En erken hamilelik ne zaman belli olur??Hamileligi anlamak için adet gecikmesi sartmı

ya arkadaslar benim bu ay 7siyle adet olmam lazimdi ama simdi ayin22 si ve ben hala adet gormedim
esimlede korunuyoruz ama doktora gittim bana 3igne verdi dediki 1haftanin icinde adetlerin gelirse normal dedi
ama 1haftanin icinde adet olmasan hamilesindir dedi fakat bugun 8ci gun ben test yaptim negatif cikti
ama bi sorun var beyaz akintilarim cok var koyu beyaz kivaminda cok akiyo
sizce bunlarin nedenleri ne olabilir ne yapmaliyim soylenin lutfennnnnn cildiracagim
bide hamileysem kacinci gununde hamile oldugumu teste hcg da beli olur
lutfen cevap bekliyorum sagolun allah sizden razi olsun cevap bekliyorum?????

bence bir kan testi yaptır aslında baya olmuş adetin gecikeli ama geç döllenme de olabilir

ya arkadaslar benim bu ay 7siyle adet olmam lazimdi ama simdi ayin22 si ve ben hala adet gormedim
esimlede korunuyoruz ama doktora gittim bana 3igne verdi dediki 1haftanin icinde adetlerin gelirse normal dedi
ama 1haftanin icinde adet olmasan hamilesindir dedi fakat bugun 8ci gun ben test yaptim negatif cikti
ama bi sorun var beyaz akintilarim cok var koyu beyaz kivaminda cok akiyo
sizce bunlarin nedenleri ne olabilir ne yapmaliyim soylenin lutfennnnnn cildiracagim
bide hamileysem kacinci gununde hamile oldugumu teste hcg da beli olur
lutfen cevap bekliyorum sagolun allah sizden razi olsun cevap bekliyorum?????

ovulasyondan 12-13 yada 15 gün sonra idrar testleri sonuç veriyor diye biliyorum :KK34:

Ben yeni katılıyorm aranıza. 1bucuk yıllık evliyim doğal yollarla korunduk eşim askere gdecegi icin çocuk dusunmemistik. Smdi korunmuyoruz acaba cok zaman alır mi? Bi arkadaşıma doktor uzun süre korununca duvar kalinlasir zaman alabilir gbi hisey söylemiş bu konuda bilgisi olan varmi

Ben yeni katılıyorm aranıza. 1bucuk yıllık evliyim doğal yollarla korunduk eşim askere gdecegi icin çocuk dusunmemistik. Smdi korunmuyoruz acaba cok zaman alır mi? Bi arkadaşıma doktor uzun süre korununca duvar kalinlasir zaman alabilir gbi hisey söylemiş bu konuda bilgisi olan varmi

doğal yollarla korunduk derken? böyle şeyler genelde pek belli olmuyor ama genelleme yapacak olursam benim hapla korunan arkadaşlarım daha uzun sürede hamile kalırken, hap kullanmadan eşi korunan arkadaşlarım daha kısa sürede hamile kaldılar.. ama istisnalar vardır tabiki...

yaaa kızlar nolur yardım ben hamilelikten şüpheleniorum 4 5 mayıs normalde adetim hadi erkenden desek yine daha 2 3 gün var ama benim kanamam var ve dün oldu bugun sabah kesildi biraz önce tkr oldu açık kırmızı pembemsi çok yoğun değil ama kanama yinede ne bu ltfen yardım eğer hamileyse 22 nisanda kaldım sizce?? perşembe doktor rndvm var ve ben sabredemiorum akıntıda var ve göğüslerimde ki damarlar çok belli arkdşm şok oldu...

ya arkadaşlar derinderen arkadaşıma yazdım bişeyler de sizin yazdıklarınızı yeni görüyorum..
ya bir ay mesela ayın 15. günü regl olduğunuz, 2. ayın 15. günü regl olmazsanız, 2-3 gün bekleyin.. zaten bebek bu durumda en kötü 13 günlüktür.. hemen idrarda çıkar,yoksa kan verin..
bu kesin sonuç.. bi de regl olacağınız tarih, yani 2. ayın 15. günü geldi.. regl olacağınıza dair ağrılarınız var fakat birkaç gün geçti ve hala regl olmadıysanız ve regl ağrılarınız devam ederse muhtemelen hamilesiniz... ama belirti anlamında kesin bişey yok bence.. hatta hiçbir belirtisi yok.. çocuk 7-8 haftalık olacak ki ancak öyle belirti olsun, o zaman da zaten 2 regl dönemi geçmiş oluyo... o zaten uzun bi süre..
bi de arkadaşlar hamile olma fikrini kafanızın tam merkezine oturttuğunuz zaman, bunun bilimsel boyutu da var, hamile kalmanız zorlaşıyor.. o yüzden rahatlık çoook önemli.. benim 6 ay çocuğum olmadı.. her ay psikolojik hamileydim... öyle zor ki o durum biliyorum.. artık 6. ayda dedim ki yeter ya, herkese dalga konusu oldum artık.. çünkü her ay bu ay kesin hamileyim diye geziyorum ortalıkta.. bıraktım hamileliğin peşini.. baktım regl gecikti, bi test yaptım ki hamileyim.. şimdi dünyalar tatlısı kızım var ve kızım tam 11 aylıkken tekrar hamile kaldım, bu da süpriz oldu plansız programsız pat diye.. o yüzden arkadaşlar, psikolojinizi biraz rahat tutun bence, herşey psikolojide bitiyo..
herkese sevgiler...

merhabalar. ben klomen kullanıyorum adetlerim buna rağmen düzensiz. en son 36. günümde adet olmuştum. ama bu ay 38. günüm ve hala adet olmadım. dün idrar testi negatif çıktı sizce bu değişir mi yoksa doğru sonuçmudur

Evet gercejten rahatlik önemli. Bi arkadasm da hc bi saglik problemi olmamasina ragmen bir yildr hamile kalamiyor cok kafasina takıyor ama kolay olmuyor rahat olmak keske rahat olablse insan

Ben adetime 5-6 gün varken öğrendim hamile olduğumu. adetin 11- 12. günleri yumurtluyorum genelde. gün ortası yaptığım idrar testinde pat diye pozitifi gördüm ve hemen hastaneye koştum kan testi yaptırdım aynı gün ve sonucu 1700 cıktı.

merhaba ben guruba yeni katıldım merak ettim bazi şeyler var beni aydınlatırsanız sevinrim. adetimden hemen hemen 1 hafta sonra eşimle ilişkiye girdik ve ilişkiye girdikten hemen sonra lavobaya gittim ve oldu gibi geri aktı ve daha adetime 10 gün var sabahları çok hafif miğdem bulanıyo kendimi öylene doğru çok yorgun hissediyorum ve kasıklarım agrıyo ve çok sık tuvalet ihtiyacı duyuyorum sizce hamilemiyimdir yoksa piskolojikmidir

Ben adetime 5-6 gün varken öğrendim hamile olduğumu. adetin 11- 12. günleri yumurtluyorum genelde. gün ortası yaptığım idrar testinde pat diye pozitifi gördüm ve hemen hastaneye koştum kan testi yaptırdım aynı gün ve sonucu 1700 cıktı.

merhaba ben guruba yeni katıldım merak ettim bazi şeyler var beni aydınlatırsanız sevinrim. adetimden hemen hemen 1 hafta sonra eşimle ilişkiye girdik ve ilişkiye girdikten hemen sonra lavobaya gittim ve oldu gibi geri aktı ve daha adetime 10 gün var sabahları çok hafif miğdem bulanıyo kendimi öylene doğru çok yorgun hissediyorum ve kasıklarım agrıyo ve çok sık tuvalet ihtiyacı duyuyorum sizce hamilemiyimdir yoksa piskolojikmidir

Arkadaslar ates ölçerek de takip edilebkir dte okudum ama anlamadm tam nasil anlasiliyor ates olcerek

Teşekkürler benm bu ates olcmeden gec haberm oldu adet gunum 20-21 mayis gbi bekliyorum

Yarin sabahtan itibaren ates olcme yapsam olmazmi. Dil alti ates olcer almak lazm oncr tabi

arkadaşlar gebeliğin erken belirtileriyle ilgili çok araştırma yaptım ve kendimde de takip ettiğim en erken belirti idrar kokusundaki keskinlikti diğer belirtiler kasık ağrısı göğüs ağrısı falan adetten önce de yaşadığımız belirtiler olduğu için çok belirleyici olmuyor ama hamile kalır kalmaz idrar kokusu hemen değişiyor bence en erken belirti budur...

Adet zamaninindan bir hafta gectkten sonra idrar tahlilinde ckar diye okudum duydum adet ten once belli oluyormu

X