşım da var topikte,ben de ilknur:) ankarada yaşıyorum,benim de neredeyse 5 aylık olacak bir oğlum var.hedefim 58 olmak şuan 62yim ama çikolataya dayanamıyorummmm

kızlar,neden biz tanışmıyoruz.topiğe hareket gelsin,çoğunuzun ismini bile bilmiyorum,hadi kısaca kendimizi tanıtalım
ben ilknur,adanadayım.1 kızım var 5 aylık oldu maşallah:nazar:
çalışıyordum fakat kızım erken doğunca zor günler yaşadık buyüzden onu bırakıp işe gitmek istemedim.yani şuan çalışmıyorum.
şuan 75 kg civarındayım hedefim enaz 65 kg olmak:18:

SELAM CANIM.29 YAŞINDAYIM.GAZİANTEPTE YAŞIYORUM...BENİM OĞLUM 9 AYLIK....:nazar:.EVHANIMIYIM...3 ÇOCUK ANNESİYİM...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:..67 KİLOYUM,BOYUM 1.65...:21:..60 KİLO OLMAK İSTİYORUM.....:97:

X